shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer dinsdag competitie stand

Stand per 12 juni 2018

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Robert DRC de MolMOL185205101520181818191812122
2Dennis LemsMOL177181491415101315181520161
3Mickey SchullerMOL107910121361607111409
4Jonathan EspigaresWRD1050160019112020019002
5Erik KramerMOL9800009140914161917
6Remy KnaapMOL8914611055555111111
7Mike KruijthofMOL88191800110141151000
8Patrick KramerMOL778013111065056013
9Stefan KramerMOL7616110959565550
10Jan HordijkMOL74520145555055502
11Nils van KooijWRD720170001271205019
12Rene LemsMOL631157555555550
13Gerard KooistraTRI60000160550512170
14Rico KruijtBAR560000001016131700
15Coen GrootMOL55015018075010000
16Michel GroenewoldMOL52750555555550
17Arjan KambergMOL52658500055558
18Sandor MolBAS525051755050550
19Kees StuijMOL4815005013505050
20Hans LapDHR460001055555560
21Erik van WingerdenDHR46000016012130500
22Peter KooistraTRI4500020550055501
23Erik Jan KooimanWRD44019000205000001
24Jarno van KrimpenMOL4412000505175000
25Witten AnthoniseAHO4400007019000180
26Johan vd EijkMOL43012000015016000
27Nol van LoonMEE4200000000091518
28Patrick BoeleMOL41050850055850
29Luuk van WingerdenMOL36000000160200001
30Christian de GraaffCYC3600001719000000
31Antonie van NoppenJVA3600000017190000
32Bas CanoyCYC3500001800017000
33Sebastiaan EgbersMOL3400000501005014
34Leo PootDEL33050050058550
35Martijn de PutterCYC321070500500050
36Robert ReijersMOL3100000000150160
37Lieven AnthoniseAHO2900001400000015
38Maarten van SteePAX290000505050140
39Jeffrey vd HovenHSW2801300015000000
40Henrik BoeleJVA2700012500000010
41Andre HuijzerMOL2700000001400130
42Eddy GoddeTMK2600000060020001
43Jean-Pierre BolsiusMOL25050050055500
44Wilco Van der TakMOL25000505005550
45Marco KleibeukerWRD250000817000000
46Henk van BallegooijenPED25000055555000
47Ronald BervoetsMOL24000500505090
48Remon de ManDHR23050000909000
49Merijn BrouwerMOL230000505001300
50Chris MaasMOL2300000011012000
51Paul HooghwerffMOL21050605500000
52Bram DisselMEE2000000000000201
53Ron BreemanMOL20550050005000
54John vd DraaijMOL20050055005000
55Gerben BoomFLA20050050050500
56Maurice ReindersMOL20000550005500
57Frank van t SantMOL20000500005550
58Jan de GeusBAR20000000055550
59Niclas VermaasBAR190001900000000
60Joop JansenMOL19000700005007
61Sjoerd BultFLA171700000000000
62Anton in t VeldMOL170000000007100
63Bart vd MoosdijkMOL15550050000000
64Bennie vd HeuvelMOL15050050000500
65Ingrid vd WijngaardDJR15050000500500
66Leo GoddeMOL131300000000000
67Niek KoorneefWRD13080000000500
68Chris VerhoeffWRD130000130000000
69Dirk LoekemeijerMOL13000058000000
70Hermen BodeJVA13000000580000
71Jeroen BijnagteMOL120000120000000
72Bart StreefkerkJVA12000005007000
73Martijn vd LaanMOL12000000050070
74Tonny BerendsBAR11000000006050
75Gert Jan VermaasMOL10550000000000
76Erik Jan VisserMOL10000500000050
77Youri DeelenWRD10000055000000
78Marco van VlijmenTRI10000050000500
79Wendy VengeHOZ10000005500000
80Anton BomasMOL10000005050000
81Jacco van HoorenBAS10000005050000
82Martin de PeuterOME10000000500500
83Gert-Jan EskesJVA9090000000000
84Kelvin vd DoolJVA8000000800000
85Matthijs de JongMOL8000000000080
86Lieke Van WeereldMOL6000000000006
87Lieke vd DraaijAVA5500000000000
88Harm KienMOL5050000000000
89Niels vd VeldenWRD5050000000000
90Robert WiekampBAS5050000000000
91Sander BleijenberghMOL5050000000000
92Wim vd VeldenWRD5000050000000
93Andre KraanEXC5000005000000
94Gert-Jan de GrootJVA5000005000000
95Gert-Jan SpeksnijderMOL5000000500000
96Mark VonkJVA5000000500000
97Maurice WoltersMOL5000000500000
98Menno VonkJVA5000000500000
99Noah de GrootJVA5000000500000
100Tony ReijtenbaghMOL5000000500000
101Leon LemmersMOL5000000050000
102Eric Jan JonkerMOL5000000005000
103Leo HerrewijnenMOL5000000005000
104Maartje van GestelCCP5000000005000
105Arjan de JongeMOL5000000000500
106Joel VerleeJVA5000000000500
107Leon vd SterCYC5000000000500
108Marcel VerhagenFLA5000000000500
109Niels van OosterhoutMOL5000000000500
110Jan BootsmanMOL5000000000050
111John EggersCTW5000000000050
112Marco van SteeMOL5000000000050

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Niels BoomMOL154131901517181015179129
2Beau van IzerlooMOL143165617192014131815001
3Lucas JanssenMOL13819208020190020171507
4Bart HordijkMOL12691371415161509141401
5Kjell de JagerMOL118171401913013105160112
6Daan den BreejenMOL1130160161813901513130
7Lotte JansenMOL917909988810698
8Iris VerschurenMOL851100011151111141200
9Thomas VerhoevenMOL858100851009117107
10Stan ReindersMOL7501701216051401100
11Jarid van HorikMOL7215120180170000010
12Michiel van VlietMOL71100011121100121050
13Willemijn LeijtenMOL66680677765086
14Sjors vd GlasMOL6214180014001600001
15Halvar de JagerMOL540110100120013800
16Brett ChowMOL540000014121216000
17Arno van KrimpenZVL3318000100005000
18Nadia VermeerenMOL32000789008000
19Leon vd NatMOL2912000060000110
20Mellon HooghwerffMOL2801501300000000
21Leanne BomasMOL23050065070000
22Max JansenMOL190000000019000
23Renka vd TakMOL5000000000050

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X