shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldrit competitie stand

Stand per 13 november 2018

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Michel GroenewoldMOL791913141419
2Stefan KramerMOL780191920202
3Thomas van BommelAHO7620161015151
4Niels van OosterhoutMOL69018151818
5Patrick KramerMOL6201791917
6Wouter vd GaagCOU50161111120
7Leon vd NatMOL491587811
8Jardi Christiaan vd LeeWWV4900161716
9Niek KoorneefWRD4201281012
10Yoeri Meessen0104114141300
11Gert Jan VermaasMOL3917101200
12Steven van ArdenneBAR330017160
13Andre BaasBAS311800130
14Lucas SingelsCOU31106555
15Christiaan GrootveldDEL2809595
16Wilco SmetsersDEL2807579
17Patrick StoutBAS23110057
18Marcel de JagerBAS22006610
19Remon de ManDHR200200001
20Coen GrootMOL200020001
21Christian KuikstraDEL20515000
22Patrick van NunenWRD18001800
23Rick vd PoelWWV14000014
24Pieter vd PlaatDEL13130000
25Teun HitzerdMOL1300508
26Sebastiaan VermulmAHO13000013
27Serge LamensBAR12120000
28Danny van LeeuwenDEL11000110
29Albert RehorstDEL1005500

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Marcel VerhagenFLA841617161916
2Rogier den BraberPED821818141814
3Martijn GeenenCTW800202020204
4Leon WuismanDEL60016131615
5Jorrit NoppenMOL49120111511
6Robert WerkmanMOL4691401310
7Arjan KambergMOL401409017
8Mellon HooghwerffMOL3815010013
9Olaf BrouwersBAS370018019
10Andrzej GosniowskiCOU350017018
11Sjoerd BultFLA340191500
12Ronald BervoetsMOL231101200
13Bas vd PoelMOL2280608
14Gertjan RoestBAS22705100
15Thomas VerhoevenMOL22505012
16Bas van GorselMOL21000129
17Sandor MolBAS202000001
18Bert vd KloosterMOL19190000
19Walter KosterMOL19001900
20Michiel van VlietMOL17170000
21Dennis vd VeldenSPA17000170
22Jaap ArkenboutBAR1600790
23Sander BijlMOL1600556
24Alexander Duyndam01015015000
25Wout DelwelDEL14000140
26Dave AndrieseBAR13130000
27Arjan De VlaamMOL1200075
28Cor vd ZalmMOL1200057
29Marcel VerkleijCOU11000110
30Edwin BosJVA10100000
31Jaap UijlMOL1000505
32Paul HooghwerffMOL800800
33Wilfred KarelDEL800080
34Adri van BommelBAS660000
35Daan den BreejenMOL550000
36Emile MaasMOL550000
37John Eriksson010550000
38Cent van ReesMOL500500
39Dani vd LeeCOU500500
40John vd LeeCOU500500
41Remco GouwMOL500005

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Mariska KruidenierRES9820201920193
2Iris VerschurenMOL59002019202
3Claudia van DijkAHO5201816180
4Danielle SluijterWWV19190000
5Eva vd BornMZL19019000
6Lotte JansenMOL18001800
7Eline HartmanAHO17001700
8Anneke LubeekMOL1000055
9Noémi van der Borcht010500050

ID-Renners

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Michael KatuinDEL9720202019183
2Roxanne de BoeffDEL831617171617
3Brian NugterenDEL79181919185
4Jean HamersBEL70171818170
5Nick AertsBEL4000020202
6Tim de SaegerBEL381900019

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Bradly de BoomMOL9720191919202
2Olaf NoppenMOL831916171516
3Anouk BijlMOL771815161315
4Gijs AriensDEL60020202003
5Jelle de VlaamMOL5500181819
6Senna WuismanDEL53014111711
7Jilles RomersDEL52161013013
8Pelle KlokDEL4901814017
9Thijs BijlMOL431391209
10Jayden PostDEL4301301614
11Lucas SchaarDEL3701101412
12Julien van GoolMOL341509010
13Kevin van EckDEL341412008
14Evi FreijBAS34088117
15Cyriel HooghwerffMOL330015018
16Rowan BlomMOL29126506
17Jayden de JongMOL2655790
18Connor KarelDEL23076100
19Cas BriggemanDEL17170000
20Tamar SpieroDEL17017000
21Declan vd HoekDEL12000120
22Sveva KlokDEL10001000

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Jesse RozendaalMOL891917171818
2Brett TimmerMOL782001920192
3Tygo vd BeekDEL66161901615
4Liam den BreejenMOL57001819201
5Abe BeundersSPA53172016001
6Anne FreijDEL4801801416
7Finn ArkenboutDEL4201501314
8Yaro FransenSPA351800170
9Bram de WaardDEL320015017
10Jaylinn BergwerffDEL311516000
11Åsa de KeijzerDEL290014150
12Luke ChowMOL200020001

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Finn WuismanDEL790202019203
2Liam VerslootMOL56200180181
3Collin WittenbergBAS381919000
4Yara GouwMOL380019019
5Tim vd VeldenSPA200002001

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X