shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer dinsdag competitie stand

Stand per 14 augustus 2018

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Robert DRC de MolMOL264205161820205101520181818191812124
2Dennis LemsMOL235011171218181491415101315181520161
3Mickey SchullerMOL1467013514910121361607111409
4Mike KruijthofMOL143141001417191800110141151000
5Patrick KramerMOL1391151516158013111065056013
6Stefan KramerMOL117125145516110959565550
7Remy KnaapMOL1175509914611055555111111
8Jonathan EspigaresWRD110000050160019112020019002
9Erik KramerMOL980000000009140914161917
10Rene LemsMOL978511551157555555550
11Gerard KooistraTRI840001113000160550512170
12Nils van KooijWRD821000000170001271205019
13Michel GroenewoldMOL8055855750555555550
14Jan HordijkMOL7400000520145555055502
15Erik van WingerdenDHR721600010000016012130500
16Christian de GraaffCYC71017180000001719000000
17Arjan KambergMOL7100577658500055558
18Johan vd EijkMOL67190005012000015016000
19Kees StuijMOL630550515005013505050
20Eddy GoddeTMK62019017000000060020001
21Robert ReijersMOL60902000000000001501601
22Peter KooistraTRI6005100000020550055501
23Erik Jan KooimanWRD59150000019000205000001
24Dirk LoekemeijerMOL5701419011000058000000
25Sandor MolBAS57000055051755050550
26Patrick BoeleMOL5650055050850055850
27Hans LapDHR56050500001055555560
28Rico KruijtBAR56000000000001016131700
29Coen GrootMOL5500000015018075010000
30Sebastiaan EgbersMOL54000200000005010050141
31Jeffrey vd HovenHSW5318700001300015000000
32Chris MaasMOL49013013000000011012000
33Martijn de PutterCYC440000121070500500050
34Jarno van KrimpenMOL440000012000505175000
35Witten AnthoniseAHO440000000007019000180
36Jeroen BijnagteMOL4301601500000120000000
37Nol van LoonMEE420000000000000091518
38Ron BreemanMOL40500105550050005000
39Maurice ReindersMOL4005555000550005500
40Joop JansenMOL3905555000700005007
41Leo PootDEL3805000050050058550
42Sander LodderDHR370180019000000000000
43Remon de ManDHR3708006050000909000
44Luuk van WingerdenMOL3600000000000160200001
45Antonie van NoppenJVA360000000000017190000
46Bas CanoyCYC350000000001800017000
47Anton in t VeldMOL340512000000000007100
48Paul HooghwerffMOL3100055050605500000
49Jean-Pierre BolsiusMOL3050000050050055500
50Max de JongTRI291712000000000000000
51Lieven AnthoniseAHO290000000001400000015
52Maarten van SteePAX29000000000505050140
53Lieke Van WeereldMOL2705655000000000006
54Henrik BoeleJVA270000000012500000010
55Andre HuijzerMOL270000000000001400130
56Bart vd MoosdijkMOL2505050550050000000
57Frank van t SantMOL2505000000500005550
58John vd DraaijMOL2500050050055005000
59Gerben BoomFLA2500050050050050500
60Wilco Van der TakMOL2500000000505005550
61Marco KleibeukerWRD25000000000817000000
62Henk van BallegooijenPED2500000000055555000
63Lieke vd DraaijAVA2405068500000000000
64Ronald BervoetsMOL2400000000500505090
65Niels van OosterhoutMOL2300585000000000500
66Merijn BrouwerMOL23000000000505001300
67Youri DeelenWRD2266000000055000000
68Kelvin vd DoolJVA21130000000000800000
69Arian OosthoekBAS200200000000000000001
70Bram DisselMEE200000000000000000201
71Martin de PeuterOME2055000000000500500
72Bennie vd HeuvelMOL2005000050050000500
73Jan de GeusBAR2000000000000055550
74Teunis de PeuterVOL19000190000000000000
75Niclas VermaasBAR19000000001900000000
76Chris VerhoeffWRD18500000000130000000
77Niek KoorneefWRD1805000080000000500
78Mike BoekelmansBRE1705750000000000000
79Sjoerd BultFLA17000001700000000000
80Tonny BerendsBAR1605000000000006050
81Gerben KroonMWA16000016000000000000
82Niels vd VeldenWRD1550005050000000000
83Theo HonkoopPAX15015000000000000000
84Edwin BrouwersBAS1505550000000000000
85Maurice WoltersMOL1505500000000500000
86Ingrid vd WijngaardDJR1500000050000500500
87Raoul van DrunenMOL1450900000000000000
88Leo GoddeMOL13000001300000000000
89Hermen BodeJVA1300000000000580000
90Bart StreefkerkJVA1200000000005007000
91Martijn vd LaanMOL1200000000000050070
92Aart Jan PostBAS1055000000000000000
93Sander BleijenberghMOL1005000050000000000
94Harm KienMOL1000500050000000000
95Gert Jan VermaasMOL1000000550000000000
96Erik Jan VisserMOL1000000000500000050
97Marco van VlijmenTRI1000000000050000500
98Wendy VengeHOZ1000000000005500000
99Anton BomasMOL1000000000005050000
100Jacco van HoorenBAS1000000000005050000
101Gijs HendriksBRE909000000000000000
102Gert-Jan EskesJVA900000090000000000
103Matthijs de JongMOL800000000000000080
104Frank KlarenbeekMOL550000000000000000
105Koen MolenaarBAS550000000000000000
106Robbert-Jan MeijersMOL550000000000000000
107Sander SpoolderBAS550000000000000000
108Willem van DrielMOL550000000000000000
109Desmond BuijkDHR505000000000000000
110Lars DolmanCTW505000000000000000
111Zoe KroonenDJR505000000000000000
112Bob LouterMOL500050000000000000
113Leonie BosMOL500050000000000000
114Dirk HogewegMOL500005000000000000
115Robert WiekampBAS500000050000000000
116Wim vd VeldenWRD500000000050000000
117Andre KraanEXC500000000005000000
118Gert-Jan de GrootJVA500000000005000000
119Gert-Jan SpeksnijderMOL500000000000500000
120Mark VonkJVA500000000000500000
121Menno VonkJVA500000000000500000
122Noah de GrootJVA500000000000500000
123Tony ReijtenbaghMOL500000000000500000
124Leon LemmersMOL500000000000050000
125Eric Jan JonkerMOL500000000000005000
126Leo HerrewijnenMOL500000000000005000
127Maartje van GestelCCP500000000000005000
128Arjan de JongeMOL500000000000000500
129Joel VerleeJVA500000000000000500
130Leon vd SterCYC500000000000000500
131Marcel VerhagenFLA500000000000000500
132Jan BootsmanMOL500000000000000050
133John EggersCTW500000000000000050
134Marco van SteeMOL500000000000000050

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Niels BoomMOL206810111211131901517181015179129
2Beau van IzerlooMOL18800131913165617192014131815002
3Kjell de JagerMOL1570145200171401913013105160113
4Daan den BreejenMOL14101101700160161813901513130
5Lucas JanssenMOL1380000019208020190020171507
6Bart HordijkMOL1260000091371415161509141401
7Thomas VerhoevenMOL1130701478100851009117107
8Stan ReindersMOL112091216001701216051401100
9Lotte JansenMOL110608507909988810698
10Michiel van VlietMOL98081090100011121100121050
11Iris VerschurenMOL950000101100011151111141200
12Sjors vd GlasMOL8470015014180014001600001
13Willemijn LeijtenMOL8400756680677765086
14Jarid van HorikMOL800008015120180170000010
15Leon vd NatMOL739131408120000600001101
16Max JansenMOL7201515111200000000190002
17Halvar de JagerMOL720501300110100120013800
18Mellon HooghwerffMOL5500018901501300000000
19Brett ChowMOL54000000000014121216000
20Nadia VermeerenMOL3900070000789008000
21Arno van KrimpenZVL330000018000100005000
22Leanne BomasMOL2800050050065070000
23Sem KroonenDJR12012000000000000000
24Ids VisscherAHO10000100000000000000
25Lucas KreeftMOL900900000000000000
26Rens AmmerlaanAHO600060000000000000
27Thijs HavenaarAHO500050000000000000
28Renka vd TakMOL500000000000000050

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X