shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdag competitie stand

Stand per 19 april 2018

 

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Dennis LemsMOL6716191319
2Robert DRC de MolMOL551716913
3Chris MaasMOL45912159
4Mike KruijthofMOL431214017
5Bas CanoyCYC42195018
6Witten AnthoniseAHO392001901
7Gerben KroonMWA380018201
8Robert ReijersMOL351001114
9Anton in t VeldMOL34513016
10Andre HuijzerMOL27017010
11Ronald BervoetsMOL247575
12Theo HonkoopPAX2400177
13Rico KruijtBAR24001212
14Rob VincentenBRE2351800
15Martijn vd LaanMOL226655
16Kees StuijMOL2111550
17Jean-Pierre BolsiusMOL2151150
18John EggersCTW2100165
19Hermen BodeJVA20020001
20Erik KramerMOL20002001
21Jeffrey vd HovenHSW2015500
22Arie LuitenMOL205555
23Erik Jan VisserMOL205555
24Frank van t SantMOL205555
25Jan BootsmanMOL205555
26Maurice ReindersMOL205555
27Teus de JongBAS205555
28Tonny BerendsBAR205555
29Martijn de PutterCYC2005105
30Arjan KambergMOL195905
31Hans LapDHR1900811
32Jesse UusiperheFIN1818000
33Stan LuitenMOL180855
34Michel GroenewoldMOL155550
35Jorrit NoppenMOL155505
36Rene LemsMOL155505
37Bert vd KloosterMOL155055
38Patrick KramerMOL1501500
39Lieke vd DraaijAVA1501050
40Gijsbert NieuwkoopMWA1500015
41Lieven AnthoniseAHO1414000
42Merijn BrouwerMOL1400140
43Tijn HubertsBAS1313000
44Peter KooistraTRI130058
45Arjan vd HamJVA125700
46Marco van VlijmenTRI110056
47Mark LugthartMOL105500
48Henrik BoeleJVA105050
49Stefan KramerMOL105050
50Paul VisserMOL105005
51Ingrid vd WijngaardDJR100550
52Maurice WoltersMOL100550
53Wilco van der TakMOL100505
54Raoul van DrunenMOL100055
55Martijn de GrootTRI88000
56Nol van LoonMEE60060
57Harm KienMOL55000
58Maud AdriaansenMOL55000
59Niels van OosterhoutMOL55000
60Ron BreemanMOL55000
61Rosa TormanenFIN55000
62Sander SpoolderBAS55000
63Viivi PuskalaFIN55000
64Wendy VengeHOZ55000
65Zeger vd HamJVA55000
66Arjan de JongeMOL50500
67Jelle ScherpenzeelJVA50500
68Leon LemmersMOL50500
69Pascal van GoolDHR50500
70Bart StreefkerkJVA50050
71Bennie vd HeuvelMOL50050
72Ellen McDermottIRL50050
73Gerard KooistraTRI50050
74John vd DraaijMOL50050
75Marco OerlemansOLD50050
76Mickey SchullerMOL50050
77Paul HooghwerffMOL50050
78Robert WiekampBAS50050
79Henri HuijzerFLA50005
80Leo PootDEL50005
81Maarten van SteePAX50005
82Robert van DalenMWA50005
83Thom StuijJVA50005

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Lucas JanssenMOL64161318174
2Beau van IzerlooMOL5614121515
3Max JansenMOL481501716
4Kjell de JagerMOL469101611
5Stan ReindersMOL421351410
6Niels BoomMOL33011814
7Lucas KreeftMOL32100139
8Leon vd NatMOL31119110
9Lotte JansenMOL287777
10Brett ChowMOL28501013
11Sjors vd GlasMOL250898
12Rick vd PoelWWV1212000
13Mellon HooghwerffMOL1200120
14Iris VerschurenMOL1200012
15Renka vd TakMOL100055
16Max BergsmaDEL88000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X