shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdag competitie stand

Stand per 18 juli 2019

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Peter KooistraTRI1971780181520192051851818162
2Jeffrey vd HovenMOL17101518190141501620161513101
3Bas CanoyCYC163181620518018181102000192
4Rick vd PoelMOL1631613001415014171617131414
5Niclas VermaasBAR143205111300131715141520002
6Lieven AnthoniseAHO1380509170141520018020203
7Robert DRC de MolMOL1301414131251011955115115
8Gerard KooistraTRI125018071900101815019190
9Chris MaasMOL11301905131716001701709
10Martijn vd LaanMOL105912051257614810665
11Dennis LemsMOL90055000121251909158
12Edwin BrouwersMOL81055170008011145106
13Mike KruijthofPRI800514001101650014015
14Ronald BervoetsMOL79125550595590577
15Frank van t SantMOL75555585551057505
16Leon vd NatMOL70115055555559505
17Marco van VlijmenTRI6115111960005000005
18Robert ReijersMOL59195050555000555
19Arjan KambergMOL59806508550012550
20Jan BootsmanMOL5800055765570585
21Rene LemsMOL5765555500560555
22Arje de WaardMOL5700516000190000170
23Erik Jan VisserMOL5655050550655555
24Bas vd PoelMOL56050510005556555
25Sander SpoolderBAS5505002000050080171
26Patrick BoeleMOL541005509105000505
27Dirk LoekemeijerMOL5300700501301301050
28Max JansenZVL5201015555000000012
29Koen MolenaarBAS470500160005001605
30Kris VerhulstMOL460550012009100050
31Aat van EsMOL4555005555550050
32Henrik BoeleJVA4400170110000000160
33Sander LodderMOL400179140000000000
34Witten AnthoniseAHO3902000000000190001
35Michel GroenewoldMOL3855005050850005
36Mickey SchullerMOL36000551605000500
37Lotte JansenRES3550055000550550
38Peter de VogelBAS3550050555000505
39Marco van SteeMOL3500550050550505
40Chris VerhoeffWRD33000001900000095
41Paul StoutjesdijkBAS33000000051350550
42Ruben BuitendijkVWM3200020000001200001
43Joel VerleeJVA300000000500131200
44Jan Arie ScherffJVA280000001700001100
45Wilco SmetsersMOL2550500005505000
46Jan DukelDHR2500500087000500
47Arie LuitenMOL2500000055000555
48Max de JongJVA23000000005000018
49Anton in t VeldMOL22139000000000000
50Hans LapDHR2275500000000005
51Erik Jan KooimanWRD21005000011500000
52Leo GoddeCYC200000002000000001
53Remon de ManDHR20055100000000000
54Sebastiaan EgbersSPA2005000005000055
55Arjen van DijkMOL2000555000000500
56Paul VisserMOL2000550005500000
57Zoe KroonenDJR2000500000000555
58Michael LemsMOL2000055550000000
59Janwillem SweepMOL2000050050500500
60Nol van LoonPIJ19000000001900000
61Beau van IzerlooZVL18000001800000000
62Jan-Willem van AndelBAS1700500005700000
63Joren BronkhorstTRI16001600000000000
64Kees SlingerlandBAS1555000500000000
65Maurice WoltersMOL1550500000500000
66Martijn de PutterCYC1505000000005050
67Gijs de SwartBRE15001050000000000
68Kees StuijMOL1500550500000000
69Bryan van RuttenBRE15000150000000000
70Willem van DrielMOL1500000555000000
71Jerry van HerkWRD1500000055000500
72Jordan van ScheersBAS1500000005000550
73Harm KienMOL1500000000500055
74Sjors vd GlasMOL1400509000000000
75Niels VinkMOL1300800000000050
76Youri DeelenWRD13000001300000000
77Jean-Pierre BolsiusMOL1300000000008500
78John EggersCTW13000000000000013
79Walter KosterMOL12001200000000000
80Michiel van AttenBAS12000000001200000
81Tonny BerendsBAR12000000000000120
82Marcel VerhagenFLA11000110000000000
83Bert vd KloosterMOL11000000000000011
84Jorrit NoppenMOL1005500000000000
85Jan HordijkMOL1005050000000000
86David KraftMOL1000500500000000
87Martin de PeuterOME1000050050000000
88Leo PootCYC1000050000500000
89Lieke vd DraaijAVA1000005005000000
90Stan LuitenMOL1000000050000005
91Ron BreemanMOL1000000005005000
92Bennie vd HeuvelMOL1000000000000505
93Jacco van HoorenMOL1000000000000505
94Joop JansenMOL1000000000000055
95Coen GrootTRI800080000000000
96Bart de HaasBAS707000000000000
97Mark KornetBCC700000000000700
98Jonas de PoorterBAL606000000000000
99Simon HaberlahBAS600000600000000
100Arian OosthoekCBV505000000000000
101Harry RuiterkampGRO505000000000000
102Henk van BallegooijenPED500500000000000
103Serge LamensBAR500500000000000
104Jeroen BijnagteMOL500050000000000
105Robert KoemanMWA500050000000000
106Salvatore CretellaMOL500050000000000
107Stefan KramerMOL500050000000000
108Tom den DekkerMWA500050000000000
109Kenny BongersBAS500005000000000
110Maurice ReindersMOL500000500000000
111Bart vd MoosdijkBAS500000050000000
112Danielle QuintBAT500000050000000
113Niels van OosterhoutMOL500000050000000
114Piebe KosterBAS500000050000000
115Rob HardemanMOL500000050000000
116Rutger KomenBAS500000050000000
117Matthijs de JongMOL500000005000000
118Dariush CyrroesPIJ500000000500000
119Gertjan RoestBAS500000000500000
120Jaimy HakkesteegtBAS500000000500000
121Jarno van KrimpenSCC500000000500000
122Larissa MeskerJVA500000000500000
123Niels vd VeldenWRD500000000500000
124Bart StreefkerkJVA500000000050000
125Harmen BrandwijkJVA500000000050000
126Maud AdriaansenMOL500000000050000
127Antonie van NoppenJVA500000000005000
128Ingrid vd WijngaardDJR500000000000500
129Jaap VisscherBAS500000000000500
130Leo van VlietMOL500000000000500
131Aart Jan PostBAS500000000000005
132Eric Jan JonkerMOL500000000000005
133Gert Jan VermaasMOL500000000000005
134Olav EerlandCTW500000000000005

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Michiel van VlietRES56060950107500680
2Brett ChowMOL50007777800700073
3Thomas VerhoevenMOL4500660676800006
4Niels BoomADE43000000085057994
5Sam de JongeMOL36000100090900008
6Lucas JanssenCCP347000091100070004
7Daan den BreejenMOL190701200000000002
8Arno van KrimpenWWV180000080010000001
9Bart HordijkMOL17600110000000000
10Halvar de JagerMOL800080000000000
11Sem KroonenJVA700000000000070
12Lucas KreeftMOL600000000060000
13Max BergsmaDEL600000000000060
14Mellon HooghwerffMOL500000050000000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X