shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldrit competitie stand

Stand per 13 januari 2020

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Andre BaasMOL21415131617141619181618191518313
2Michel GroenewoldMOL20314111516111717171517181817113
3Christiaan GrootveldDEL157138141310121515111212111113
4Thomas van BommelAHO15210101312913161271513121013
5Wilco SmetsersMOL144991111791410101014161413
6Niels van OosterhoutMOL12316141715150001416001638
7Leon vd NatMOL1040121210121112141290009
8Patrick KramerMOL9612008010131361371409
9Albert RehorstDEL84877767765656713
10Lucas KreeftMOL7600090091198108128
11Arjan BoshovenZVL66003140018001401705
12Luuk SpijkerWIL61000013150161700004
13Yoeri Meessen010380000800000150153
14Lieven AnthoniseSCC370003000001111935
15Jens vd DoolJVA3600001600020000022
16Wouter vd GaagCOU3411010000000031004
17Christian KuikstraDEL320000014001800002
18Steven van ArdenneBAR260000000000013132
19Dave HelminkJVA2200900008500003
20Coen GrootTRI200000000000200011
21Remon de ManDHR200000000000002011
22Jardi Christiaan vd LeeWWV190000000000019011
23Lucas SingelsCOU1900300600505004
24Roel Reijgersberg01019000000100009002
25Bart de HaasBAS19000000001900001
26Brett ChowMOL19000000000000191
27Tony ReijtenbaghJVA180001800000000011
28Witten AnthoniseSCC17000000000017001
29Robin HuizingaBAS1600000880000002
30Niels VinkMOL16000000000016001
31Raul DelhaasBAR1600000000000792
32Joram vd BergAHO1400000009005002
33Menno Driesse01013000000001300001
34Rick Maas01011000000110000001
35Maarten Elsenaar0101100000030008002
36Edwin de RuijterBAS800000000800001
37Niek KoorneefWRD800000000000081
38Mellon HooghwerffMOL700000007000001
39Robert VerhagenDEL700000000070001
40Pieter vd PlaatBAS600000000006001
41Maarten van AschMOL500000000500001
42Stefan KramerMOL330000000000001
43Bart HordijkMOL303000000000001

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Edwin BosJVA197141817131918191514160161812
2Leon WuismanDEL182181614111516161117171417012
3Martijn GeenenCTW15400191520200191919032049
4Rogier den BraberPED15417000019151815181718179
5Serge LamensMOL152190181216170171814180310
6Jorrit NoppenMOL12815316017131381015711011
7Olaf NoppenMOL12516313101812691111115012
8Teun vd PolsDEL8801300010116610813119
9Jaap ArkenboutBAR82914831401200555710
10Bas van GorselMOL79012301061457008149
11Remco GouwMOL680116071105055999
12Marcel VerkleijBAR53301076080070668
13Tim van DuinBAR51100709055055058
14Jasper KreeftMOL4200000593555558
15Sebastiaan WittenbergSTU780190000020020019024
16Robert WerkmanMOL750000139050131310127
17Bert vd KloosterBAR740202014000000020034
18Andrzej GosniowskiCOU740000002016001631915
19Kevin GosniowskiCOU61000000181300512135
20Sebastiaan VermeulenDEL590000850508914107
21Dani vd LeeCOU5400000017700015154
22Gijs AriensDEL52000001510120012305
23Jim PostDEL511300011800595006
24Hans van StatenBAR46000007009126756
25Mikel KoemanBAR45120000575065057
26Marco AndewegSBU4180990050050506
27Daan den BreejenMOL4000000000200200022
28Johan MulderBAR370911012500000004
29Tamar SpieroDEL3620000000016000012
30Peter NiemeijerBAS3608585550000006
31Jayden PostDEL34700031400055005
32Michiel de VroomenBAS270000000141300002
33Dave AndrieseBAR270000000012015002
34Sander BijlMOL2500005000555055
35Kevin TimmerMOL2000000000505554
36Michiel van VlietRES19000000000019001
37Declan vd HoekDEL1800000000503554
38Wout DelwelBAR17017000000000001
39Tijs vd PolsDEL16110000050000002
40Tom Smulders01016000000000000161
41John EggersCWT15015000000000001
42Edward SolCOU15001500000000001
43Jules SlaCOU1300000000000582
44Sjoerd BultFLA12001200000000001
45Jaimie HeijnenBAR10010000000000001
46Marcel VerhagenFLA10000000010000001
47John Eriksson0101000000000550002
48Arjan KambergMOL10000000000010001
49Cees de JongDEL1000000000005502
50Ronald BervoetsMOL800000000800001
51Henk VosAHO660000000000001
52Jurgen VerslootBAS500000005000001
53Paul HooghwerffMOL500000005000001
54Bas vd PoelMOL500000000500001
55Jaco de LeeuwJVA500000000500001
56Jaap UijlMOL500000000005001
57Ard BriggemanDEL500000000000501
58Chiel van LoonCOU500000000000501
59Gertjan RoestBAS300000000000301
60Marko van OsPED300000000000031

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Anneke LubeekMOL86666085787789912
2Anouk BijlMOL750770738988783211
3Leonie BosSWI510800960009901066
4Iris VerschurenMOL250000000700010813
5Eva vd BornDSM200000000119000022
6Sharon Spruit-NoppenBAS1500000000066303
7Senna WuismanDEL1300000000600702
8Danielle HuvermannBAR1200000066000002
9Lieke vd DraaijAVA10000000010000001
10Claudia van DijkAHO600006000000001
11Dieke van WilgenJVA300000000000031

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Roxanne de BoeffMOL626066600776666110
2Jean HamersMOL60067006668077729
3Nick AertsBEL5408090080900101066
4Tim de SaegerBEL4207080070300986
5Davy MertensBRE16000000000700912
6Tonnie HoogstraateZVL1500070000000802

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Julien van GoolMOL123118901091211150131312311
2Jasper NiemeijerMOL11331010881110121310909112
3Kevin van EckDEL10512011991091012012011210
4Sveva KlokDEL771090070110118110108
5Connor KarelDEL72877707666666011
6Thijs BijlMOL68308068799010089
7Joachim LuijendijkDEL7993000001301114141527
8Tygo vd BeekDEL550066060810081107
9Cas BriggemanDEL46000000014000161623
10Bas BussemDEL31000000801490003
11Jesse RozendaalMOL2200000000700873
12Thijs VrijBAR2101101000000000022
13Cyriel HooghwerffMOL150000000150000011
14Bram de WaardDEL1500000007800002
15Luke ChowMOL15000000000001501
16Evi FreijDEL1400000000077002
17Dico van OsPED14000000000000141
18Lucas SchaarDEL13000000000001032
19Mika van OsPED13000000000000131
20Liam den BreejenMOL12000000000001201
21Maud van IzerlooMOL900000000000901
22Jayden de JongMOL700000000000701

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Kylian de VroomenMOL101098991201181001312110
2Dyaro de VroomenMOL9601010101090071110811210
3Finn WuismanDEL838097710710013012039
4Collin WittenbergDEL72770808680901099
5Jasper van OortMOL5106606707676008
6Irene LamensMOL5060760606067068
7Brett TimmerMOL82011001100129012141377
8Yara GouwMOL640800811090099107
9Anne FreijDEL3400000000012111103
10Eefje van RuijvenWWV2200000000088603
11Åsa de KeijzerDEL1500000000000782
12Zino van OsPED700000000000071

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Fender PetersMOL5466066660666009
2Liam VerslootMOL47006700060777757
3Jesse TimmerMOL1200000000000662

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft