shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Jeugd uitslag voorjaarscompetitie Delta

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse

Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 1

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 10 Jordy Koenis 3 7:26.093 jongen 0
2 14 Gijs van den Biggelaar 3 7:26.360 Jongen 0
3 15 Stijn Lievegoed 3 7:41.760 Jongen 0
4 5 Jil Koot 3 7:41.770 Meisje 0
5 12 Yinthe van den Heuvel 3 7:55.617 Meisje 0
6 1 Yara Gouw 3 8:31.617 meisje 0
7 11 Marly Langendoen 3 8:39.727 meisje 0
8 6 Tijme Alleman 3 8:42.664 jongen 0
9 7 Job Hol 2 7:46.322 jongen 0
10 3 Dide Klok meisje 0
DNF 8 Nicole van Sighem 2 5:06.875 Meisje 0
DNF 2 Finn Wuisman 0.317 jongen 0
DNS 4 Robin Boer jongen 0
DNS 9 Tim van der Velden Jongen 0
DNS 13 Tim Vissenberg Jongen 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 2

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Punten
1 49 Dylan Rijnders 6 12:20.899 Jongen 0
2 36 Matthijs de Haan 6 12:20.975 jongen 0
3 46 Amy Grosz 6 12:21.195 Meisje 0
4 44 Delano Heeren 6 12:21.733 jongen 0
5 41 Sven Wisse 6 12:21.766 jongen 0
6 39 Ayden de Jong 6 12:26.122 Jongen 0
7 30 Brett Timmer 6 12:28.330 j 0
8 31 Asa de Keijzer 6 12:44.304 meisje 0
9 43 Marcus Harmsen 6 12:45.502 Jongen 0
10 32 Anne Freij 6 12:45.997 meisje 0
11 51 Lotte de Grave 6 12:49.439 Meisje 0
12 38 Lucas Houweling 6 12:50.613 jongen 0
13 50 Leonardo Kivits 6 12:50.650 Jongen 0
14 47 Eefje van Ruijven 6 13:20.644 meisje 0
15 52 Niels Eeghem 6 13:28.176 Jongen 0
16 40 Mats Slabbekoorn 6 13:30.331 jongen 0
17 37 Tom Wichart 6 13:40.811 jongen 0
18 45 Jenna Nagtzaam 6 13:42.590 Meisje 0
19 34 Max Blok 6 13:53.238 Jongen 0
DNS 33 Jaylinn Bergwerff meisje 0
DNS 35 Carice Broeren Meisje 0
DNS 42 Senna Klaasse meisje 0
DNS 48 Floortje de Vries Meisje 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 3

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 17 Megan Arens 9 17:15.907 meisje 0
2 16 Sam Mullaert 9 17:16.003 Jongen 0
3 26 Michelle Maas 9 17:16.117 meisje 0
4 1 Luke Chow 9 17:48.027 j 0
5 23 Senna Scholten 9 17:49.000 jongen 0
6 27 Nick Koenis 9 18:42.475 jongen 0
7 5 Jesse Rozendaal 9 18:44.864 j 0
8 24 Mathijs Klippel 9 18:56.296 jongen 0
9 20 Abe Beunders 9 18:57.036 Jongen 0
10 25 Kim Lauwerijssen 9 18:58.165 meisje 0
11 8 tygo van der beek 9 19:18.341 jongen 0
12 11 Niels van der Ent 8 17:23.464 Jongen 0
13 15 Sofie van Lienden 8 17:39.618 meisje 0
14 7 Luna Kers 8 17:40.220 M 0
15 29 Thyn Jacobs 8 17:49.837 Jongen 0
16 22 Roemer van Kempen 8 17:52.271 Jongen 0
17 19 Yaro Fransen 8 17:53.334 Jongen 0
18 2 Maud van Izerloo 8 17:58.949 m 0
19 9 Finn Arkenbout 8 18:13.318 jongen 0
20 10 Bram de Waard 8 18:19.090 jongen 0
21 21 Luuk Nijhoff 8 18:44.568 Jongen 0
22 4 Liam den Breejen 7 17:21.071 J 0
23 12 Jayden Janson 7 18:12.597 Jongen 0
DNF 13 Andrés Vranken 1 1:28.387 Jongen 0
DNF 14 Jan van Oorschot 1 1:51.776 Jongen 0
DNS 3 Selena Bas m 0
DNS 6 Evi de Jonge m 0
DNS 18 Maike Tazelaar jongen 0
DNS 28 Zara Ansems Meisje 0
DNS 30 Amy de bruijn Meisje 0
DNS 31 Isere Koster Meisje 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 4

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 57 Nick Wisse 12 23:50.421 jongen 0
2 65 Lars Langendoen 12 23:50.628 jongen 0
3 36 Cyriel Hooghwerff 12 23:50.708 j 0
4 58 Iris Arkesteijn 12 24:04.196 Meisje 0
5 64 Nienke de Jong 12 24:04.462 meisje 0
6 42 Mees Bassa 12 24:05.209 J 0
7 63 Brent Jongenelen 12 24:06.000 jongen 0
8 43 Jilles Romers 12 24:36.908 jongen 0
9 55 Teun Paaimans 12 25:04.742 jongen 0
10 56 Dennis Polfliet 12 25:12.656 0
11 48 Floris Blok 12 25:31.548 Jongen 0
12 50 Youri Zijlstra 12 25:40.813 Jongen 0
13 59 Senna de Kok 12 25:41.608 Meisje 0
14 49 Quino da Encarnacao 12 25:43.018 Jongen 0
15 47 Joas de Koeijer 12 25:56.225 Jongen 0
16 61 Pjotr Dieteren 12 25:57.172 Jongen 0
17 45 Sveva Klok 12 25:58.000 meisje 0
18 37 Thijs Bijl 11 24:14.029 j 0
19 44 Lucas schaar 11 24:17.971 jongen 0
20 60 Elise van Sighem 11 24:26.041 Meisje 0
21 39 Jonathan van den Berg 11 24:26.658 J 0
22 66 Jayden Ouwerling 11 24:37.421 Jongen 0
23 46 Rick Scheurweg 11 24:45.065 jongen 0
24 62 Milan Jongenelen 11 25:10.450 jongen 0
25 53 Olaf van Ginkel 11 25:15.871 jongen 0
26 38 Tom van Hengel 11 25:25.509 j 0
27 69 Rohan van Dormolen 11 26:08.556 Jongen 0
DNF 68 Bram vd Hoeven 7 14:24.529 Jongen 0
DNS 40 Daan Hartog J 0
DNS 41 Luuk Wolthuis J 0
DNS 51 Mels Weytingh Jongen 0
DNS 52 Jules Weytingh Jongen 0
DNS 54 Jens Slabbekoorn jongen 0
DNS 67 Tetje Senneker Meisje 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 5

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 38 Mark Mandenmaker 12 29:53.614 Jongen 0
2 18 Senna Remijn 12 29:53.984 jongen 0
3 16 Renzo Moretti 12 29:54.206 jongen 0
4 37 Cedric de Jager 12 30:43.274 Jongen 0
5 31 Martijn Braspenning 12 30:43.800 Jongen 0
6 20 Rosalie de Haas 12 30:44.883 Meisje 0
7 32 Julia Lindhout 12 30:45.127 Meisje 0
8 36 Anco Balif 12 30:46.040 Jongen 0
9 10 Senna Wuisman 12 30:46.711 meisje 0
10 4 Jelle de Vlaam 12 31:03.049 j 0
11 8 Pelle Klok 12 31:05.000 Jongen 0
12 19 Pepijn de Kok 12 32:22.762 Jongen 0
13 24 Daan Erens 11 29:53.130 Jongen 0
14 1 Anouk Bijl 11 29:53.142 Meisje 0
15 11 Kevin van Eck 11 30:35.775 jongen 0
16 27 Dennis van Maurik 11 30:36.486 jongen 0
17 22 Yentl van der Laan 11 30:36.835 Jongen 0
18 6 Sem van Wijngaarden 11 30:39.823 J 0
19 25 Kobe van den Bulck 11 30:41.322 jongen 0
20 33 Matthijs Schoonen 11 31:45.559 Jongen 0
21 3 Julien van Gool 11 31:59.308 j 0
22 23 Jelle Groen 11 31:59.812 Jongen 0
23 7 Joey Baars 10 30:15.507 J 0
24 15 Mathijs Houweling 10 30:58.084 jongen 0
DNF 28 Marit Koene 3 6:46.746 meisje 0
DNF 12 Connor karel 3 9:19.498 jongen 0
DNS 5 Merel Hartog M 0
DNS 9 sil bergsma jongen 0
DNS 13 Cas Briggeman jongen 0
DNS 14 Frederique Verschuur Meisje 0
DNS 17 Phillip van den Kieboom jongen 0
DNS 21 Nora de Haas Meisje 0
DNS 26 Joer Post jongen 0
DNS 29 Camiel Thunnissen jongen 0
DNS 30 Sven Stapersma jongen 0
DNS 34 Thomas van den Eijnden Jongen 0
DNS 35 Lucas van den Eijnden Jongen 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 6

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 76 Axel Roks 15 38:25.748 Jongen 0
2 68 Mees Vlot 15 38:26.000 Jongen 0
3 77 Britt de Grave 15 38:26.406 Meisje 0
4 79 Nienke Dullemond 15 39:39.611 Meisje 0
5 56 gijs Ariens 15 39:39.650 jongen 0
6 63 Dante Broeren 15 39:39.790 Jongen 0
7 85 Mees de Vos 15 39:39.918 Jongen 0
8 74 Léan Booy 15 39:39.931 jongen 0
9 61 Swen Vonk 15 39:39.942 Jongen 0
10 78 Tom Faasen 15 39:39.978 Jongen 0
11 50 Jasper Kreeft 15 39:40.055 j 0
12 72 Thijmen Groen 15 39:40.123 Jongen 0
13 73 Noëlle Booy 15 39:40.142 meisje 0
14 75 Thomas Engelhard 15 39:40.338 jongen 0
15 86 Indy Baas 15 39:40.389 meisje 0
16 60 Tijs van der pols 15 39:40.498 jongen 0
17 81 Denise mertens 15 39:40.515 Meisje 0
18 82 Stijn Honcoop 15 39:40.597 Jongen 0
19 62 Bodhi de Baat 15 39:40.617 Jongen 0
20 51 Nadia Vermeeren 15 39:40.660 m 0
21 67 Finn Arens 15 39:41.664 jongen 0
22 57 declan van der Hoek 15 39:46.560 jongen 0
23 53 Bradly de Boom 15 40:02.523 j 0
24 55 Thijs de vos 14 39:51.799 jongen 0
25 59 Elany Farenhout 13 39:49.510 meisje 0
26 52 Elena de Ruiter 13 40:40.458 m 0
27 58 Ryan Homburg 1:21.117 jongen 0
28 65 Yorik Vergouwe jongen 0
DNF 54 Milan Pradella 4 12:22.903 J 0
DNS 64 Floris Verschuur Jongen 0
DNS 66 Stef Holt jongen 0
DNS 69 Storm Klaasse jongen 0
DNS 70 Rosita Reijnhout meisje 0
DNS 71 Lisa van de Kamp meisje 0
DNS 80 Ryan de bruijn Jongen 0
DNS 83 Jayden Post Jongen 0
DNS 84 Luuk van Zwienen Jongen 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

 

VJC Delta Spijkenisse Wielerparcours Delta Spijkenisse
Resultaat van VJC Delta Spijkenisse – Categorie 7

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Klasse Bondslidnummer Punten
1 1 Daan den Breejen 17 41:31.556 jongen 0
2 11 Daniel Vastenhout 17 41:32.039 Jongen 0
3 23 Marijn Dingemans 17 41:32.806 Jongen 0
4 24 Lucas Hoogerwaard 17 41:55.237 Jongen 0
5 2 Michiel van Vliet 17 41:55.295 jongen 0
6 27 Halvar de Jager 17 41:55.461 Jongen 0
7 6 Kevin Gosniowski 17 41:56.000 jongen 0
8 9 Bas van den Bulk 17 43:53.931 Jongen 0
9 7 Jorik van Maaren 17 43:56.556 jongen 0
10 17 Jesse Flikweert 17 44:03.809 jongen 0
11 3 Dani van der Lee 16 42:24.000 jongen 0
12 12 Pierre van den Kieboom 16 42:24.626 jongen 0
13 5 Jules Sla 16 42:27.359 jongen 0
14 19 Liam Brederoo 16 42:28.125 jongen 0
15 16 Tim Steijger 16 42:29.800 Jongen 0
16 22 Wout Lulofs 16 42:29.930 jongen 0
17 13 Stan Ruijters 16 44:01.414 jongen 0
DNF 10 Yannick Manders 6 16:22.187 Jongen 0
DNS 4 Jonas Roodenburg jongen 0
DNS 8 Mees rehorst jongen 0
DNS 14 Sam Smit Jongen 0
DNS 15 Max van der Meulen Jongen 0
DNS 18 Daan van den Berg jongen 0
DNS 20 Daan van den Eijnden Jongen 0
DNS 21 Ward Senneker Jongen 0
DNS 25 Jarno Goudriaan jongen 0
DNS 26 Marijn Wiskerke jongen 0
KNWU Aangemaakt op 11-3-2018 10:11

 

 

X
X