shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer dinsdag competitie stand

Stand per 17 april 2018

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Dennis LemsMOL69181520161
2Erik KramerMOL6614161917
3Robert DRC de MolMOL6119181212
4Nol van LoonMEE42091518
5Remy KnaapMOL385111111
6Mickey SchullerMOL34111409
7Gerard KooistraTRI34512170
8Robert ReijersMOL31150160
9Rico KruijtBAR30131700
10Patrick KramerMOL2456013
11Nils van KooijWRD2405019
12Arjan KambergMOL235558
13Luuk van WingerdenMOL20200001
14Eddy GoddeTMK20020001
15Bram DisselMEE20000201
16Maarten van SteePAX1950140
17Jonathan EspigaresWRD1901900
18Sebastiaan EgbersMOL1905014
19Leo PootDEL188550
20Patrick BoeleMOL185850
21Witten AnthoniseAHO1800180
22Bas CanoyCYC1717000
23Anton in t VeldMOL1707100
24Johan vd EijkMOL1616000
25Michel GroenewoldMOL166550
26Hans LapDHR165560
27Mike KruijthofMOL1551000
28Frank van t SantMOL155550
29Jan de GeusBAR155550
30Jan HordijkMOL155550
31Peter KooistraTRI155550
32Rene LemsMOL155550
33Stefan KramerMOL155550
34Wilco Van der TakMOL155550
35Lieven AnthoniseAHO1500015
36Ronald BervoetsMOL145090
37Merijn BrouwerMOL1301300
38Andre HuijzerMOL1300130
39Chris MaasMOL1212000
40Joop JansenMOL125007
41Coen GrootMOL1010000
42Jean-Pierre BolsiusMOL105500
43Maurice ReindersMOL105500
44Kees StuijMOL105050
45Tonny BerendsBAR105050
46Sandor MolBAS100550
47Henrik BoeleJVA1000010
48Remon de ManDHR99000
49Matthijs de JongMOL80080
50Bart StreefkerkJVA77000
51Martijn vd LaanMOL70070
52Lieke Van WeereldMOL60006
53Eric Jan JonkerMOL55000
54Henk van BallegooijenPED55000
55Jarno van KrimpenMOL55000
56John vd DraaijMOL55000
57Leo HerrewijnenMOL55000
58Maartje van GestelCCP55000
59Ron BreemanMOL55000
60Arjan de JongeMOL50500
61Bennie vd HeuvelMOL50500
62Erik van WingerdenDHR50500
63Gerben BoomFLA50500
64Ingrid vd WijngaardDJR50500
65Joel VerleeJVA50500
66Leon vd SterCYC50500
67Marcel VerhagenFLA50500
68Marco van VlijmenTRI50500
69Martin de PeuterOME50500
70Niek KoorneefWRD50500
71Niels van OosterhoutMOL50500
72Erik Jan VisserMOL50050
73Jan BootsmanMOL50050
74John EggersCTW50050
75Marco van SteeMOL50050
76Martijn de PutterCYC50050

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Lucas JanssenMOL5220171503
2Bart HordijkMOL461814140
3Niels BoomMOL46169129
4Daan den BreejenMOL401413130
5Thomas VerhoevenMOL34107107
6Kjell de JagerMOL325160111
7Beau van IzerlooMOL32171500
8Lotte JansenMOL329698
9Michiel van VlietMOL27121050
10Iris VerschurenMOL23111200
11Halvar de JagerMOL2113800
12Willemijn LeijtenMOL206086
13Max JansenMOL1919000
14Brett ChowMOL1515000
15Stan ReindersMOL1101100
16Leon vd NatMOL1100110
17Jarid van HorikMOL1000010
18Nadia VermeerenMOL88000
19Arno van KrimpenZVL77000
20Renka vd TakMOL50050

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X