shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Club van 500 Donderdagcompetitie Stand

Stand per 8 september 2022

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Rick vd PoelMOL22418050000151819171917201919019192
2Chris MaasMOL1801515161915201901600150051101401
3Casper vd WulpMOL175170000001811202020519120016173
4Harmen BrandwijkMOL172161213014180001715500815151212
5Martijn vd LaanMOL17213851200181913151351411650510
6Robert DRC de MolMOL152517185000115121213014951385
7Edwin BrouwersMOL14381691810710131710065009050
8Dennis LemsMOL1430514500157016115165131001011
9Jeffrey vd HovenMOL142091202014161751405501108601
10Robert ReijersMOL136018520500161911012050605141
11Tim BierkensIJS11902020000000019020020200005
12Mickey SchullerMOL1020510158500101350110105050
13Bas vd PoelMOL10111705500102007560555551
14Tonny BerendsBAR100008019000050001314149018
15Chris NoorlanderMOL951005861011887005700505
16Frank KlarenbeekMOL900555555555555555555
17Kris VerhulstMOL831400140001200011121550000
18Gerard KooistraTRI80001501800000000015017150
19Rene LemsMOL730556058675500050556
20Thomas NielandVOL72000000000000001816018201
21Arjan KambergMOL65000000001489059501050
22Rick MaasMOL550000019000000080121600
23Ronald vd LaarJVA530000000000018190160000
24Sven GabrielsMOL520601700014150000000000
25Dirk LoekemeijerMOL52000017000001050055055
26Andre HuijzerMOL510005000200001605500001
27Martijn de PutterCCC49014000120005800000505
28Andre SlagerKNW49000070000005151205050
29Ron BreemanMOL450555000005000555550
30Jan Arie ScherffJVA440000000000051016013000
31Halvar de JagerMOL43013500000000090001150
32Daan den BreejenMOL410000000000000005200161
33Jacco van HoorenMWA400100012000000500000130
34Jan WeststrateMOL40057110000000001000070
35Marco van WindenKNW400050000005055550550
36Serge LamensBAR400000000009050550655
37Peter de VogelMOL400000000005555550550
38Maarten de NijsZWH3701155000000005650000
39Sander LodderMOL36000000000000000180513
40Mike KruijthofTRI3505505000000000005015
41Willem van DrielMOL350055000055005550000
42Frank van t SantBAR350005000505005000555
43Theus OomenMWA3500000913000600000700
44Murat TunaliAHO340000000006090075007
45Jarno DorstMOL34000000000000001717000
46Filip HazenbergMOL3300000014095500000000
47Gert-Jan EskesKNW31000130130000500000000
48Robert van DalenMWA300000002000001000000001
49Martin de PeuterMOL3005000812000000050000
50Hein BiemansWIL3000170000000080000005
51Erik Jan VisserMOL300005000500005005505
52Milan BroerVOL3000000000000000071490
53Maarten SpeksnijderWRD29000000000000000018110
54Sebastiaan EgbersMOL289000500000000000059
55Lieven AnthoniseMOL2800000000000013550050
56Arjan vd MinkelisKNW2705600160000000000000
57Jaimie HeijnenBAR270500000000007050505
58Tim vd PoelMOL2700000000000170000505
59Michiel van VlietMOL2700000000000001755000
60Thomas HornmanBRE26120000000001400000000
61Henrik BoelePAX2605005110000050000000
62Toine van RijsbergenMOL250000050000000055505
63Lieke vd DraaijMOL250000000000550055500
64Bart HordijkMOL2401950000000000000000
65Hans LapDHR240059000005050000000
66Ruben DillenBEL2300000000000001800050
67Jan HordijkMOL2205000000000000000170
68Erik SatterMWA2200000017000000000500
69Bart van DongenKNW2105016000000000000000
70Christian de GraaffCCC2100000000051600000000
71Nol van LoonKEM20000000000000000002001
72Xavier VoogtMOL205555000000000000000
73Robert KoemanMWA200500500000050000500
74Niels VinkMOL2000001300000070000000
75Thomas van BommelAHO1900190000000000000000
76Tim van LopikMWA1900005000000140000000
77Henry SatterMWA1900000000000000001900
78Arje de WaardCCC1800000000018000000000
79Julius vd BergEDU1800000000001800000000
80Witten AnthoniseMOL1800000000000018000000
81Jasper LounioBEA1700000170000000000000
82Delano SwenneJVA1600001600000000000000
83Peter VisscherKNW1500000150000000000000
84Marco van SteeMOL150000000005500005000
85Paul HooghwerffMOL150000000000500055000
86Niels vd VeldenWRD150000000000000050550
87Peter KooistraTRI150000000000000050505
88Henk HakMWA140000900000050000000
89Marino HarinckMOL120007500000000000000
90Max van LooJVA1200000000120000000000
91Youri DeelenWRD1200000000000000001200
92Corne VerhoeksMWA1100110000000000000000
93Simon HaberlahJVA1100001100000000000000
94Arie vant GeloofFLA100500500000000000000
95Arjen van DijkMOL100500000000050000000
96Andre BaasMOL100050000050000000000
97Cor de GraafMWA1000010000000000000000
98Leon vd NatMOL100000500000500000000
99Tom den DekkerMWA100000500000050000000
100Robert WerkmanMOL100000055000000000000
101Jos vd LeerWRD100000000000000005500
102Michiel van AttenKNW100000000000000005500
103Jan BootsmanMOL100000000000000000505
104Jinse van WijgerdenMWA90000009000000000000
105Jost vd StreekJVA90000000900000000000
106Marcel WitteZWH80000000000008000000
107Coen GrootTRI80000000000000008000
108Ozkan LarcinAHO80000000000000000008
109Edgar van MeerZWH50500000000000000000
110Erben van MeerZWH50500000000000000000
111Patrick BloklandJVA50500000000000000000
112Tim AngenentKNW50500000000000000000
113Moos vd BoomBRE50050000000000000000
114Michel GroenewoldMOL50000005000000000000
115Arie-Peter BrouwerJVA50000000000500000000
116Jean-Pierre BolsiusCCC50000000000500000000
117Johan MulderRES50000000000500000000
118Nils van KooijWRD50000000000500000000
119Jeroen BijnagteMOL50000000000050000000
120Leon vd SterCCC50000000000050000000
121Niels van OosterhoutMOL50000000000050000000
122Loes AdegeestJVA50000000000005000000
123Merijn DamMOL50000000000005000000
124Walter KosterWIL50000000000005000000
125Bjorn de KlerkMOL50000000000000500000
126Marcel VerhagenFLA50000000000000050000
127Tom NobelWRD50000000000000050000
128Eric Jan JonkerMOL50000000000000005000
129Micha MouthaanEXC50000000000000005000
130Patrick DemperJVA50000000000000005000
131Theo LommersMOL50000000000000005000
132Chris VerhoeffWRD50000000000000000500
133Karim AldersMOL50000000000000000500
134Melvin van HoltMOL50000000000000000500
135Wilco SmetsersMOL50000000000000000500
136Aat van EsMOL50000000000000000050
137Leon LemmersMOL50000000000000000005

 


 

Nieuwelingen

 NaamClubTotaalRit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Cyriel HooghwerffMOL9266606000666670886783
2Cedric de JagerMOL8977767600007786057098
3Jayden de JongMOL210000000000000077007
4Thijs BijlMOL170000000000000050066
5Jelle de VlaamMOL10000000000000000000101
6Sven van WijgerdenSCH700000070000000000001
7Ivan VermeulenMOL60000006000000000000
8Isere KosterWIL60000000000006000000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft