shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer Dinsdagcompetitie Stand

Stand per 6 september 2022

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tim vd PoelMOL196131900180570101916151615171115
2Coen GrootTRI188121713171201601801717013121509
3Robert DRC de MolMOL186171819520121313500120141391151
4Dennis LemsMOL17115151218014101510751050551114
5Ronald vd LaarJVA157000019191920002002020200005
6Mickey SchullerMOL14492010161556141360850010071
7Gerard KooistraTRI1440129190157501650181705016
8Casper vd WulpMOL13300001702090801516052011122
9Erik van WingerdenWRD13216018000000013116019111919
10Jonathan EspigaresWRD12400000000001818140181818201
11Jeroen BijnagteMOL11118009505501789121850001
12Halvar de JagerMOL1001100505111051350100014110
13Peter KooistraTRI9509013005501512051008013
14Martijn de PutterCCC9070050012001455712013010
15Chris MaasMOL8700000130181900050161600
16Robert ReijersMOL850160001605050195001900
17Henrik BoelePAX840000900110511001597017
18Kris VerhulstMOL800140016001701200807600
19Leon vd NatMOL700570700050555555115
20Rene LemsMOL58855505055005505500
21Rick vd PoelMOL5500000500000050551718
22Murat TunaliAHO5208551008005000110000
23Hein BiemansWIL52000001800000007001611
24Frank KlarenbeekMOL51605550505005555000
25Dirk LoekemeijerMOL4805015130505050000000
26Lieven AnthoniseMOL4500000005520500000551
27Maarten de NijsZWH44010500000160013000000
28Jurgen VerbochtPRI44000001700170100000000
29Lucas JanssenMOL40000002000000000002002
30Peter Paul StolkMOL4005080001215000000000
31Lieke vd DraaijMOL40000005050055550055
32Stefan LaurijssenPRI39000000002019000000001
33Mike KruijthofTRI3910000000005014500500
34Daan den BreejenMOL390000550190000005050
35Thomas NielandVOL36000000000016200000001
36Tim van LopikMWA3600000014000000017500
37Bas vd PoelMOL34050080006050055000
38Simon HaberlahJVA3400150000000001900000
39Ronald WithagenTMZ3300170000000501100000
40Marino HarinckMOL3300014110008000000000
41Arian OosthoekMOL3300000000000001914000
42Edwin BrouwersMOL3100000000119000011000
43Sven GabrielsMOL300011000059500000000
44Leo GoddeCCC300060140000000005050
45Serge LamensBAR30005000000550505500
46Corne VerhoeksMWA2900020009000000000001
47Ruud GoordenBCC2900000017012000000000
48Jan HordijkMOL2900000000000013005110
49Jarno DorstMOL2814014000000000000000
50Jeff van PeltBEL2700012001500000000000
51Tonny BerendsBAR250600000000140000500
52Thijs ElandMOL25050000505000500500
53Marco van WindenKNW25000500005005055000
54Maurits NeeleWIL250000000000001780000
55Toine van RijsbergenMOL23008000000050500005
56Kenny BongersKNW210000000001150500000
57Tijn HubertsMOL2000200000000000000001
58Sebastiaan EgbersMOL20055000000000005500
59Arjan KambergMOL20000050000000055500
60Ron BreemanMOL20000005050000000505
61Rick VerhoeckxBAR20000000055050005000
62Niels VinkMOL20000000000060090500
63Melle MeeuwisseEXC200000000000005010500
64Max de JongMOL20000000000000505505
65Ruben DillenBEL180000001800000000000
66Patrick BoeleMOL18000000500000008005
67Cas GraafmansBWF180000000001800000000
68Sander SpoolderMOL17000000000570000005
69Tom JansenKNW160016000000000000000
70Jan WeststrateMOL160050000000000000110
71Filip HazenbergMOL16000000500000560000
72Thomas HornmanBRE160000000160000000000
73Andre SlagerKNW150501000000000000000
74Leon LemmersMOL15000000055000005000
75Beau van IzerlooIJS150000000000150000000
76Tijmen PesselseJVA15000000000050550000
77Bart StreefkerkJVA15000000000000555000
78Jacco van HoorenMWA140000000014000000000
79Rick MaasMOL130130000000000000000
80Lennart van HouwelingenJVA13000000580000000000
81Sander LodderMOL13000000000000000508
82Antwan HakkesteegMOL12070500000000000000
83Chris NoorlanderMOL12000700000050000000
84Patrick BloklandJVA12000000000057000000
85Witten AnthoniseMOL120000000000000001200
86Micha MouthaanEXC110110000000000000000
87Frank de HaanMOL110001100000000000000
88Rico KruijtBAR11000600000000000005
89Dirk-Willem BlijlevenBAR110000000000000000110
90Sandor MolKNW10005000000000000500
91Jan de GeusBAR10005000000000000005
92Jarno GoudriaanEXC10000500050000000000
93Andre BaasMOL10000050000000000500
94Jean-Pierre BolsiusCCC10000005005000000000
95Leon BrouwerBAR10000000005000005000
96Mark LugthartMOL10000000005000005000
97Andre HuijzerMOL10000000000500005000
98Michel GroenewoldMOL10000000000050005000
99Bart van DongenKNW10000000000005000005
100Martin de PeuterMOL10000000000000005500
101Robert KoemanMWA10000000000000005500
102Marijn DingemansWIL9000000000090000000
103Sam de JongeWWV9000000000000900000
104Andy van LoonTMZ7000000007000000000
105Moos vd BoomBRE6000000060000000000
106Laura MolenaarSCH6000000000006000000
107Martijn vd LaanMOL6000000000000006000
108Koen MolenaarKNW6000000000000000006
109Jesse StamJVA5050000000000000000
110Jan Arie ScherffJVA5000050000000000000
111Martin MijnsterKNW5000000050000000000
112Merijn DamMOL5000000050000000000
113Henk HakMWA5000000005000000000
114Minna UusivirtaFIN5000000005000000000
115Mees PullenBRE5000000000500000000
116Arjen van DijkMOL5000000000050000000
117Arno van KrimpenWIL5000000000050000000
118Lauren MolengraafAHO5000000000050000000
119Niels van OosterhoutMOL5000000000050000000
120Bennie vd HeuvelMOL5000000000005000000
121Eddy GoddeWWV5000000000005000000
122Leon vd SterCCC5000000000005000000
123Wilco vd GiesenMOL5000000000005000000
124Antonie van NoppenJVA5000000000000500000
125Bart HordijkMOL5000000000000500000
126Chris VerhoeffWRD5000000000000500000
127Hermen BodeJVA5000000000000500000
128Jacco GrinwisMOL5000000000000500000
129Michiel van VlietMOL5000000000000500000
130Erik Jan VisserMOL5000000000000005000
131Frank van t SantBAR5000000000000005000
132Jan BootsmanMOL5000000000000005000
133Joop JansenMOL5000000000000005000
134Kevin TimmerMOL5000000000000005000
135Milan BroerJVA5000000000000005000
136Theus OomenMWA5000000000000005000
137Youri DeelenWRD5000000000000005000
138Ingrit VerhoeffJVA5000000000000000500
139Jaimie HeijnenBAR5000000000000000500
140Nils van KooijWRD5000000000000000500
141Wilco SmetsersMOL5000000000000000050

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Cedric de JagerMOL826666076877067005505
2Cyriel HooghwerffMOL25000006076000600000
3Thom VerhoeksJVA11000060050000000000
4Jayden de JongMOL6000000000600000000
5Ivan VermeulenMOL5000000000000005000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft