shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear maandag competitie

Stand per 23 april 2018

 

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Andre HuijzerMOL68201419151
2Martijn de PutterCYC5918111614
3Marco van VlijmenTRI555181517
4Sander SpoolderBAS521716019
5Henrik BoeleJVA46131995
6Theo HonkoopPAX441610180
7Robert ReijersMOL415020161
8Merijn BrouwerMOL391920001
9Ronald BervoetsMOL39561711
10Andries van DrielMOL36149130
11Martijn vd LaanMOL36115119
12Peter KooistraTRI34017512
13Anton in t VeldMOL32812120
14John den BraberBAR31513013
15Jeffrey vd HovenHSW30515100
16Paul VisserMOL2712555
17Andy BarendregtBAS2775510
18Bas vd PoelMOL269575
19Koen MolenaarBAS2515505
20Matthijs de JongMOL245757
21Olav EerlandCTW2405145
22Stan LuitenMOL235558
23Erik Jan VisserMOL215556
24Sebastiaan EgbersMOL20000201
25Bob LouterMOL205555
26Dennie de WitBEL205555
27Gert-Jan SpeksnijderMOL185580
28Joel VerleeJVA1800018
29Paul HooghwerffMOL166505
30Mark LugthartBAS155550
31Robert WiekampBAS155550
32Cees QuintBAT155055
33Gert-Jan de GrootJVA155055
34Ruben KuperusJVA130850
35Jan BassaJVA1010000
36Aart Jan PostBAS105500
37Jacco EuserMOL105500
38Maarten van AschMOL105500
39Mark BoomCTW105500
40Niels van OosterhoutMOL105500
41Arjan de JongeMOL105005
42Kevin TimmerMOL105005
43Eelco Van der LeerBAS100550
44Janwillem SweepMOL100550
45Johan MulderBAS100550
46Gert-Jan EskesJVA60060
47Arie WemmersBAS55000
48Guus JanssenBAS55000
49Jaap van EsBAS55000
50Jan van EsBAS55000
51Jan-Willem van AndelBAS55000
52Jeroen HermesKAT55000
53Michael PellikaanBAS55000
54Patrick DemperJVA55000
55Peter RikkersCYC55000
56Tom HogewegMOL55000
57Frank JansenPRI50500
58Jaap VisscherBAS50500
59Peter GolverdingenBAS50500
60Tijn HubertsBAS50500
61Arjan KambergMOL50050
62Jan-Cees KortelandBAS50050
63William WesterlakenJVA50050
64Arno HartogJVA50005
65Eelco vd LeerBAS50005
66Harmen BrandwijkJVA50005
67Huibert MonsterBAS50005
68Michel GroenewoldMOL50005

 


Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1John EggersCTW78192019202
2Hans LapDHR5420016181
3Jan DukelDHR521718017
4Marco van SteeMOL491491313
5Jan BootsmanMOL4711141012
6Arie LuitenMOL46161659
7Frank van t SantMOL418101211
8Ron BreemanMOL41517019
9Tonny BerendsBAR39150186
10Henk BloklandMOL35131390
11Kees StuijMOL34519010
12Rene LemsMOL3356148
13Walter KosterMOL33001716
14Richard BootsTRI29015014
15Pim JacobsBAR24121200
16Joop JansenMOL2270150
17Gertjan RoestBAS21101100
18Matthieu HendriksFLA20002001
19Leon LemmersMOL1908110
20Chris MaasMOL1818000
21Ruud CapiteinMOL155550
22Jaap UijlMOL155505
23Willem van DrielMOL155505
24Bert vd KloosterMOL1500015
25Aat van EsMOL120507
26Harm KienMOL105500
27Maurice WoltersMOL105500
28Rinus van GemertMOL100550
29Dirk HogewegMOL99000
30Marcel VerhagenFLA70700
31Floor DemperJVA66000
32Aad van EsMOL55000
33Eric Jan JonkerMOL55000
34Marco VerhoefMOL55000
35Robert WerkmanMOL55000
36Salvatore CretellaBAS55000
37Jan VerhaarBAS50500
38Leon van VugtBAS50500
39Bas van GorselMOL50005
40Leo HerrewijnenMOL50005

 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anneke LubeekMOL309795
2Danielle QuintBAT2370881
3Ingrid vd WijngaardDJR168800
4Larissa MeskerJVA140950
5Morag WoutersDJR10100001
6Ilse MiltenburgRES10010001
7Eltina van WijkRES10001001
8Zoe KroonenDJR66000
9Marieke van SteeMOL50500
10Amber BlokhuisBAS50050
11Wendy VengeHOZ50005

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X