shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdagcompetitie Stand

Stand per 30 juli 2020

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Jasper HaestVOL62121220181
2Delano SwenneJVA611816819
3Robert DRC de MolMOL591918166
4Chris MaasMOL5416131411
5Ryan KampDJR535171912
6Dennis LemsMOL481191216
7Abe CeliDJR34151900
8Kevin ReuversTRI29001514
9Tijn HubertsMOL27207001
10Niclas VermaasBAR27001017
11Bram van HerkJVA2310805
12Hein BiemansBAS2380510
13Robert ReijersMOL2250170
14Rico van DammeMID20020001
15Bas CanoyCCC20000201
16Arjan KambergMOL205555
17Edwin BrouwersMOL205555
18Martijn vd LaanMOL205555
19Rene LemsMOL205555
20Jeroen MartensBAR1800180
21Frenky vd VorstTRI1717000
22Erben van MeerZWH166550
23Peter KooistraTRI165560
24Tonny BerendsBAR1605110
25Erik Jan VisserMOL155550
26Frank KlarenbeekMOL155550
27Frank van t SantMOL155550
28Jan BootsmanMOL155550
29Jan DukelDHR155550
30Janwillem SweepMOL155550
31Lucas KreeftMOL155550
32Ronald BervoetsMOL155550
33Sharon DommanschetTAL155550
34Stefan KramerMOL155550
35Harm CeliIJS1501500
36Casper vd WulpMOL150555
37Hans LapDHR150555
38Michiel van AttenBAS150555
39Lucas JanssenMOL1500015
40Vincent HoppezakOLY1414000
41Erik van WingerdenDHR1401400
42Tim HennekamWIL1313000
43Henrik BoeleJVA1300130
44Noel LuijtenJVA1300013
45Jens BassaWIL1101100
46Andre HuijzerMOL105500
47Bas vd PoelMOL105500
48Gerard KooistraTRI105500
49Lieke van WeereldTAL105500
50Maurice WoltersMOL105500
51Jeffrey vd HovenMOL105050
52Martijn de PutterCCC105005
53Serge LamensMOL105005
54Wilco SmetsersMOL105005
55Arjen van DammeMID1001000
56Edgar van MeerZWH100550
57Jaimie HeijnenBAR100550
58Tim van LopikJVA100550
59Michael LemsMOL100505
60Yva GelukADE100505
61Mickey SchullerMOL100055
62Sebastiaan EgbersSCC100055
63Jesse HuijbregtsTRI99000
64Rik NederlofPRI90090
65Max van BovenSCC90009
66Gianni PavoneDJR80008
67Remy KnaapMOL77000
68Arjan BoshovenJVA70070
69Sem KroonenJVA70007
70Jeroen BijnagteMOL60600
71Bart vd MoosdijkWRD55000
72Cor de GraafBAS55000
73Guus JanssenMOL55000
74Ingrid vd WijngaardDJR55000
75Jasper vd BroekAHO55000
76Neil Mc CormackMWA55000
77Niels VinkMOL55000
78Stan vd BerghTRI55000
79Thijs de LangeMID55000
80Aat van EsMOL50500
81Arjen van DijkMOL50500
82Bart van DongenBAS50500
83Jacco EuserMOL50500
84Jan BassaJVA50500
85Jan WeststrateFLA50500
86Lieven AnthoniseSCC50500
87Marco van VlijmenTRI50500
88Marien VogelSCC50500
89Niels van OosterhoutMOL50500
90Robert WerkmanMOL50500
91Simon HaberlahJVA50500
92Stan GodrieUDN50500
93Ward de SchepperDJR50500
94Dirk LoekemeijerMOL50050
95Eric Jan JonkerMOL50050
96Guus de GraauwPRI50050
97Ilse MiltenburgBAT50050
98Michel BolsBAR50050
99Michel GroenewoldMOL50050
100Olivier van PeltJVA50050
101Patrick KramerMOL50050
102Robert KoemanMWA50050
103Theo HonkoopPAX50050
104Tom den DekkerMWA50050
105Ton van LopikMWA50050
106Antonie van NoppenJVA50005
107Gert-Jan EskesJVA50005
108Guido PruimboomBAS50005
109Joop JansenMOL50005
110Julian DubbeldBAS50005
111Kees StuijMOL50005
112Lennard MeinemaVOL50005
113Leon vd NatMOL50005
114Martin de PeuterOME50005
115Max JansenMOL50005
116Thomas NielandSCC50005

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Stan LuteBAR34891071
2Niels TennigloVOL33910682
3Michiel van VlietRES3167991
4Thijs WemmersJVA217680
5Jost vd StreekJVA150870
6Anouk BijlMOL50005

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft