shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Competitie Podiums

Hieronder de podiums van de verschillende DRC de Mol-competities per klasse en per jaar.

Wilt U van een bepaalde competitie de uitslag hebben, kunt U bijvoorbeeld als volgt filteren:

Resultaat                            -> Type in
Maandag 50+                     -> “ma 50+”
Dinsdag Nieuwelingen    -> “di nie”

JaarCompetitieKlasse123
2018DonderdagA-KlasseRobert de MolDennis LemsChris Maas
2018DonderdagNieuwelingenBeau van IzerlooLeon van der NatMax Jansen
2018DinsdagA-KlasseRobert de MolDennis LemsMike Kruijthof
2018DinsdagNieuwelingenNiels BoomDaan den BreejenKjell de Jager
2018MaandagB-Klasse 50-Henrik BoeleAndre HuijzerOlav Eerland
2018MaandagC-Klasse 50+John EggersHans LapKees Stuij
2018MaandagVrouwenAnneke LubeekLarissa MeskerDanielle Quint
2018ZaterdagA-KlasseTony ReijtenbaghRobert de MolSander Lodder
2018ZaterdagB-KlasseRobert ReijersAndy van LoonChris Maas
2018ZaterdagNieuwelingenJoeri van MookBart HordijkLeon van der Nat
2018VeldrijdenA-KlasseMichael GroenewoldStefan KramerChristian Grootveld
2018VeldrijdenB-KlasseBert van der KloosterJorrit NoppenRogier den Braber
2018VeldrijdenVrouwenMariska KruidenierIris VerschurenAnneke Lubeek
2017DonderdagA-KlasseRobert de MolSebastiaan EgbersDennis Lems
2017DonderdagNieuwelingenKjell de JagerBeau van IzerlooSjors van der Glas
2017DinsdagA-KlasseRobert de MolErik KramerCoen Groot
2017DinsdagNieuwelingenMax JansenKjell de JagerJarid van Horik
2017MaandagB-Klasse 50-Andre HuijzerPeter KooistraTheo Honkoop
2017MaandagC-Klasse 50+Kees StuijHans LapJohn Eggers
2017MaandagVrouwenEltina van WijkIngrid van den WijngaardThamara Pijpers
2017ZaterdagA-KlasseRobert de MolErik KramerKoen van Nieuwpoort
2017ZaterdagB-KlasseRobert ReijersChris MaasHarmen Brandwijk
2017ZaterdagNieuwelingenMax JansenIris VerschurenSjors van der Glas
2016DonderdagA-KlasseRobert de MolErik KramerGerard Kooistra
2016DonderdagNieuwelingenLaura van der ZwaanAnouk VerschurenPavel Spuijbroek
2016DinsdagA-KlasseJeroen BijnagteRobert de MolSebastiaan Egbers
2016DinsdagNieuwelingenMax JansenBeau van IzerlooIris Verschuren
2016MaandagB-Klasse 50-Andre HuijzerTheo HonkoopMatthijs de Jong
2016MaandagC-Klasse 50+Kees StuijJohn EggersJan Bootsman
2016MaandagVrouwenAnouk VerschurenJocelyn JoostenMarieke van Stee
2016ZaterdagA-KlasseErwin MeijerRobert de MolNils van Kooij
2016ZaterdagB-KlasseRobert ReijersChris MaasTheo Honkoop
2016ZaterdagNieuwelingenRaoul van DrunenLeonie BosMitchell den Duijn
2015DonderdagA-KlasseNils van KooijChris MaasPatrick Kramer
2015DonderdagNieuwelingenLieke van der DraaijLars BoeleMickey Schuller
2015DinsdagA-KlasseLieven AnthoniseDennis LemsChristian de Graaff
2015DinsdagNieuwelingenMickey SchullerLieke van der DraaijLars Boele
2015MaandagB-Klasse 50-Andre HuijzerSalvatore CretellaErik van Wingerden
2015MaandagC-Klasse 50+Kees StuijArie LuitenRon Breeman
2015MaandagVrouwenMarieke van SteeLisa NustelingAnouk Verschuren
2015ZaterdagA-KlasseNils van KooijAnton in 't VeldTristan Sint Nicolaas
2015ZaterdagB-KlasseAndre HuijzerAndries van DrielCor van der Stel
2015ZaterdagNieuwelingenLieke van der DraaijMickey SchullerNoah de Groot
2014DonderdagA-KlasseRobert de PoelNils van KooijGerard Kooistra
2014DonderdagNieuwelingenCoen GrootMickey SchullerAntonie van Noppen
2014DinsdagA-KlasseRobert de PoelAnton in 't VeldPatrick Kramer
2014DinsdagNieuwelingenAntonie van NoppenCoen GrootMickey Schuller
2014MaandagB-Klasse 50-Gerard KooistraAndre HuijzerPeter Kooistra
2014MaandagC-Klasse 50+Hessel KlijnstraRene LemsKees Stuij
2014MaandagVrouwenRoosmarijn van BreemenSharon SpruitThamara Pijpers
2014ZaterdagA-KlasseRobert de PoelArian OosthoekArno Kleinjan
2014ZaterdagB-KlasseDennis LemsWitten AnthonisseAndre Huijzer
2014ZaterdagNieuwelingenCoen GrootAntonie van NoppenStefan Noorlander
2013DonderdagA-KlasseArian OosthoekRobert de PoelKees van Noppen
2013DonderdagNieuwelingenAntonie van NoppenCoen GrootYannick de Jager
2013DinsdagA-KlasseRobert de PoelHans LapWitten Anthonisse
2013DinsdagNieuwelingenAntonie van NoppenYannick de JagerCoen Groot
2013MaandagB-Klasse 50-Andre HuijzerWitten AnthonisseJohn Eggers
2013MaandagC-Klasse 50+Aad VingerlingRon BreemanRene Lems
2013MaandagVrouwenRoosmarijn van BreemenSharon SpruitLina Tibbe
2013ZaterdagA-KlasseRobert de PoelRonald RoosArian Oosthoek
2013ZaterdagB-KlasseJohn KleijenendorstWalter KosterJorrit Noppen
2013ZaterdagNieuwelingenJesse MuisAntonie van NoppenCoen Groot
2012DonderdagA-KlasseRobert de PoelHans LapTijn Huberts
2012DonderdagNieuwelingenMelvin Wildeboer SchutMaarten van SteeStan Luiten
2012DinsdagA-KlasseRobert de PoelHans LapGerard Kooistra
2012DinsdagNieuwelingenMelvin Wildeboer SchutStefan van DrunenAntonie van Noppen
2012MaandagB-Klasse 50-Andre HuijzerLieven AnthoniseAndries van Driel
2012MaandagC-Klasse 50+Hessel KlijnstraAad VingerlingJaap Uijl
2012MaandagVrouwenHaleigh DolmanJessica DolmanThamara Pijpers
2012ZaterdagA-KlasseRobert de PoelRonald RoosEddy Hermsen
2012ZaterdagB-KlasseJorrit NoppenJordan van ScheersChris Maas
2012ZaterdagNieuwelingenJordi TalenMaarten van SteeJesse Muis
2011DonderdagA-KlasseRobert de PoelJordan van ScheersHans Lap
2011DonderdagNieuwelingenPatrick KramerLaura BreemanLeroy van Drunen
2011DinsdagA-KlasseRobert de PoelJordan van ScheersHans Lap
2011DinsdagNieuwelingenPatrick KramerMaarten van SteeLaura Breeman
2011MaandagB-Klasse 50-Chris MaasAndries van DrielKemal Acar
2011MaandagC-Klasse 50+Aad VingerlingPeter KosterHenk Muis
2011MaandagVrouwenThamara PijpersLaura BreemanHaleigh Dolman
2011ZaterdagA-KlasseRobert de PoelRonald RoosMitchell Boet
2011ZaterdagB-KlasseJorrit NoppenRobert ReijersAndries van Driel
2011ZaterdagNieuwelingenThom MartensLeroy van DrunenJeanne Korevaar
2010DonderdagA-KlasseRobert de PoelHans LapArjan Kamberg
2010DonderdagNieuwelingenPatrick KramerLeroy van DrunenErik Kramer
2010DinsdagA-KlasseRobert de PoelHans LapStefan Kramer
2010DinsdagNieuwelingenNiels BoomDaan den BreejenKjell de Jager
2010MaandagB-Klasse 50-Bert van der KloosterChris MaasAndries van Driel
2010MaandagC-Klasse 50+Toon ToolenaarJaap UijlRay Joenoes
2010MaandagVrouwenLaura BreemanMascha MulderThamara Pijpers
2010ZaterdagA-KlasseRobert de PoelChris MaasPaul van Strien
2010ZaterdagB-KlasseRobert ReijersWalter KosterArjan Kamberg
2010ZaterdagNieuwelingenLeroy van DrunenCorine van der ZijdenNiels Klein
2009DonderdagA-KlasseRobert de PoelJordan van ScheersHans Lap
2009DonderdagNieuwelingenJasper van der MolenKees van NoppenErik Kramer
2009DinsdagA-KlasseRobert de PoelHans LapJustin Schless
2009DinsdagNieuwelingenLeroy van DrunenKevin BodeJasper van der Molen
2009MaandagB-Klasse 50-Andries van DrielMarcel VerwijmerenJason Schouten
2009MaandagC-Klasse 50+Jaap UijlAad VingerlingJoost Voesenek
2009MaandagVrouwenMascha MulderChantal BlommersThamara Pijpers
2009ZaterdagA-KlasseRobert de PoelRonald RoosChris Maas
2009ZaterdagB-KlasseJohn EggersArjan KambergWalter Koster
2009ZaterdagNieuwelingenBart BuijkJurrian CoenradieTristan Sint Nicolaas
2008DonderdagA-KlasseRobert de PoelHans LapChris Maas
2008DonderdagNieuwelingenDennis TolenaarMike KruijthofAxel Gelens
2008DinsdagA-KlasseRobert de PoelChris MaasErik van Leeuwen
2008DinsdagNieuwelingenKevin BodeBart BuijkMike Kruijthof
2008MaandagB-Klasse 50-Marcel VerwijmerenWalter KosterJack Nieuwkoop
2008MaandagC-Klasse 50+Henk VijfhoekEd van SteenJaap Uijl
2008MaandagVrouwenThamara PijpersEvelien PostWendy de Groot
2008ZaterdagA-KlasseRobert de PoelHans LapThomas van Bavel
2008ZaterdagB-KlasseSerge ZeelenbergJohn EggersMarcel Verwijmeren
2008ZaterdagNieuwelingenTim den WinterTristan Sint NicolaasDennis Tolenaar
2007DonderdagA-KlasseRobert de PoelJerry van HerkHans Lap
2007DonderdagNieuwelingenSteven BlommersThomas PlaisierRonald van Gameren
2007DinsdagA-KlasseRobert de PoelStefan KramerJordan van Scheers
2007DinsdagNieuwelingenEddy GoddeSteven BlommersThomas Plaisier
2007MaandagB-Klasse 50-Jordan van ScheersRichard ValkKees Stuij
2007MaandagC-Klasse 50+Joost VoesenekJaap UijlLeon van Tetering
2007MaandagVrouwenEvelien PostThamara PijpersLeontien Vennekoop
2007ZaterdagA-KlasseRonald RoosHans LapRene Lems
2007ZaterdagB-KlasseWalter KosterRobert de PoelAndries van Driel
2007ZaterdagNieuwelingenSteven BlommersLennard VegterErick Tol
2006DonderdagA-KlasseJordan van ScheersRobert de PoelJohn Eggers
2006DonderdagNieuwelingenStefan KramerJordi SchepersRobbert Bouma
2006DinsdagA-KlasseRobert de PoelJordan van ScheersRene Lems
2006DinsdagNieuwelingenStefan KramerJasper OckeloenLars Groeneweg
2006MaandagB-Klasse 50-Jordan van ScheersTom BoermanKees Stuij
2006MaandagC-Klasse 50+Leon van TeteringHans JonkersRinus van Gemert
2006MaandagVrouwenAnneke LubeekThamara PijpersEvelien Post
2006ZaterdagA-KlasseJan de HeijRene LemsGerhard Klijnhout
2006ZaterdagB-KlasseWalter KosterRobert de PoelJordan van Scheers
2006ZaterdagNieuwelingenSteven BlommersJordi SchepersStefan Kramer
2005DonderdagA-KlasseRobert de PoelJeroen BijnagteDennis Lems
2005DonderdagNieuwelingenArian OosthoekRalph GelensStefan den Hartog
2005DinsdagA-KlasseRobert de PoelRonald RoosDennis Lems
2005DinsdagNieuwelingenRalph GelensStefan KramerJasper Ockeloen
2005MaandagB-Klasse 50-Robert de PoelSalvatore CretellaKees Stuij
2005MaandagC-Klasse 50+Hans GoeijersLeon van TeteringJan Schuller
2005MaandagVrouwenAnneke LubeekThamara PijpersMarion Bax
2005ZaterdagA-KlasseRonald RoosJohan TrompHans Lap
2005ZaterdagB-KlasseRobert de PoelPoul OtterPiet de Groot
2005ZaterdagNieuwelingenRalph GelensArian OosthoekStefan den Hartog
2004DonderdagA-KlasseMarco van de VeldeDennis LemsJerry van Herk
2004DonderdagNieuwelingenWesley SchlessTim AaldersFrank de Reus
2004DinsdagA-KlasseMarco van de VeldeRene LemsDennis Lems
2004DinsdagNieuwelingenTim AaldersArian OosthoekRalph Gelens
2004MaandagB-KlassePeter PijlJan de BaatJack Goense
2004MaandagC-KlasseRobert de PoelBob LobbezooFrank Klarenbeek
2004MaandagVrouwenAnneke LubeekAngela van RossenMadelon Dornseiffen
2004ZaterdagA-KlasseAart LobregtHans LapRonald Roos
2004ZaterdagB-KlassePeter PijlRichard HogendoornErik Skledar
2004ZaterdagNieuwelingenTom LotzTim LimpensMart van Plateringen
2003DonderdagA-KlasseMarco van de VeldeAlessandro PangrazziJordan van Scheers
2003DonderdagNieuwelingenJeroen BijnagteDeborah ScharlooBas van de Graaf
2003DinsdagA-KlasseAlessandro PangrazziMarco van de VeldeJordan van Scheers
2003DinsdagNieuwelingenJeroen BijnagteLeo GoddeDeborah Scharloo
2003MaandagB-KlasseErik SkledarKees StuijJaap Weststrate
2003MaandagC-KlasseJordan van ScheersRobert de PoelMario van Nispen
2003MaandagVrouwenLinda JanssenJosse van DoornspeekAnneke Lubeek
2003ZaterdagA-KlasseJan de HeijMaxim HartelohMartijn Harteloh
2003ZaterdagB-KlassePeter PijlErik SkledarKees Sebrechts
2003ZaterdagNieuwelingenJeroen BijnagteMazid KramersRobin van der Lijn
2002DonderdagA-KlasseMarco van de VeldeFrank KlarenbeekRobert de Poel
2002DonderdagNieuwelingenJeroen BijnagteMichael LemsAlessandro Pangrazzi
2002DinsdagA-KlasseMarco van de VeldeRene LemsErik Skledar
2002DinsdagNieuwelingenMichael LemsJeroen BijnagteRandy Sint Nicolaas
2002MaandagB-KlasseJan de BaatJaap WeststrateErik Skledar
2002MaandagC-KlasseFrank KramerMax HoornickFrans Bogers
2002MaandagVrouwenAnouska van VlaenderenMarion BaxCindy van Loon
2002ZaterdagA-KlasseJan de HeijHans LapRik Nederlof
2002ZaterdagB-KlasseRuud WellerDirk Willem BlijlevenKees Sebrechts
2002ZaterdagNieuwelingenAlessandro PangrazziTim NederlofJeroen Bijnagte
2001DonderdagA-KlasseHans LapMarco van de VeldeMarco Verhoef
2001DonderdagNieuwelingenMichael LemsAlessandro PangrazziDeborah Scharloo
2001DinsdagA-KlasseMarco van de VeldeDennis LemsRobert de Poel
2001DinsdagNieuwelingenDennie de WitMichael LemsMarjolijn Godde
2001MaandagB-KlasseJohan MulderPeter PijlRuud Weller
2001MaandagC-KlasseFrank KlarenbeekFrank KramerSalvatore Cretella
2001MaandagVrouwenMiranda MansvelderSuzanne van AsAngela van Rossem
2001ZaterdagA-KlasseJan de HeijGijs NederlofHans Lap
2001ZaterdagB-KlasseGert VerhoefWim CatsJohan Kersten
2001ZaterdagNieuwelingenPaul KonijnenbergMichael LemsAlessandro Pangrazzi
X
X