shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldrit competitie stand

Stand per 9 april 2018

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Michael GroenewoldMOL186171619181818181616171311
2Stefan KramerMOL181131717191920192002017310
3Christian GrootveldDEL14612111414161416141115911
4Ferry de VendtDEL12916202000191701901827
5Wouter vd GaagCOU12911811121513141212101111
6Danny van LeeuwenDEL11514015131116911813510
7Niek KoorneefWRD10871012101312136109611
8Niels van OosterhoutMOL1041514017200517016017
9Thomas van BommelAHO104550014171513131489
10Wilco SmetsersDEL93106135127610712511
11Raoul van DrunenMOL89999119151190079
12Patrick KramerMOL8818131615179000006
13Albert ReehorstDEL585077755557510
14Yuri BockDEL5700581011585508
15Marcel de JagerBAS548010086575058
16Lucas SingelsCOU37500665055057
17Patrick StoutBAS34608005505056
18Remon de ManDHR660018000015170164
19Tony ReijtenbaghMOL56191900000001803
20Jordi TalenVOL40200000020000022
21Patrick van NunenMOL40000000002002022
22Roel SintmaartendijkDEL39000200000019012
23Jardi vd LeeWWV2600000012014002
24Matthew vd LindenDEL2600000000011152
25Youry Meesen01023070000556004
26Fabrizio KorsmanDHR230005081000003
27Andre BaasBAS210120000009002
28Damian PeetersJON200000000515002
29Erik RoelenBAS190000000190001
30Nils van KooyMOL190000000000191
31Erik KramerMOL180180000000001
32Pieter vd PlaatDEL180000010800002
33Joergen TreppAHO180000000180001
34Mike van NunspeetTRI180000000018001
35Jay OvervlietKSV160001600000001
36Coen GrootMOL150150000000001
37Dennis EikelenboomBAS140000000000141
38Christian KuikstraDEL120000000000121
39Raymond KrowinkelMOL10000000055002
40Lieven AnthonisseMOL100000000000101
41Wouter KettingDEL9000900000001
42Marco van VlijmenMOL8000000000801
43Johan MulderRES7000000700001
44Martijn van Loon0105050000000001
45Dave HelminkJVA5000000500001
46Fedor SlegtenhorstAHO5000000000051
47Stan LuitenMOL5000000000051

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Bert vd KloosterMOL188201819192020181816200410
2Jorrit NoppenMOL169160151717171419151920110
3Rogier den BraberPED164141317161616131512171511
4Martijn GeenenCTW12102018001815171401917
5Marcel VerkleyCOU1171891413121012857911
6Ewoud HavenaarAHO1161515018181101375149
7Sander GeenenBAS109121112514012115161110
8Leon WuismanDEL1031910111513001051289
9Mike BronswijkWWV1000002019017161315016
10Leon vd NatMOL8713751111910556511
11Teun vd PolsDEL7611559955759611
12Jaap ArkenboutDEL66501055585551310
13Lucas KreeftMOL565576559504510
14Thomas VerhoevenMOL42905765505007
15Henk VosAHO41858875000006
16John VerschurenMOL38000055555857
17Thijs HavenaarAHO30050505005556
18Guus van GemertPED590000001920200023
19Brett ChowMOL59017000016080184
20Jens BassaJVA54000140000914174
21John EggersCWT46016001515000003
22Maurice ReindersMOL4105000145050125
23Cor vd ZalmMOL360090100055075
24Jan HordijkPED3501916000000002
25Bart HordijkMOL34014200000000012
26Arjan KambergMOL310013008005054
27Robert WerkmanMOL310001000565505
28Olaf BrouwersUNL3000000001201802
29Arno van KrimpenMOL2900000190010002
30Bas van GorselMOL270000075050104
31Rick vd PoelWWV250000013705003
32Jhon vd LeeCOU221700000005002
33Stan ReindersMOL21050006505004
34Paul HoogwerffMOL21006000555004
35Max JansenMOL2000000020000011
36Ard BriggemanDEL200001280000002
37GertJan RoestMOL20000000505554
38Jaap UijlMOL20000000055554
39Jarno van KrimpenMOL190000000019001
40Bennie vd HeuvelMOL180000000018001
41Dave AndriesseBAR180000000051302
42Wout DelwelDEL170000012000502
43Mike vd WouwMOL170000000017001
44Emile MaasMOL16060000005053
45Dennis vd VeldenSPA160000000051102
46Beau van IzerlooMOL160000000000161
47Mellon HoogwerffMOL15005000505003
48John ErikssonBAS15000500050503
49Arie LuitenMOL15000005005053
50Arjan de VlaamMOL15000000505053
51Teun HitsertMOL15000000505053
52Paul van SighemSPA150000000051002
53Stijn PostumaUNL140000000140001
54Coen SchillemansBRE120120000000001
55Robert ReijersMOL11000000605002
56Jeffrie JansenDEL110000000011001
57Stefan van IzerlooMOL10050000000052
58Bas vd PoelMOL10000005500002
59Robin KlokDEL10000000550002
60Sebastiaan VermulmAHO10000000505002
61Sebastiaan ChowBAS10000000005052
62Maurice de KeyzerDBV9000000090001
63Andy van LoonTMZ8080000000001
64Thijs BruggingAHO6000000006001
65Tijs van GemertPED5000500000001
66Martin van GemertPED5000000500001
67Tim vd VoortWWV5000000500001
68Walter KosterMOL5000000050001
69Wilfred KarelDEL5000000050001
70Andrzej GosniowskiCOU5000000005001
71Johan MulderMOL5000000005001
72Marco van SteeMOL5000000005001
73Richard HeidraDEL5000000000501
74Tim NasveldDEL5000000000501
75John vd DraaijMOL5000000000051
76Norbert van GoolMOL5000000000051

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Mariska KruidenierDEL187201901919191919161918110
2Iris VerschurenMOL1800200202020202020202099
3Anneke LubeekMOL12418162000171601801917
4Leonie BosMOL8801700018170190175
5Tessa vd KloosterBAS660019000141815004
6Lieke van WeereldMOL610000015130170164
7Eva vd BornLIM51018018001500003
8Maud AdriaansenMOL3400001816000002
9Eltina van WijkRES180000001800001
10Piene RomersDEL170000000170001
11Judith StolzeWWV160000000160001
12Melissa HellerBRE150000000000151

ID-Renners

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Jean HamersZWH16213160201918171716131310
2Brian NugterenDEL13817170001718181916168
3Nick AertsBAS13719202000202000191947
4Walter PolletZVL133161818020001617141418
5Roxanne de BoeffDEL129121516001616151512129
6Tim de SaegerBAS105150190019190018156
7Michael KatuinDEL1031400000152020171726
8Jonathan DuinkerkeWIL602000000000202033
9Davey MertensBRE55181900000000183
10Tonnie HoogstrateZVL50001700000181503
11Irma van DuynZVL3200001800014002
12Martijn StigterDEL190000000190001

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Jasper KreeftMOL190141618191819181915191511
2Gijs AriensDEL156201920202001920001858
3Cas BriggemanDEL13417517181901317018109
4Olaf NoppenMOL12410015161618010141699
5Jelle de VlaamMOL108191719000161850147
6Bas vd BulkAHO1021313000141716017127
7Senna WuismanDEL99120131715001381568
8Pelle KlokDEL87161512017015120006
9Beaudine RothMOL75711910015055859
10Anouk BijlMOL710014140014991106
11Kevin van EckDEL640140130010751057
12Jesse de HoogMOL61812012017066006
13Bailey de GraafMOL56001011016955006
14Mees RehorstDEL671501600000170194
15Niek de WitDEL6600015001215013115
16Tijs vd PolsDEL589000140111410005
17Lean BooyWWV490000000016201313
18Daan den BreejenMOL40020000000002022
19Connor KarelDEL390009130050755
20Mark MandemakerDEL38180000000200012
21Michiel van VlietMOL38000002000180012
22Declan vd HoekDEL3600050001101284
23Mika VijfvinkelWWV3401800000000162
24Darvi vd LeeCOU2411000000013002
25Tim vd PoelWWV2000000020000011
26Daan ErensSPA190000000811002
27Max vd MeulenSPA190000000019001
28Rosalie de HaasSPA190000000051402
29Nick KlijnJVA170000000000171
30Julien van GoolMOL14000000007072
31Ryan HomburgDEL14000000000952
32Nadia VermeerenMOL120000000012001
33Jayden PostDEL110011000000001

Jeugd 1-4

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Brett TimmerMOL16614161701419141717191910
2Jesse RozendaalMOL162160161817201115151618110
3Lucas SchaarDEL15515131819190101614151610
4Mees BassaJVA1531811152020017018142039
5Selena BasMOL1072017200001801901326
6Isere KosterMOL1061914190180162000016
7Tygo vd BeekDEL90111201500811910148
8Finn WuismanDEL83109013110081011118
9Asa de KeijzerDEL6412100013061001306
10Vince de HoogMOL57671110017060006
11Rick ScheurwegDEL53701212100507006
12Yara GouwMOL519814000578006
13Thijs BijlMOL660001600151801704
14Luke ChowMOL580190000190200013
15Sveva KlokDEL581700016013012004
16Jilles RomersDEL54015017009130004
17Jaylin BergwerffDEL47000141200901204
18Yaro FransenSPA44000001812140003
19Cyriel HoogwerffMOL40020000020000022
20Stef de BruinSPU3701800000190002
21Dide KlokDEL3413000150006003
22Tim vd VeldenSPA3400000000161802
23Anne FreijDEL3100000071200123
24Maud van IzerlooMOL3000000000130172
25Daan HartogJVA2000000000020011
26Bram de WaardDEL200001190000002
27Nicole van SighemSPA200000000011902
28Bailey de GraafMOL150000000000151
29Liam den BreejenMOL130013000000001

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X