shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta Veldritcompetitie Stand

Stand per 8 december 2021

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Andre BaasMOL1521714161816191818161
2Thomas van BommelAHO129161212161415171710
3Erik KramerMOL126181515171518015131
4Michel GroenewoldMOL122141313131217151312
5Stefan KramerMOL1121301015916161617
6Patrick KramerMOL753119068121214
7Christiaan GrootveldDEL6611883795105
8Leon vd NatMOL6600014111201415
9Merijn DamWTO650014190013190
10Niels van OosterhoutMOL641217003131405
11Wouter vd GaagCOU60100011511986
12Rick Maas010591516001700011
13Wilco SmetsersMOL5609705710117
14Albert RehorstDEL54866756565
15Rick vd PoelMOL530000201419001
16Tony ReijtenbaghJVA510000130020181
17Olaf NoppenMOL439001200778
18Tim vd PoelMOL38000018020001
19Lucas JanssenMOL37001720000002
20Mike BronswijkNHO37018000000191
21Casper vd WulpMOL2900008101100
22Karim AldersMOL2331001000000
23Kevin TimmerMOL22000000895
24Martin NieuwstratenKNW2100110100000
25Coen GrootMOL2000000000201
26Jardi Christiaan vd LeeTRI190000190000
27Tom LansbergenCOU15070800000
28Jayden PostDEL12000900030
29Melvin Straathof0109000000009
30Mike KruijthofTRI6000000600
31Bas vd PoelMOL5000050000
32Richard Blom0105000050000
33Sebastiaan GesquierreKNW5000050000

 


 

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Rogier den BraberPED1381716141415141813172
2Kevin van EckDEL85151515318016301
3Ron van MuijlwijkMOL7116013150131400
4Leon WuismanDEL70001201311111211
5Serge LamensBAR6800016001915181
6Mikel KoemanKNW580101012100907
7Cyriel HooghwerffMOL571412110128000
8Arco FlikweertCOU50960860579
9Tim van DuinKNW470960806810
10Sebastiaan WittenbergDEL46000016001416
11Michael MomBCC37088079500
12Andrzej GosniowskiCOU36001600020002
13Teun vd PolsDEL36131100012000
14Robert WerkmanMOL36120011031000
15Bas van GorselMOL35110000001014
16Paul HooghwerffMOL343139090000
17Edwin BosJVA3031400001300
18Marco van SteeMOL2700000012015
19Remco GouwMOL2200010000012
20Senn BossaertsBEL2000000000201
21Marco de HeerKNW201000003700
22Mees BassaJVA19370900000
23Martijn GeenenBAR190000000019
24Mark MandemakerDEL1700017000001
25Sjoerd BultBAR170000170000
26Bas vd PoelMOL170000001700
27Thijs VrijDEL1500000150001
28Sven vd GraafAHO150000001500
29Nick WarnerMOL140000140000
30Youri ZijlstraAHO130001300000
31Thijs BijlMOL13000000508
32Wout DelwelBAR130000000013
33Peter KoelinkBCC110000110000
34Johan MulderBAR110000000110
35Chiel van LoonCOU100000010000
36Jim PostDEL9000000090
37Ge ScholtenCOU8000000800
38Wesley LemsDEL7007000000
39John Eriksson0107000700000

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anneke LubeekMOL4767080088101
2Maud van IzerlooMOL31066700606
3Lieke vd DraaijMOL2678011000002
4Selena BasMOL2100912000002
5Nienke DullemondRES17008900000
6Senna WuismanBRE14000000770
7Anouk BijlMOL1300030010001
8Eva vd BornKNW100001000000
9Monique LeentvaarSPA90000000901
10Eline HaarsmaMOL9000000900
11Iris VerschurenMOL9000000009
12Dagmar van WieringenMOL8000000008
13Evi FreijRES7007000000
14Kirsten ElingsCCW7000000007
15Sveva KlokDEL3000000030

 


 

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Jesse FlikweertWWV6881009901111105
2Jean HamersMOL61767676787
3Dennis ZeldenthuisULY390788808001
4Roxanne de BoeffMOL37606760606
5Tim de SaegerBEL3608000010108
6Nick AertsBEL24000000130112
7Niels KerckhofsBEL210900001200
8Denny PaesenBEL9000000900
9Ian ChristiaensBEL9000000090
10Celine de VreedeWWV9000000009
11Nils DevrouwBEL7000000070
12Dieter PeetersBEL3000000030

 


 

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Kylian de VroomenMOL1181313191111121214135
2Dyaro de VroomenMOL911110149311111111
3Timo van SteenisMOL57108380010810
4Collin WittenbergDEL5330150109097
5Finn WuismanDEL507011038876
6Siebe ZwemmerMOL479610706900
7Luke ChowMOL460142012000003
8Bas BussemDEL461200001001212
9Anne FreijDEL37001710000100
10Yara GouwMOL31890007700
11Kaja vd BrugghenAHO220013090000
12Irene LamensMOL20000000668
13Guus van PuttenAHO190016030000
14Niels vd EntAHO180018000000
15Joachim LuijendijkDEL1400000000141
16Iker SlotboomWWV140113000000
17Brett TimmerMOL13070600000
18Silvian BlaakDEL130000000130
19Feline SteijnWWV120120000000
20Roos CroneEXC120012000000
21Bob van PuttenAHO9009000000
22Åsa de KeijzerDEL9000000009
23Anne CroneEXC8008000000

 


 

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Bram GrootveldDEL58766676677
2Liam VerslootMOL528077877807
3Noah RozeDEL18000060066
4Toby BlauwSWI14600000008
5Cas DickhoffSWI90000000091

 


 

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Brett WarnerMOL609797876704
2Skylar MullerDEL588686787803
3Aimy WittenbergDEL32707066060
4Sam LemsDEL1000100000001
5Thijs vd WormWWV70000000071
6Timo BlauwSWI6600000000
7Noud WIttenbergDEL6006000000
8Thom KloosDEL6000000006

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft