shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Profile Kramer dinsdag competitie stand

Stand per 16 juli 2019

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Gerard KooistraTRI198140182014201820020616191304
2Peter KooistraTRI18912177018171571717151817120
3Robert DRC de MolMOL1731916201719135514551055151
4Raoul van DrunenMOL1568118121216105111113912513
5Mike KruijthofPRI141152015130001919017016701
6Niclas VermaasBAR135131501416020155814150001
7Stefan KramerMOL12261212155149559555510
8Chris MaasMOL112110001700516191619900
9Mickey SchullerMOL1070017180012106100051514
10Dennis LemsMOL9800000511591451311817
11Michel GroenewoldMOL9355511678555555511
12Dirk LoekemeijerMOL9101014090141651355000
13Sander LodderMOL8718000000170161900170
14Patrick KramerMOL8455550513555550516
15Arjan KambergMOL7955585117550051350
16Max de JongJVA745000018005020020602
17Patrick BoeleMOL7159508120550050512
18Max JansenZVL69014000500135081590
19Marco van VlijmenTRI650191916110000000000
20Jeroen BijnagteMOL650181300001118050000
21Beau van IzerlooZVL630010000000128001419
22Witten AnthoniseAHO580000000000020020182
23Bas vd PoelMOL55555956055505000
24Bas CanoyCYC53000001917000017000
25Kjell de JagerMOL52009500580555550
26Tijmen PesselseJVA510000000012011018100
27Michael LemsMOL4900010081650500500
28Gijs de SwartBRE4858161900000000000
29Rene LemsMOL48000755600555550
30Leon vd NatMOL46000000505655758
31Wilco vd TakMOL45000555055555005
32Marco van SteeMOL45000055555555500
33Lieven AnthoniseAHO44050000190000000201
34Ronald BervoetsMOL4400601315005005000
35Sander SpoolderJVA41000020006100005001
36Zoe KroonenDJR40555500505500050
37Ron BreemanMOL40055050555500500
38Leander BeermanMOL40000050555505055
39Melle MeeuwisseJVA39000000014205000001
40Remy KnaapMOL340000000500551450
41Jonathan EspigaresWRD3300000000015180000
42Robert ReijersMOL3020000500005000001
43Sebastiaan EgbersSPA30550050005000550
44Ivan Monteiro da LuzMOL30505500000055500
45Maurice ReindersMOL30500000000055555
46Janwillem SweepMOL30000055005505500
47Joop JansenMOL30000050005555050
48Erik van WingerdenDHR3000000000018120000
49Wilco SmetsersMOL26550650000005000
50Coen GrootTRI250000150055000000
51Leo van VlietMOL25000005055500050
52Remco GouwMOL25000000500055550
53Hans LapDHR250000000005501050
54Eddy GoddeTRI240000000005000190
55Henrik BoeleJVA2400000000001014000
56Bert vd KloosterMOL24000000000095550
57Edwin BrouwersMOL230500000000000180
58Christian de GraaffJVA230000005180000000
59Leo GoddeCYC210005000000500110
60Peter de VogelBAS20050000050055000
61Aldo KlompBAR20000000050505050
62John EggersCTW200000000015005000
63Kevin TimmerMOL20000000000055550
64David KraftMOL20000000000050555
65Leo HerrewijnenMOL19000000000005059
66Arjen van DijkMOL180135000000000000
67Robert van DalenBRA171700000000000000
68Martijn de PutterCYC171000000000007000
69Niels VinkMOL170611000000000000
70Nils van KooijWRD161600000000000000
71Jan BootsmanMOL16000050000006050
72Kenny BongersBAS160000000000000160
73Bennie vd HeuvelMOL15500000050000050
74Jacco van HoorenMOL15005000005050000
75Ingrid vd WijngaardDJR15000000505500000
76Lieke van WeereldSWI15000000000500550
77Jan Cees KortelandJVA14905000000000000
78Erik KramerMOL14000059000000000
79Lennart van HouwelingenJVA14000000090050000
80Ronald vd LaarJVA130000000130000000
81Chris VerhoeffWRD13000000008000500
82Gert-Jan de GrootJVA13000000000005800
83Robert KoemanMWA12700000050000000
84Jasper vd BroekAHO12570000000000000
85Koen MolenaarBAS120000000120000000
86Barry MostertJVA12000000007050000
87Nol van LoonPIJ120000000000012000
88Jan Arie ScherffJVA110000000000011000
89Jan de GeusBAR11000000000000650
90Rick vd PoelMOL10500005000000000
91Tom den DekkerMWA10500000050000000
92Ton van LopikMWA10500000050000000
93Juan MeijerAHO10055000000000000
94Jelmar HouwelingTRI100000100000000000
95Eric Jan JonkerMOL10000050000500000
96Erik Jan VisserMOL10000050000005000
97Frank van t SantMOL10000050000005000
98Mark LugthartMOL10000050000005000
99Gert-Jan EskesJVA100000010000000000
100Niels BongersBAS10000000005500000
101Gertjan RoestBAS10000000005005000
102Niels van OosterhoutMOL10000000000550000
103Ruben KuperusJVA10000000000055000
104Henk van BallegooijenPED10000000000005500
105Arie LuitenMOL10000000000005050
106Sandor MolMOL10000000000000550
107Kris VerhulstMOL7000070000000000
108Remon de ManDHR7000000000700000
109Youri DeelenWRD7000000000070000
110Emilie van GeijnMWA5500000000000000
111Leo PootCYC5500000000000000
112Patrick DonkerMWA5500000000000000
113Rutger KomenBAS5500000000000000
114Bart de HaasBAS5050000000000000
115Bas NieuwkoopCYC5050000000000000
116Jan van HamburgBAR5050000000000000
117Kees StuijMOL5005000000000000
118Walter KosterMOL5005000000000000
119Noah de GrootJVA5000500000000000
120Serge LamensBAR5000050000000000
121Ralf van HerwijnenBAS5000000500000000
122Tim van LopikJVA5000000050000000
123Ingrid HaastBAS5000000005000000
124Matthieu HendriksFLA5000000005000000
125Dennis van PuttenBAS5000000000500000
126Iris VerschurenMOL5000000000500000
127John VerschurenMOL5000000000500000
128Maud AdriaansenMOL5000000000500000
129Tijs van GemertSTU5000000000500000
130Matthijs de JongMOL5000000000050000
131Viivi PuskalaFIN5000000000050000
132Arjan KooijDHR5000000000005000
133Bob LouterMOL5000000000005000
134Gert Jan VermaasMOL5000000000005000
135Jan DukelDHR5000000000005000
136Jean-Pierre BolsiusMOL5000000000005000
137Lotte JansenRES5000000000005000
138Stan LuitenMOL5000000000005000
139Guus JanssenBAS5000000000000500
140Jan HordijkMOL5000000000000500
141Paul HooghwerffMOL5000000000000500
142Jacco EuserMOL5000000000000050
143Jeffrey vd HovenMOL5000000000000050
144Max van HoorneJVA5000000000000050
145Sander BijlMOL5000000000000050

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Daan den BreejenMOL1200012010010018149121213101
2Michiel van VlietRES116912118088120150011148
3Lucas JanssenCCP10700000911132016110016118
4Halvar de JagerMOL8801086876510079057
5Stan ReindersMOL8380000075131151015901
6Brett ChowMOL83091000090141081310001
7Tim vd PoelMOL826577660515808900
8Bart HordijkMOL79001390000190100131501
9Niels BoomADE7500000000171201114129
10Sam de JongeMOL6201300900016130001101
11Sem KroonenJVA401011910000000000002
12Jasper KreeftMOL32050070059600000
13Mellon HooghwerffMOL32000000011110000100
14Nadia VermeerenMOL22000000005700550
15Thomas VerhoevenMOL21706000000000800
16Lucas KreeftMOL210000000012900000
17Willemijn LeijtenMOL21000000005000556
18Pierre vd KieboomWIL14080000000006000
19Anouk BijlMOL10000000055000000
20Beau DrijdijkWIL7000000000007000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X