shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdag competitie stand

Stand per 12 september 2019

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Peter KooistraTRI2971112-01217161715178-018152019205185181816220
2Jeffrey vd HovenMOL25415141600516170151819-01415-0162016151310117
3Bas CanoyCYC24418151800121801816205180181811020-0-019215
4Robert DRC de MolMOL231141114201514-018141413125101195511511-5121
5Rick vd PoelMOL205138120000916130-01415-01417161713141415
6Niclas VermaasBAR204000914101513205111300131715141520-0-0215
7Chris MaasMOL1991700170171916019051317160017-017-0913
8Gerard KooistraTRI198191701005148018071900101815-01919-014
9Martijn vd LaanMOL1477950-05115912-05125761481066519
10Edwin BrouwersMOL135020013129000551700-08-011145106113
11Ronald BervoetsMOL12105681355012555-059559-057718
12Dennis LemsMOL1120090008505500-01212519-0915812
13Leon vd NatMOL1061055511000115-0555555595-0517
14Frank van t SantMOL105055555-055555855510575-0519
15Rene LemsMOL97555555556555550-056-055519
16Jan BootsmanMOL846055550000-05576557-058515
17Arjan KambergMOL8207550006806508550-01255-013
18Bas vd PoelMOL8155500505050510-0-0555655515
19Erik Jan VisserMOL81055555005505-055-065555516
20Robert ReijersMOL69500005001950505550-0-055511
21Aat van EsMOL650055055055005555550-05-013
22Lotte JansenRES55505500505005500055-055-011
23Lieven AnthoniseAHO138000000000509170141520-018-0202039
24Sander LodderMOL11501901820180001791400000000-0-017
25Witten AnthoniseAHO11220181500002002000000000190-0-036
26Christian de GraaffJVA1030161951952019000000000000-0-017
27Mike KruijthofPRI10001000000100514001101650-014-0159
28Marco van VlijmenTRI97120019050015111960005000-0-059
29Dirk LoekemeijerMOL730010000014007001013013-0105-08
30Arje de WaardMOL730001600000051600019000-017-05
31Kris VerhulstMOL695013500000550012009100-05-09
32Jan Arie ScherffJVA690131711000000000017000011-0-05
33Sander SpoolderBAS6800000013005002000050-08-01716
34Henrik BoeleJVA560000000120017011000000-016-04
35Niels VinkMOL55000710591100800000000-05-07
36Patrick BoeleMOL5400000000100550910500-05-058
37Michel GroenewoldMOL535000055055005050850-0-0510
38Max JansenZVL52000000000101555500000-0-0126
39Sebastiaan EgbersSPA49557000570500000500-0-0559
40Koen MolenaarBAS480000001005001600050-016-056
41Gijs de SwartBRE4700014180000010500000000-0-04
42Mickey SchullerMOL46500050000005516050005-0-07
43Paul VisserMOL4050000555005500055000-0-08
44Marco van SteeMOL40000050000055005055-05-058
45Martin de PeuterOME3906558500000500500000-0-07
46Hans LapDHR375055000075500000000-0-057
47Bryan van RuttenBRE350000020000001500000000-0-012
48Wilco SmetsersMOL3550000005505000055050-0-07
49Martijn de PutterCYC3500500510005000000005-05-06
50Max de JongJVA3500000012000000000500-0-0183
51Peter de VogelBAS35000000005005055500-05-057
52Chris VerhoeffWRD330000000000000190000-0-0953
53Paul StoutjesdijkBAS330000000000000005135-055-05
54Ruben BuitendijkVWM320000000000020000001200-0-012
55Zoe KroonenDJR3200007500005000000-0-05556
56Ron BreemanMOL3050555000000000050050-0-06
57Arjen van DijkMOL3000050500005550000005-0-06
58Arie LuitenMOL3000000500000000550-0-05556
59Joel VerleeJVA300000000000000005001312-0-03
60Eric Jan JonkerMOL288005550000000000000-0-055
61Beau van IzerlooCCW28005500000000018000000-0-03
62Michael LemsMOL2700000070000555500000-0-05
63Jeroen BijnagteMOL25002000000000500000000-0-012
64Janwillem SweepMOL2550000000000500505005-0-05
65Lieke vd DraaijAVA2505005050000050050000-0-05
66Maurice WoltersMOL2500000055505000005000-0-05
67Jan DukelDHR2500000000005000870005-0-04
68Lennart van HouwelingenJVA24500001900000000000000-0-02
69Erik van WingerdenDHR24000016800000000000000-0-02
70Walter KosterMOL230000011000012000000000-0-02
71Anton in t VeldMOL22000000001390000000000-0-02
72Kees SlingerlandBAS2100000060550005000000-0-04
73Erik Jan KooimanWRD21000000000050000115000-0-03
74Leo GoddeCYC20000000000000002000000-0-011
75Jan HordijkMOL2050005000050500000000-0-04
76Robert WerkmanMOL2000055550000000000000-0-04
77Arian OosthoekCBV20000001500050000000000-0-02
78Remon de ManDHR20000000000551000000000-0-03
79Nol van LoonPIJ19000000000000000019000-0-01
80Jan-Willem van AndelBAS1700000000005000057000-0-03
81Tijn HubertsMOL16160000000000000000000-0-01
82Marcel VerhagenFLA16005000000001100000000-0-02
83Joren BronkhorstTRI16000000000016000000000-0-01
84Theo HonkoopPAX15000150000000000000000-0-01
85Ray JoenoesMOL1500050550000000000000-0-03
86Jacco van HoorenMOL15000500000000000000-05-053
87Kees StuijMOL1500000000005505000000-0-03
88Willem van DrielMOL1500000000000005550000-0-03
89Jerry van HerkWRD1500000000000000550005-0-03
90Jordan van ScheersBAS15000000000000000500-055-03
91Harm KienMOL15000000000000000050-0-0553
92Sjors vd GlasMOL1400000000005090000000-0-02
93Gerben KroonMWA13000001300000000000000-0-01
94Youri DeelenWRD13000000000000013000000-0-01
95John EggersCTW130000000000000000000-0-0131
96Michiel van AttenBAS12000000000000000012000-0-01
97Tonny BerendsBAR120000000000000000000-012-01
98Ozkan LarcinAHO11001100000000000000000-0-01
99Simon HaberlahBAS1100000500000006000000-0-02
100Bert vd KloosterMOL110000000000000000000-0-0111
101Antonie van NoppenJVA1050000000000000000050-0-02
102Leander BeermanMOL1005500000000000000000-0-02
103Sander BijlMOL1005500000000000000000-0-02
104Stefan KramerMOL1000500000000500000000-0-02
105Niels vd VeldenWRD1000500000000000005000-0-02
106Hans van StatenBAR1000000550000000000000-0-02
107Jorrit NoppenMOL1000000000055000000000-0-02
108David KraftMOL1000000000005005000000-0-02
109Leo PootCYC1000000000000500005000-0-02
110Stan LuitenMOL100000000000000050000-0-052
111Bennie vd HeuvelMOL10000000000000000000-05-052
112Joop JansenMOL10000000000000000000-0-0552
113Gert-Jan EskesJVA990000000000000000000-0-01
114Berdine BakkerDJR900009000000000000000-0-01
115Jean-Pierre BolsiusMOL900000000000000000081-0-02
116Steven HolscherAHO800800000000000000000-0-01
117Coen GrootTRI800000000000800000000-0-01
118Patrick de JongJVA700000700000000000000-0-01
119Bart de HaasBAS700000000070000000000-0-01
120Mark KornetBCC700000000000000000007-0-01
121Rinco de KrakerTMZ600060000000000000000-0-01
122Thomas BakkerMWA600000600000000000000-0-01
123Tom den DekkerMWA600000010000500000000-0-02
124Jonas de PoorterBAL600000000060000000000-0-01
125Bob LouterMOL550000000000000000000-0-01
126Wim de BruinJVA505000000000000000000-0-01
127Jonne AndringaAHO500500000000000000000-0-01
128Murat TunaliAHO500500000000000000000-0-01
129nick koningAHO500500000000000000000-0-01
130Paul LeenheerMOL500050000000000000000-0-01
131Remy KnaapMOL500050000000000000000-0-01
132Guido PruimboomBAS500005000000000000000-0-01
133Sam CaliskanMOL500005000000000000000-0-01
134Arno vd VeenJVA500000500000000000000-0-01
135Corne VerhoeksCYC500000500000000000000-0-01
136Gijsbert NieuwkoopMWA500000500000000000000-0-01
137Goldwynn CannisterAHO500000500000000000000-0-01
138Iris VerschurenMOL500000050000000000000-0-01
139John VerschurenMOL500000050000000000000-0-01
140Harry RuiterkampGRO500000000050000000000-0-01
141Henk van BallegooijenPED500000000005000000000-0-01
142Serge LamensBAR500000000005000000000-0-01
143Robert KoemanMWA500000000000500000000-0-01
144Salvatore CretellaMOL500000000000500000000-0-01
145Kenny BongersBAS500000000000050000000-0-01
146Maurice ReindersMOL500000000000005000000-0-01
147Bart vd MoosdijkBAS500000000000000500000-0-01
148Danielle QuintBAT500000000000000500000-0-01
149Niels van OosterhoutMOL500000000000000500000-0-01
150Piebe KosterBAS500000000000000500000-0-01
151Rob HardemanMOL500000000000000500000-0-01
152Rutger KomenBAS500000000000000500000-0-01
153Matthijs de JongMOL500000000000000050000-0-01
154Dariush CyrroesPIJ500000000000000005000-0-01
155Gertjan RoestBAS500000000000000005000-0-01
156Jarno van KrimpenSCC500000000000000005000-0-01
157Larissa MeskerJVA500000000000000005000-0-01
158Bart StreefkerkJVA500000000000000000500-0-01
159Harmen BrandwijkJVA500000000000000000500-0-01
160Maud AdriaansenMOL500000000000000000500-0-01
161Ingrid vd WijngaardDJR500000000000000000005-0-01
162Jaap VisscherBAS500000000000000000005-0-01
163Leo van VlietMOL500000000000000000005-0-01
164Aart Jan PostBAS50000000000000000000-0-051
165Gert Jan VermaasMOL50000000000000000000-0-051
166Olav EerlandCTW50000000000000000000-0-051
167Teus van TuijlMWA100000010000000000000-0-01
168Jaimy HakkesteegtBAS100000000000000001000-0-01

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Brett ChowMOL746660600000777780070-0-07311
2Michiel van VlietRES697006000006095010750-068-010
3Lucas JanssenCCP48000008067000091100070-0-056
4Thomas VerhoevenMOL450000000000660676800-0-067
5Niels BoomADE4300000000000000-085-0579946
6Sam de JongeMOL4300700000000100090900-0-0815
7Daan den BreejenMOL31070005000701200000000-0-034
8Arno van KrimpenWWV26800000000000080010000-0-023
9Bart HordijkMOL24000070006001100000000-0-013
10Sem KroonenJVA140000070000000000000-07-02
11Halvar de JagerMOL800000000000800000000-0-01
12Lucas KreeftMOL600000000000000000600-0-01
13Max BergsmaDEL60000000000000000000-06-01
14Mellon HooghwerffMOL500000000000000500000-0-01

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X