shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldrit competitie stand

Stand per 10 november 2019

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Andre BaasMOL8616181915181
2Michel GroenewoldMOL851517181817
3Wilco SmetsersMOL641010141614
4Christiaan GrootveldDEL571112121111
5Thomas van BommelAHO57715131210
6Lucas KreeftMOL479810812
7Niels van OosterhoutMOL4614160016
8Patrick KramerMOL406137140
9Lieven AnthoniseAHO340111193
10Arjan BoshovenZVL310140170
11Yoeri Meessen010300015015
12Albert RehorstDEL2956567
13Steven van ArdenneBAR260001313
14Leon vd NatMOL21129000
15Jens vd DoolJVA202000001
16Coen GrootTRI200020001
17Remon de ManDHR200000201
18Jardi Christiaan vd LeeWWV190001901
19Bart de HaasBAS19190000
20Brett ChowMOL19000019
21Christian KuikstraDEL18180000
22Luuk SpijkerWIL17170000
23Witten AnthoniseAHO17001700
24Niels VinkMOL16001600
25Raul DelhaasBAR1600079
26Menno Driesse01013130000
27Wouter vd GaagCOU13003100
28Lucas SingelsCOU1050500
29Roel Reijgersberg010900900
30Edwin de RuijterBAS880000
31Maarten Elsenaar010800800
32Niek KoorneefWRD800008
33Robert VerhagenDEL707000
34Pieter vd PlaatBAS600600
35Dave HelminkJVA550000
36Maarten van AschMOL550000
37Joram vd BergAHO500500

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Rogier den BraberPED851518171817
2Leon WuismanDEL65171714170
3Edwin BosJVA64141601618
4Martijn GeenenCTW61191903201
5Serge LamensBAR5318141803
6Teun vd PolsDEL4861081311
7Robert WerkmanMOL48013131012
8Jorrit NoppenMOL4310157110
9Sebastiaan VermeulenDEL410891410
10Daan den BreejenMOL4020020002
11Sebastiaan WittenbergSTU3902001901
12Hans van StatenBAR39912675
13Olaf NoppenMOL3811111150
14Andrzej GosniowskiCOU380016319
15Kevin GosniowskiCOU300051213
16Dani vd LeeCOU300001515
17Bas van GorselMOL29700814
18Remco GouwMOL2805599
19Dave AndrieseBAR271201500
20Jasper KreeftMOL2555555
21Jaap ArkenboutBAR2205557
22Bert vd KloosterMOL200002001
23Sander BijlMOL2055505
24Kevin TimmerMOL2050555
25Jim PostDEL1959500
26Marcel VerkleijBAR1907066
27Michiel van VlietRES19001900
28Declan vd HoekDEL1850355
29Tamar SpieroDEL16160000
30Mikel KoemanBAR1606505
31Tom Smulders01016000016
32Tim van DuinBAR1505505
33Gijs AriensDEL15001230
34Michiel de VroomenBAS13130000
35Jules SlaCOU1300058
36John Eriksson0101055000
37Jayden PostDEL1005500
38Marco AndewegSBU1005050
39Arjan KambergMOL10001000
40Cees de JongDEL1000550
41Ronald BervoetsMOL880000
42Bas vd PoelMOL550000
43Jaco de LeeuwJVA550000
44Jaap UijlMOL500500
45Ard BriggemanDEL500050
46Chiel van LoonCOU500050
47Gertjan RoestBAS300030
48Marko van OsPED300003

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anneke LubeekMOL4077899
2Anouk BijlMOL3488783
3Leonie BosSWI280990103
4Iris VerschurenMOL180001081
5Sharon Spruit-NoppenBAS1506630
6Senna WuismanDEL1360070
7Eva vd BornDSM9900001
8Dieke van WilgenJVA300003

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Roxanne de BoeffMOL3176666
2Nick AertsBEL2990010103
3Jean HamersMOL29807771
4Tim de SaegerBEL2030098
5Davy MertensBRE16070091
6Tonnie HoogstraateZVL800080

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Joachim LuijendijkDEL540111414152
2Julien van GoolMOL531501313121
3Jasper NiemeijerMOL411310909
4Sveva KlokDEL4011811010
5Kevin van EckDEL3512012011
6Cas BriggemanDEL3200016162
7Tygo vd BeekDEL291008110
8Thijs BijlMOL27901008
9Connor KarelDEL2466660
10Bas BussemDEL23149000
11Jesse RozendaalMOL2270087
12Luke ChowMOL15000150
13Evi FreijDEL1407700
14Dico van OsPED14000014
15Lucas SchaarDEL13000103
16Mika van OsPED13000013
17Liam den BreejenMOL12000120
18Maud van IzerlooMOL900090
19Bram de WaardDEL880000
20Jayden de JongMOL700070

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Brett TimmerMOL48901214134
2Dyaro de VroomenMOL4771110811
3Kylian de VroomenMOL3501001312
4Anne FreijDEL3401211110
5Collin WittenbergDEL28090109
6Yara GouwMOL28009910
7Finn WuismanDEL2501301201
8Eefje van RuijvenWWV2208860
9Jasper van OortMOL1967600
10Irene LamensMOL1906706
11Åsa de KeijzerDEL1500078
12Zino van OsPED700007

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Liam VerslootMOL28077774
2Fender PetersMOL1866600
3Jesse TimmerMOL1200066

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft