shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldritcompetitie Stand

Stand per 20 oktober 2020

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Lucas JanssenMOL20201
2Bart HordijkWIL1919
3Coen GrootTRI1818
4Brett ChowMOL1717
5Patrick van NunenWRD1616
6Mike BronswijkCTS1515
7Jordi TalenVOL1414
8Tony ReijtenbaghJVA1313
9Gael Tack0101212
10Nils van KooijWRD1111
11Andre BaasMOL1010
12Yannick vd Burgh01099
13Thijs KoopsMID88
14Niels van OosterhoutMOL77
15Youri DeelenWRD66
16Albert RehorstDEL55
17Christiaan GrootveldDEL55
18Erben van MeerZWH55
19Ids VisscherAHO55
20Jan HordijkMOL55
21Kevin GosniowskiWWV55
22Leon vd NatMOL55
23Michel GroenewoldMOL55
24Niels vd VeldenWRD55
25Patrick KramerMOL55
26Stefan KramerMOL55
27Stephan ScherpenisseAMS55
28Thomas van BommelAHO55
29Wilco SmetsersMOL55

 


 

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Leon BrouwerBAR20201
2Bennie vd HeuvelMOL1919
3Edgar van MeerZWH1818
4Tim vd PoelMOL1717
5Ton van KorvenHSW1616
6Serge LamensMOL1515
7Andrzej GosniowskiCOU1414
8Mark BennisSWI1313
9Sjoerd BijlsmaZWH1212
10Martijn GeenenBAR1111
11Rogier den BraberPED1010
12Bert vd KloosterBAR99
13Sebastiaan WittenbergTRI88
14Alexander Duyndam01077
15Wout DelwelBAR66
16Arco FlikweertCOU55
17Bas van GorselMOL55
18Bas vd PoelMOL55
19Cent van ReesMOL55
20Dave AndrieseBAR55
21Ge ScholtenCOU55
22Jaap ArkenboutBAR55
23Joer PostWWV55
24Julien van GoolMOL55
25Kevin van EckDEL55
26Leon WuismanDEL55
27Mikel KoemanBAS55
28Olaf NoppenMOL55
29Remco GouwMOL55
30Robert WerkmanMOL55
31Teun vd PolsDEL55
32Thijs ElandBAS55
33Tim van DuinBAR55

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Eltina van WijkZWH17171
2Laura vd ZwaanJVA1616
3Kirsten ElingsCCW1515
4Anouk BijlMOL1414
5Anneke LubeekMOL1313
6Iris VerschurenMOL1212
7Kimberley Bouman0101111
8Senna WuismanBRE1010
9Iris Bouwman01099
10Evi FreijDEL88
11Danielle HuvermannBAR77
12Laura JoorenDEL66

 


 

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Tim de SaegerBEL12121
2Jesse FlikweertWWV1111
3Celine de VreedeWWV1010
4Brian NugterenMOL99
5Jean HamersMOL88
6Roxanne de BoeffMOL77
7Nils DevrouwBEL66

 


 

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Julian KerklaanSPA20201
2Roan KerklaanSPA1919
3Cyriel HooghwerffMOL1818
4Tim BennisSPA1717
5Kylian de VroomenMOL1616
6Joachim LuijendijkDEL1515
7Niels van EeghemCOU1414
8Yaro FransenSPA1313
9Brett TimmerMOL1212
10Timo van SteenisMOL1111
11Jayden de JongMOL1010
12Åsa de KeijzerDEL99
13Rowan BlomMOL88
14Irene LamensMOL77
15Luuk NijhoffSPA66
16Thijs BijlMOL33

 


 

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Liam VerslootMOL12121
2Dyaro de VroomenMOL1111
3Collin WittenbergDEL1010
4Yara GouwMOL99
5Tobias PouwBRE88
6Senna LeeuwisMOL77
7Jasper van OortMOL66

 


 

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 1Zeges
1Nienke BennisSPA881
2Sanne KerklaanSPA77
3Bram GrootveldDEL66

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft