shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer dinsdag competitie stand

Stand per 10 september 2019

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 23Rit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Gerard KooistraTRI317514121915161919140182014201820-0206161913-0420
2Peter KooistraTRI314191219151420111512177-01817157171715181712-0121
3Robert DRC de MolMOL290181320161918-01819162017191355145510-5515222
4Mike KruijthofPRI2561510161310151620152015130001919017-0167-0217
5Raoul van DrunenMOL20012013865-0-0811812121610511111391251320
6Niclas VermaasBAR197000140131817131501416020155814150-0-0114
7Dirk LoekemeijerMOL1785170108141716010140901416513550-0-016
8Stefan KramerMOL1605-0-05556126121215514955955551021
9Jeroen BijnagteMOL15001901718179501813000011180500-0-011
10Michel GroenewoldMOL1315555555135551167855555-5-51123
11Patrick KramerMOL124555555555555-051355555-051621
12Dennis LemsMOL124005009120000-0-051159145131181713
13Mickey SchullerMOL11755000000001718001210610-0-05151411
14Arjan KambergMOL1145565005955585117550-05135-018
15Ronald BervoetsMOL82051055670006013150050050-0-011
16Michael LemsMOL7655500057000100816505005-0-011
17Patrick BoeleMOL760500000059508120550-05-051211
18Bas vd PoelMOL75055005055559560555050-0-014
19Sebastiaan EgbersSPA7496055051455005000500-055-012
20Marco van SteeMOL70555550000000555555555-0-014
21Ron BreemanMOL65555505000550505555005-0-013
22Rene LemsMOL630050055000075560-055555-012
23Zoe KroonenDJR5500055500555500505500-05-011
24Chris MaasMOL14501501800001100017005161916199-0-010
25Max JansenZVL10713000131200014000500135-08159-010
26Erik van WingerdenDHR1051420141116000000000000181200-0-017
27Marco van VlijmenTRI97016005110001919161100000000-0-07
28Max de JongJVA905011000005000018005020-0206-028
29Sander LodderMOL87000000001800000017016190-017-05
30Jonathan EspigaresWRD841670020800000000000151800-0-016
31Witten AnthoniseAHO760180000000000000000-020-0201824
32Bas CanoyCYC730002000000000019170000170-0-014
33Beau van IzerlooZVL72090000000010000000128-0-014196
34Sander SpoolderJVA66200000500000020006100005-0-026
35Gijs de SwartBRE63000000150581619000000000-0-05
36Kjell de JagerMOL570000000500950058-055555-010
37Wilco SmetsersMOL525500005115506500000050-0-09
38Christian de GraaffJVA52001500014000000051800000-0-04
39Erik KramerMOL5151191200000000590000000-0-06
40Tijmen PesselseJVA51000000000000000012011-01810-04
41Bert vd KloosterMOL4900555505000000000-09555-09
42Leo GoddeCYC49000657100000500000050-011-07
43Leon vd NatMOL460000000000000-05-056557588
44Joop JansenMOL4550005500000050005555-05-09
45Maurice ReindersMOL4500000051050000000-0-0555558
46Wilco vd TakMOL4500000000000555055555-0-059
47Melle MeeuwisseJVA4450000000000000014205000-0-014
48Lieven AnthoniseAHO44000000000500001900000-0-02013
49Jan Arie ScherffJVA4281175000000000000000110-0-05
50Leander BeermanMOL40000000000000505555-05-0558
51Robert van DalenBRA3600000190017000000000000-0-02
52Robert ReijersMOL350500000020000500005000-0-014
53Janwillem SweepMOL35000000050000550055055-0-07
54Remy KnaapMOL3400000000000000050-055145-05
55Kenny BongersBAS33170000000000000000000-016-02
56Aldo KlompBAR33000000130000000050505-05-05
57Coen GrootTRI330000008000001500550000-0-04
58Lieke vd DraaijAVA32557555000000000000000-0-06
59Hans LapDHR300000005000000000055-0105-05
60Ivan Monteiro da LuzMOL30000000005055000000555-0-06
61Niels VinkMOL260009000006110000000000-0-03
62Lieke van WeereldSWI250500500000000000050-055-05
63Leo van VlietMOL2500000000000005055500-05-05
64Remco GouwMOL2500000000000000500-05555-05
65Bennie vd HeuvelMOL2400009000500000050000-05-04
66Martijn de PutterCYC240000700010000000000070-0-03
67Eddy GoddeTRI2400000000000000000500-019-02
68Henrik BoeleJVA2400000000000000000010140-0-02
69Edwin BrouwersMOL2300000000050000000000-018-02
70Arian OosthoekCBV200000002000000000000000-0-011
71Roxanne de BoeffMOL20505550000000000000000-0-04
72Kees StuijMOL20505005000050000000000-0-04
73Walter KosterMOL200000510000050000000000-0-03
74Peter de VogelBAS20000000000500000500550-0-04
75John EggersCTW200000000000000000150050-0-02
76Kevin TimmerMOL2000000000000000000-05555-04
77David KraftMOL2000000000000000000-05-05554
78Leo HerrewijnenMOL19000000000000000000-05-0593
79Youri DeelenWRD181100000000000000000700-0-02
80Simon HaberlahBAS181080000000000000000000-0-02
81Bram de KortDJR180018000000000000000000-0-01
82Arjen van DijkMOL180000000001350000000000-0-02
83Jean-Pierre BolsiusMOL17700500000000000000050-0-03
84Arje de WaardMOL170000170000000000000000-0-01
85Nils van KooijWRD160000000016000000000000-0-01
86Jan BootsmanMOL1600000000000050000006-05-03
87Sander BijlMOL1555000000000000000000-05-03
88Eric Jan JonkerMOL15000050000000500005000-0-03
89Henk van BallegooijenPED15000000500000000000055-0-03
90Jacco van HoorenMOL15000000000050000050500-0-03
91Ingrid vd WijngaardDJR15000000000000005055000-0-03
92Jan Cees KortelandJVA14000000009050000000000-0-02
93Lennart van HouwelingenJVA14000000000000000900500-0-02
94Bart StreefkerkJVA13000000580000000000000-0-02
95Ronald vd LaarJVA130000000000000001300000-0-01
96Chris VerhoeffWRD13000000000000000080005-0-02
97Gert-Jan de GrootJVA13000000000000000000058-0-02
98Erben van MeerZWH120000120000000000000000-0-01
99Robert KoemanMWA12000000007000000500000-0-02
100Jasper vd BroekAHO12000000005700000000000-0-02
101Koen MolenaarBAS120000000000000001200000-0-01
102Barry MostertJVA12000000000000000070500-0-02
103Nol van LoonPIJ120000000000000000000120-0-01
104Bart de HaasBAS11600000000500000000000-0-02
105Edgar van MeerZWH110000110000000000000000-0-01
106Jan de GeusBAR110000000000000000000-065-02
107Brian NugterenMOL10005050000000000000000-0-02
108Andre BaasMOL10000550000000000000000-0-02
109Jean HamersMOL10000550000000000000000-0-02
110Matthieu HendriksFLA10000050000000000050000-0-02
111Rick vd PoelMOL10000000005000050000000-0-02
112Tom den DekkerMWA10000000005000000500000-0-02
113Ton van LopikMWA10000000005000000500000-0-02
114Juan MeijerAHO10000000000550000000000-0-02
115Jelmar HouwelingTRI100000000000001000000000-0-01
116Erik Jan VisserMOL10000000000000500000050-0-02
117Frank van t SantMOL10000000000000500000050-0-02
118Mark LugthartMOL10000000000000500000050-0-02
119Gert-Jan EskesJVA100000000000000100000000-0-01
120Niels BongersBAS10000000000000000055000-0-02
121Gertjan RoestBAS10000000000000000050050-0-02
122Niels van OosterhoutMOL10000000000000000005500-0-02
123Ruben KuperusJVA10000000000000000000550-0-02
124Arie LuitenMOL1000000000000000000005-05-02
125Sandor MolMOL100000000000000000000-055-02
126Paul LeenheerMOL8008000000000000000000-0-01
127Erik BoerHSW7000700000000000000000-0-01
128Kris VerhulstMOL7000000000000700000000-0-01
129Remon de ManDHR7000000000000000007000-0-01
130Antonie van NoppenJVA5050000000000000000000-0-01
131Daniel LiefferinkAHO5005000000000000000000-0-01
132Henk CeelenFLA5005000000000000000000-0-01
133Johan vd EijkMOL5005000000000000000000-0-01
134Richard VisscherAHO5005000000000000000000-0-01
135Steffen vd SteenBAS5000500000000000000000-0-01
136Alexandra van MeerZWH5000050000000000000000-0-01
137Maurice WoltersMOL5000050000000000000000-0-01
138Bart vd MoosdijkBAS5000005000000000000000-0-01
139Eltina van WijkZWH5000005000000000000000-0-01
140Menno VonkJVA5000000500000000000000-0-01
141Corne VerhoeksCYC5000000050000000000000-0-01
142Ozkan LarcinAHO5000000050000000000000-0-01
143Thijs KrosJVA5000000050000000000000-0-01
144Emilie van GeijnMWA5000000005000000000000-0-01
145Leo PootCYC5000000005000000000000-0-01
146Patrick DonkerMWA5000000005000000000000-0-01
147Rutger KomenBAS5000000005000000000000-0-01
148Bas NieuwkoopCYC5000000000500000000000-0-01
149Jan van HamburgBAR5000000000500000000000-0-01
150Noah de GrootJVA5000000000005000000000-0-01
151Serge LamensBAR5000000000000500000000-0-01
152Ralf van HerwijnenBAS5000000000000005000000-0-01
153Tim van LopikJVA5000000000000000500000-0-01
154Ingrid HaastBAS5000000000000000050000-0-01
155Dennis van PuttenBAS5000000000000000005000-0-01
156Iris VerschurenMOL5000000000000000005000-0-01
157John VerschurenMOL5000000000000000005000-0-01
158Maud AdriaansenMOL5000000000000000005000-0-01
159Tijs van GemertSTU5000000000000000005000-0-01
160Matthijs de JongMOL5000000000000000000500-0-01
161Viivi PuskalaFIN5000000000000000000500-0-01
162Arjan KooijDHR5000000000000000000050-0-01
163Bob LouterMOL5000000000000000000050-0-01
164Gert Jan VermaasMOL5000000000000000000050-0-01
165Jan DukelDHR5000000000000000000050-0-01
166Lotte JansenRES5000000000000000000050-0-01
167Stan LuitenMOL5000000000000000000050-0-01
168Guus JanssenBAS5000000000000000000005-0-01
169Jan HordijkMOL5000000000000000000005-0-01
170Paul HooghwerffMOL5000000000000000000005-0-01
171Jacco EuserMOL500000000000000000000-05-01
172Jeffrey vd HovenMOL500000000000000000000-05-01
173Max van HoorneJVA500000000000000000000-05-01

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 23Rit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Daan den BreejenMOL15113108000000012010-010-01814912121310213
2Michiel van VlietRES13811506000091211808812015-0-01114814
3Tim vd PoelMOL1269970066765776605158089-0-017
4Halvar de JagerMOL1015000000801086876510-079-05714
5Lucas JanssenCCP114000700000000091113201611-0-0161199
6Bart HordijkMOL108101100080000139000019010-01315-039
7Stan ReindersMOL830000000080000-0751311510159-019
8Brett ChowMOL8300000000091000090141081310-0-018
9Niels BoomADE75000000000000000-01712-011141296
10Sam de JongeMOL74120000000013009000161300-011-016
11Sem KroonenJVA47000007001011910000000000-0-025
12Thomas VerhoevenMOL37880000007060000000008-0-05
13Jasper KreeftMOL32000000000500700596000-0-05
14Mellon HooghwerffMOL320000000000000001111000-010-03
15Nadia VermeerenMOL220000000000000000570-055-04
16Lucas KreeftMOL210000000000000000129000-0-02
17Willemijn LeijtenMOL21000000000000000050-0-05564
18Anouk BijlMOL20550000000000000550000-0-04
19Pierre vd KieboomWIL20000000060800000000060-0-03
20Arno van KrimpenWWV141400000000000000000000-0-011
21Marijn DingemansWIL9000000090000000000000-0-011
22Beau DrijdijkWIL7000000000000000000070-0-01
23Ids VisscherAHO6006000000000000000000-0-01

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft