shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 16 mei 2022

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Andre HuijzerMOL95201802017203
2Sander SpoolderMOL89162013814181
3Arjan vd MinkelisKNW8581015181915
4Martijn de PutterCCC7815131819130
5Robert ReijersMOL751919001819
6Jaimie HeijnenBAR625912151110
7Martijn vd LaanMOL55651601513
8Daan den BreejenMOL541800020161
9Jan WeststrateFLA4410801790
10Chris NoorlanderMOL435571259
11Dirk-Willem BlijlevenBAR4205616105
12Stefan KramerMOL40555988
13Arno HartogJVA36016200001
14Johan FrankenBCC365510556
15Dennis MijnsbergenKNW3601719000
16Henrik BoelePAX3311050017
17Theo HonkoopPAX3300501612
18Denian PietersZWH3212119000
19Marino HarinckMOL3205111060
20Rico KruijtBAR3013125000
21Sebastiaan EgbersMOL3050011014
22Stefan SlagerCCC2801414000
23Niels van OosterhoutMOL23058550
24Mark LugthartMOL20555050
25Jeffrey vd HovenMOL190501400
26Tom JansenKNW171700000
27Andy BarendregtMOL17755000
28Leon BrouwerAHO170017000
29Merijn BrouwerKNW15505500
30Tijn HubertsMOL150150000
31Yannick SprangersKNW141400000
32Patrick DemperJVA130001300
33Koen MolenaarKNW120000120
34Mark BoomBAR110000011
35Jeroen vd BosMOL10550000
36Patrick KramerMOL10550000
37Wilco SmetsersMOL10550000
38Dave HelminkJVA10055000
39Lieven AnthoniseMOL10000055
40Thomas BakkerMWA9900000
41Arian OosthoekMOL7070000
42Jan de GeusBAR7000070
43Frank de HaanMOL6060000
44Erik KramerMOL5500000
45Sjoerd BultBAR5500000
46Bas den OudenBWF5050000
47Harmen BrandwijkMOL5050000
48Jaap van EsKNW5050000
49Matthijs de JongKNW5050000
50Ron HeikoopMOL5050000
51Noach StaatMOL5000005

 


 

Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Edwin BrouwersMOL109191819191618
2Ron BreemanMOL8401715181816
3Jan BassaJVA8214135161717
4Tonny BerendsBAR7901920200203
5Hans LapDHR671516125514
6John den BraberMOL631712181150
7Melvin van HoltMOL62128161475
8Chris MaasMOL581820002002
9Jan BootsmanMOL550510171310
10Marco van SteeMOL5290951415
11Andy van LoonTMZ4955515190
12Andre SlagerKNW45161514000
13Erik Jan VisserMOL427751355
14Frank van t SantBAR4155510115
15Arjan KambergMOL3905061513
16Henk BloklandMOL37655786
17Filip HazenbergMOL37014001211
18Toine van RijsbergenMOL365551290
19Robert WerkmanMOL360980109
20Jan VegterBAR34555955
21Marco van WindenKNW30805557
22Aat van EsMOL30555555
23Frank KlarenbeekMOL30555555
24Bas vd PoelMOL3005130012
25Leon LemmersMOL2813100050
26Michel SlingsKNW25550555
27Theo LommersMOL21007068
28Robert DRC de MolMOL2020000001
29Paul HooghwerffMOL201055000
30John EggersBAR190000019
31Rene LemsMOL18500805
32Jeroen HermesKAT170017000
33Jerry van HerkWRD15555000
34Ray JoenoesMOL15555000
35Harm KienMOL15550005
36Dave AndrieseBAR15505500
37Joop JansenMOL15055500
38Walter KosterWWV111100000
39Simon WierengaAHO110110000
40Arjan ArendseMOL11065000
41Henk HakMWA110011000
42Willem van DrielMOL10505000
43Johan MulderBAR10050005
44Ed vd SteenFLA10005050
45Eric Jan JonkerMOL6006000
46Gert-Jan de GrootJVA5500000
47Rob RowaanPED5050000
48Hans KruithofAHO5000005
49Huibert MonsterMOL5000005

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Eline HaarsmaMOL1756006
2Lieske CoumansTAL15870001
3Maud van IzerlooMOL1050500
4Annieta AlblasMOL9900001
5Hester de GraafAHO600060

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft