shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldritcompetitie Stand

Stand per 21 januari 2020

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Andre BaasMOL2281415131617141619181618191518414
2Michel GroenewoldMOL2141114111516111717171517181817114
3Christiaan GrootveldDEL16710138141310121515111212111114
4Wilco SmetsersMOL1539991111791410101014161414
5Thomas van BommelAHO152010101312913161271513121013
6Niels van OosterhoutMOL123016141715150001416001638
7Leon vd NatMOL1171301212101211121412900010
8Patrick KramerMOL10812120080101313613714010
9Albert RehorstDEL917877767765656714
10Lucas KreeftMOL76000090091198108128
11Arjan BoshovenZVL660003140018001401705
12Luuk SpijkerWIL610000013150161700004
13Wouter vd GaagCOU42811010000000031005
14Yoeri Meessen0103800000800000150153
15Lieven AnthoniseAHO3700003000001111935
16Jens vd DoolJVA36000001600020000022
17Christian KuikstraDEL3200000014001800002
18Steven van ArdenneBAR2600000000000013132
19Dave HelminkJVA22000900008500003
20Coen GrootTRI2000000000000200011
21Remon de ManDHR2000000000000002011
22Jardi Christiaan vd LeeWWV1900000000000019011
23Lucas SingelsCOU19000300600505004
24Roel Reijgersberg010190000000100009002
25Bart de HaasBAS190000000001900001
26Brett ChowMOL190000000000000191
27Tony ReijtenbaghJVA1800001800000000011
28Witten AnthoniseAHO170000000000017001
29Robin HuizingaBAS16000000880000002
30Niels VinkMOL160000000000016001
31Raul DelhaasBAR16000000000000792
32Joram vd BergAHO14000000009005002
33Menno Driesse010130000000001300001
34Rick Maas010110000000110000001
35Maarten Elsenaar01011000000030008002
36Stefan KramerMOL9630000000000002
37Edwin de RuijterBAS8000000000800001
38Niek KoorneefWRD8000000000000081
39Mellon HooghwerffMOL7000000007000001
40Robert VerhagenDEL7000000000070001
41Pieter vd PlaatBAS6000000000006001
42Maarten van AschMOL5000000000500001
43Bart HordijkMOL3003000000000001

 


 

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Edwin BosJVA211141418171319181915141601618113
2Leon WuismanDEL19412181614111516161117171417013
3Rogier den BraberPED16713170000191518151817181710
4Serge LamensBAR1586190181216170171814180311
5Martijn GeenenCTW154000191520200191919032049
6Jorrit NoppenMOL1381015316017131381015711012
7Olaf NoppenMOL1361116313101812691111115013
8Teun vd PolsDEL979013000101166108131110
9Jaap ArkenboutBAR820914831401200555710
10Bas van GorselMOL790012301061457008149
11Remco GouwMOL75701160711050559910
12Mikel KoemanBAR538120000575065058
13Marcel VerkleijBAR530301076080070668
14Tim van DuinBAR510100709055055058
15Jasper KreeftMOL42000000593555558
16Sebastiaan WittenbergSTU7800190000020020019024
17Robert WerkmanMOL7500000139050131310127
18Bert vd KloosterMOL7400202014000000020034
19Andrzej GosniowskiCOU7400000002016001631915
20Kevin GosniowskiCOU610000000181300512135
21Sebastiaan VermeulenDEL5900000850508914107
22Dani vd LeeCOU54000000017700015154
23Gijs AriensDEL520000001510120012305
24Jim PostDEL5101300011800595006
25Hans van StatenBAR460000007009126756
26Marco AndewegSBU41080990050050506
27Daan den BreejenMOL40000000000200200022
28Johan MulderBAR3700911012500000004
29Tamar SpieroDEL36020000000016000012
30Peter NiemeijerBAS36008585550000006
31Jayden PostDEL340700031400055005
32Michiel de VroomenBAS2700000000141300002
33Dave AndrieseBAR2700000000012015002
34Sander BijlMOL25000005000555055
35Kevin TimmerMOL20000000000505554
36Michiel van VlietRES190000000000019001
37Declan vd HoekDEL18000000000503554
38Wout DelwelBAR170017000000000001
39Tijs vd PolsDEL160110000050000002
40Tom Smulders010160000000000000161
41John EggersCWT150015000000000001
42Edward SolCOU150001500000000001
43Jules SlaCOU13000000000000582
44Sjoerd BultFLA120001200000000001
45Jaimie HeijnenBAR100010000000000001
46Marcel VerhagenFLA100000000010000001
47John Eriksson01010000000000550002
48Arjan KambergMOL100000000000010001
49Cees de JongDEL10000000000005502
50Ronald BervoetsMOL8000000000800001
51Henk VosAHO6060000000000001
52Jurgen VerslootBAS5000000005000001
53Paul HooghwerffMOL5000000005000001
54Bas vd PoelMOL5000000000500001
55Jaco de LeeuwJVA5000000000500001
56Jaap UijlMOL5000000000005001
57Ard BriggemanDEL5000000000000501
58Chiel van LoonCOU5000000000000501
59Gertjan RoestBAS3000000000000301
60Marko van OsPED3000000000000031

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Anneke LubeekMOL926666085787789913
2Anouk BijlMOL7500770738988783211
3Leonie BosSWI5100800960009901066
4Iris VerschurenMOL2500000000700010813
5Eva vd BornDSM2000000000119000022
6Sharon Spruit-NoppenBAS15000000000066303
7Senna WuismanDEL13000000000600702
8Danielle HuvermannBAR12000000066000002
9Lieke vd DraaijAVA100000000010000001
10Claudia van DijkAHO6000006000000001
11Dieke van WilgenJVA3000000000000031

 


 

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Roxanne de BoeffMOL6976066600776666111
2Jean HamersMOL6660670066680777210
3Nick AertsBEL63908090080900101077
4Tim de SaegerBEL50807080070300987
5Davy MertensBRE160000000000700912
6Tonnie HoogstraateZVL15000070000000802

 


 

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Julien van GoolMOL1318118901091211150131312312
2Jasper NiemeijerMOL120731010881110121310909113
3Kevin van EckDEL1151012011991091012012011211
4Joachim LuijendijkDEL901193000001301114141538
5Sveva KlokDEL8691090070110118110109
6Connor KarelDEL786877707666666012
7Thijs BijlMOL680308068799010089
8Tygo vd BeekDEL5500066060810081107
9Cas BriggemanDEL460000000014000161623
10Bas BussemDEL310000000801490003
11Jesse RozendaalMOL22000000000700873
12Thijs VrijBAR21001101000000000022
13Cyriel HooghwerffMOL1500000000150000011
14Bram de WaardDEL15000000007800002
15Luke ChowMOL150000000000001501
16Evi FreijDEL14000000000077002
17Dico van OsPED140000000000000141
18Lucas SchaarDEL130000000000001032
19Mika van OsPED130000000000000131
20Liam den BreejenMOL120000000000001201
21Maud van IzerlooMOL9000000000000901
22Jayden de JongMOL7000000000000701

 


 

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Kylian de VroomenMOL11211098991201181001312111
2Dyaro de VroomenMOL1081201010101090071110811211
3Brett TimmerMOL9513011001100129012141388
4Finn WuismanDEL931080977107100130120310
5Collin WittenbergDEL8087708086809010910
6Yara GouwMOL7390800811090099108
7Jasper van OortMOL58706606707676009
8Irene LamensMOL56660760606067069
9Anne FreijDEL34000000000012111103
10Eefje van RuijvenWWV22000000000088603
11Åsa de KeijzerDEL15000000000000782
12Zino van OsPED7000000000000071

 


 

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Fender PetersMOL606660666606660010
2Liam VerslootMOL547006700060777768
3Jesse TimmerMOL12000000000000662

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft