shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldrit competitie stand

Stand per 7 januari 2019

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Stefan KramerMOL1941720192020020019192020610
2Michel GroenewoldMOL18812181314181816191314141912
3Thomas van BommelAHO17614171815111962016101515112
4Patrick KramerMOL16081917170201701791917110
5Wouter vd GaagCOU137131314101415816111112011
6Niek KoorneefWRD12610161211121490128101211
7Niels van OosterhoutMOL120200001301801815181817
8Yoeri Meessen010118150160151615141413008
9Andre BaasBAS117180201801713180013017
10Leon vd NatMOL11191411510130158781111
11Christiaan GrootveldDEL8211015121600095958
12Lucas SingelsCOU7451005711510655511
13Marcel de JagerBAS5270099050066107
14Patrick StoutBAS4860068051100577
15Remon de ManDHR77000191901902000014
16JardiChristiaan vd LeeWWV6600001700001617164
17Steven van ArdenneBAR571600800000171604
18Gert Jan VermaasMOL4900000010171012004
19Serge LamensBAR410121070001200004
20Raoul van DrunenMOL35015013007000003
21Wilco SmetsersDEL280000000075794
22Coen GrootMOL25000000500200012
23Christian KuikstraDEL2000000005150002
24Luuk SpijkerWIL1919000000000001
25Pieter vd PlaatDEL1800000051300002
26Patrick van NunenWRD1800000000018001
27Dennis EikelenboomMOL1600016000000001
28Erik KramerMOL1400000014000001
29Rick vd PoelWWV1400000000000141
30Teun HitzerdMOL130000000005082
31Sebastiaan VermulmAHO1300000000000131
32Tom Smulders0101200000120000001
33Lieven AnthoniseAHO1200000012000001
34Robert VerhagenDEL1101100000000001
35Menno Driesse0101100000011000001
36Danny van LeeuwenDEL1100000000001101
37Albert RehorstDEL100000000055002
38Dave HelminkJVA50000005000001

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Rogier den BraberPED209171618182019191818141814112
2Leon WuismanDEL158131417171918001613161510
3Mellon HooghwerffMOL151181319151717141501001310
4Jorrit NoppenMOL1251501513180151201115119
5Martijn GeenenCTW12420190000502020202057
6Thomas VerhoevenMOL991411169515750501210
7Bert vd KloosterMOL11519182019002019000026
8Sjoerd BultFLA84161700001701915005
9Marcel VerhagenFLA84000000016171619165
10Arjan KambergMOL6400012001214090175
11Robert WerkmanMOL5600000010914013105
12Paul HooghwerffMOL5099127050008006
13Johan MulderBAR491071314005000005
14Ronald BervoetsMOL440008001311012004
15Bas van GorselMOL41012000080001294
16Gertjan RoestBAS38000110057051005
17Walter KosterMOL37000000180019002
18Olaf BrouwersBAS37000000000180192
19Teun vd PolsDEL351110140000000003
20Andrzej GosniowskiCOU35000000000170182
21Bas vd PoelMOL3300000011806084
22Henk VosAHO3288110005000004
23Mees RehorstDEL32000160160000002
24Jeffrie JanssenDEL31015000016000002
25Daan den BreejenMOL25000200005000012
26Arie LuitenMOL2105010006000003
27Dani vd LeeCOU2100001600005002
28Guus van GemertPED20020000000000011
29Leon BrouwerBAR20000002000000011
30Sandor MolBAS20000000020000011
31Dave AndrieseBAR1805000001300002
32Michiel van VlietMOL1700000001700001
33Dennis vd VeldenSPA1700000000001701
34Jaap ArkenboutBAR160000000007902
35Sander BijlMOL160000000005563
36Jaap UijlMOL150000005005053
37Alexander Duyndam0101500000000150001
38Emile MaasMOL140000009500002
39Wout DelwelDEL1400000000001401
40Pieter van Egmond0101212000000000001
41Arjan De VlaamMOL120000000000752
42Cor vd ZalmMOL120000000000572
43Remco GouwMOL110600000000052
44Marcel VerkleijCOU1100000000001101
45John vd LeeCOU100000500005002
46Edwin BosJVA1000000001000001
47Wilfred KarelDEL80000000000801
48Adri van BommelBAS60000000600001
49Stefan van IzerlooMOL50000005000001
50John Eriksson01050000000500001
51Cent van ReesMOL50000000005001

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Mariska KruidenierRES238202020202020202020192019912
2Iris VerschurenMOL970000019190020192025
3Claudia van DijkAHO600000080018161804
4Eva vd BornMZL530000190150190003
5Anneke LubeekMOL45019000016000554
6Danielle SluijterWWV37180000001900002
7Kim BodemannWWV36190000017000002
8Noemi vd Borcht0102400190000000502
9Lieke vd DraaijAVA1800000018000001
10Lotte JansenMOL1800000000018001
11Eline HartmanAHO1700000000017001
12Gina HoflandMZL1400000014000001

ID-Renners

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Roxanne de BoeffDEL20016171716161817161717161712
2Michael KatuinDEL180500182020202020201918610
3Jean HamersBEL175171818171701817181817010
4Brian NugterenDEL17218190018191918191918510
5Tim de SaegerBEL1191901919195019000197
6JoannathanDuinkerkeWIL400020200000000022
7Nick AertsBEL400000000000202022
8Davy MertensBRE20200000000000011
9Tonnie HoogstraateZVL20020000000000011

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Bradly de BoomMOL21120201620182002019191920611
2Olaf NoppenMOL1861816181716180191617151611
3Anouk BijlMOL151141514160150181516131510
4Tamar SpieroDEL128171720191919001700017
5Thijs BijlMOL10713121213014013912099
6Senna WuismanDEL9716001513000141117117
7Sveva KlokDEL861514170141600010006
8Jelle de VlaamMOL8351805000001818196
9Kevin van EckDEL73011130150014120086
10Evi FreijBAS6612101000000881177
11Rowan BlomMOL591090110001265067
12Connor KarelDEL5811001201200761006
13Jayden de JongMOL4205110000557906
14Pelle KlokDEL83000017170018140175
15Gijs AriensDEL79001900000202020034
16Cyriel HooghwerffMOL7119190000000150184
17Jayden PostDEL7000918000013016145
18Lucas SchaarDEL5200150000011014124
19Jilles RomersDEL5200000001610130134
20Julien van GoolMOL480001400015090104
21Cas BriggemanDEL370000200017000012
22Rosalie de HaasSPA1301300000000001
23Mees BassaJVA1300000130000001
24Declan vd HoekDEL1200000000001201

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Jesse RozendaalMOL1641702019190191717181819
2Tygo vd BeekDEL1601918191820016190161519
3Brett TimmerMOL13820200200020019201957
4Abe BeundersSPA1081819001801720160016
5Finn ArkenboutDEL660140550015013146
6Anne FreijDEL8116170000018014165
7Åsa de KeijzerDEL7715160170000141505
8Bram de WaardDEL7714150160000150175
9Liam den BreejenMOL570000000018192013
10Yaro FransenSPA3500000018001702
11Jaylinn BergwerffDEL3100000015160002
12Luke ChowMOL2000000000200011
13Maud van IzerlooMOL180018000000001

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Finn WuismanDEL17920202020200002020192079
2Collin WittenbergBAS12917171918020019190007
3Yara GouwMOL95191901900000190195
4Liam VerslootMOL921818000002001801815
5Tim vd VeldenSPA20000000000020011

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X