shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdag competitie stand

Stand per 28 juni 2018

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Robert DRC de MolMOL22319202020161719191817169133
2Dennis LemsMOL222131618191720151819161913191
3Bas CanoyCYC139201819020000201950183
4Chris MaasMOL13316001550181717912159
5Robert ReijersMOL114017017151812001001114
6Ronald BervoetsMOL104814160015111157575
7Mike KruijthofMOL1031500161905501214017
8Patrick KramerMOL951813012131405501500
9Stefan KramerMOL8651214014165555050
10Martijn vd LaanMOL82501568115556655
11Witten AnthoniseAHO79000000202002001903
12Anton in t VeldMOL6811000005711513016
13Arjan KambergMOL67500115555125905
14Frank van t SantMOL6459100555055555
15Erik Jan VisserMOL6351085055055555
16Arie LuitenMOL6300010767585555
17Jeffrey vd HovenHSW6012000012001615500
18Jan BootsmanMOL605007990555555
19Merijn BrouwerMOL581700050512500140
20Mickey SchullerMOL575190131005000050
21Andre HuijzerMOL520050501005017010
22Rene LemsMOL515005075595505
23Michel GroenewoldMOL480095505905550
24Jorrit NoppenMOL420005505575505
25Jean-Pierre BolsiusMOL41055001000051150
26Patrick BoeleMOL3950056850100000
27Gerben KroonMWA380000000000018201
28Paul HooghwerffMOL3850130555000050
29Gerard KooistraTRI38001700016000050
30Martijn de PutterCYC38005001300005105
31Lieven AnthoniseAHO37000018050014000
32Kees StuijMOL3600005505011550
33Paul VisserMOL355005055505005
34Harm KienMOL3500128500055000
35Stan LuitenMOL350000009800855
36Peter KooistraTRI330055055000058
37Marco van VlijmenTRI3151500000000056
38Ron BreemanMOL3010000555005000
39Hans LapDHR30011000000000811
40Aat van EsMOL300005555550000
41Lieke vd DraaijAVA3000050050501050
42Raoul van DrunenMOL2905014000000055
43Henrik BoeleJVA2700001200505050
44Tonny BerendsBAR260000000605555
45Janwillem SweepMOL255005555000000
46Maurice ReindersMOL255000000005555
47Sander SpoolderBAS2500050001055000
48Teus de JongBAS250000000055555
49Thom StuijJVA2460000001300005
50Sebastiaan EgbersMOL2400050190000000
51Theo HonkoopPAX2400000000000177
52Rico KruijtBAR24000000000001212
53Rob VincentenBRE2300000000051800
54Niek KoorneefWRD2200001106500000
55Bas vd PoelMOL2100115005000000
56John EggersCTW2100000000000165
57Hermen BodeJVA20000000000020001
58Erik KramerMOL20000000000002001
59Niels van OosterhoutMOL205005500005000
60Wilco van der TakMOL200000050500505
61Chris VerhoeffWRD2000000051500000
62Jan DukelDHR189009000000000
63Jacob BuijkMOL1800018000000000
64Jesse UusiperheFIN1800000000018000
65Christian de GraaffCYC1700000017000000
66Marco KleibeukerWRD1600000001600000
67Maurice WoltersMOL155000000000550
68Koen MolenaarBAS150005000550000
69Jan HordijkMOL1500000000150000
70Bert vd KloosterMOL150000000005055
71Gijsbert NieuwkoopMWA1500000000000015
72Jeroen MartensBAR1414000000000000
73Johan vd EijkMOL1400000014000000
74Marcel LambregtsBAT1400000001400000
75Marien VogelBAS1400000000140000
76Maud AdriaansenMOL130800000005000
77Andy van LoonTMZ1300000013000000
78Jelle ScherpenzeelJVA130000008000500
79Cor de GraafJVA1300000000130000
80Tijn HubertsBAS1300000000013000
81Arjan vd HamJVA120000000005700
82Sander BleijenberghMOL110005000060000
83Nils van KooijWRD105000005000000
84Lieke van WeereldMOL100050500000000
85Jaimy HakkesteegtBAS100005500000000
86Dennis StuijBAS100005000500000
87Larissa MeskerJVA100005000050000
88Max de JongTRI100005000050000
89Gert-Jan de GrootJVA100000500500000
90Pascal van GoolDHR100000005000500
91Maarten van SteePAX100000005000005
92Leo PootDEL100000000500005
93Mark LugthartMOL100000000005500
94Ingrid vd WijngaardDJR100000000000550
95Martijn de GrootTRI80000000008000
96Gert-Jan EskesJVA77000000000000
97Nol van LoonMEE60000000000060
98Edwin BrouwersMOL55000000000000
99Harmen BrandwijkJVA55000000000000
100Jerry van HerkWRD55000000000000
101Aart Jan PostBAS50005000000000
102Leo GoddeMOL50005000000000
103Marco van SteeMOL50005000000000
104Ingrid HaastBAS50000500000000
105Lennart van HouwelingenJVA50000500000000
106Patrick DemperJVA50000500000000
107Coen SchillemansTMZ50000005000000
108Jaap VisscherBAS50000005000000
109Luuk van WingerdenMOL50000005000000
110Matthijs de JongMOL50000005000000
111Tom den DekkerMWA50000005000000
112William de WolfSPA50000005000000
113Antonie van NoppenJVA50000000500000
114Daniel LodewegesWRD50000000500000
115Guus JanssenBAS50000000500000
116Marcel VerhagenFLA50000000500000
117Noah de GrootJVA50000000500000
118Sandor MolBAS50000000050000
119Rosa TormanenFIN50000000005000
120Viivi PuskalaFIN50000000005000
121Wendy VengeHOZ50000000005000
122Zeger vd HamJVA50000000005000
123Arjan de JongeMOL50000000000500
124Leon LemmersMOL50000000000500
125Bart StreefkerkJVA50000000000050
126Bennie vd HeuvelMOL50000000000050
127Ellen McDermottIRL50000000000050
128John vd DraaijMOL50000000000050
129Marco OerlemansOLD50000000000050
130Robert WiekampBAS50000000000050
131Henri HuijzerFLA50000000000005
132Robert van DalenMWA50000000000005

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Beau van IzerlooMOL156109141181215129141215153
2Leon vd NatMOL10106871097158119110
3Max JansenMOL10090130013017015017162
4Sjors vd GlasMOL9987119111101070898
5Kjell de JagerMOL96000141301211091016111
6Lucas JanssenMOL9400151500000161318175
7Stan ReindersMOL830061201013001351410
8Rick vd PoelWWV82781213001416012000
9Niels BoomMOL811109161200000118142
10Lotte JansenMOL666076066707777
11Lucas KreeftMOL65000870990100139
12Mellon HooghwerffMOL470010100780000120
13Iris VerschurenMOL47000098108000012
14Brett ChowMOL420000000140501013
15Max BergsmaDEL2700000001368000
16Thomas VerhoevenMOL120000600600000
17Jarid van HorikMOL1100000011000000
18Renka vd TakMOL100000000000055

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X