shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear maandag competitie

Stand per 9 september 2019

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Sander SpoolderBAS3491717190-018-0141820201918191620201720182019619
2Henrik BoeleJVA3321914171916202015201619716-018171913151418-0320
3Martijn de PutterCYC3141418161814141213161915131718-11151616161717-1022
4Theo HonkoopPAX3072019140-0-016171518182019171310181512101917219
5Jeffrey vd HovenMOL234110182015019101960171202018-020195-05316
6John den BraberBAR20400005851812014182020175-0181815-011215
7Koen MolenaarBAS16916205161300061512014160-0555165-0115
8Mark BoomCTW16766000161401112111211701413121111-0-015
9Martijn vd LaanMOL165511120-0171085145-0105776510714719
10Arjen van DijkMOL1555150175051600016150-051214-0913814
11Kris VerhulstMOL1531312131012000058-013148165865-0516
12Serge LamensBAR1375558-0-0559137108551779612520
13William WesterlakenJVA113550120055005140101255-05205-0114
14Paul VisserMOL1015105001055-0105555555515-0518
15Niels VinkMOL10015909100050001100-0581085-0512
16Stan LuteBAR959500905555055139014600-0-013
17Ronald BervoetsMOL9370000-075555-05555595510516
18Bob LouterMOL90555000878750555555-05-0516
19Robert ReijersMOL8605000001217505555550-05-01212
20Marco van VlijmenTRI84050001505051655855050-0-0512
21Gert-Jan SpeksnijderMOL80070000000810-0-0555911555512
22Michael PellikaanSCC7500000555100-0555555-0555514
23Andries van DrielMOL74055000501450055555555-0-013
24Jan HordijkMOL7005550000555555505555-0-014
25Niels van OosterhoutMOL6900000955555155050005-0-0511
26Frank JansenPRI6050000000550555555-055-0512
27Tijn HubertsBAS12505201517195200005000001900-0-039
28Marien VogelSCC9100013000000000061217-0-01215167
29Kenny BongersBAS800000001319000000140150019-0-05
30Bart de HaasBAS781213110001505017005000000-0-07
31Jan BassaJVA6700701101101399070000000-0-07
32Jeroen HermesBAR6100000116050055010500140-0-08
33Dave AndrieseBAR575000012555050500050-05-0510
34Matthijs de JongMOL5650000000750005580-0-051159
35Mark LugthartMOL56009000505005650055-05-0610
36Janwillem SweepMOL54555000000000905-0555-05510
37Arjan KambergMOL54000000590065005050-05-0148
38Merijn BrouwerSCC490000000000000015190-0-05555
39Gert-Jan EskesJVA4885000050500050505505-0-09
40Olav EerlandCTW470000000000085056-05-05858
41Andre de GeusBAS4600050556005055550000-0-09
42Sandor MolMOL4555550000050505000550-0-09
43Rick VerhoeckxBAR4500000005050555505055-0-09
44Steven van ArdenneBAR43000000180050055000055-0-06
45Raul DelhaasBAR4300000055050055000-058-058
46Pierre vd KieboomWIL4300000005505005050013-05-07
47Michel BolsBAR420000005000500000100-0139-05
48Jakob SigmondKAT4000000555550055000005-0-08
49Peter RikkersCYC4000000005505500005-055-058
50Peter KooistraTRI3800000000005001500000-0-0183
51Arje de WaardMOL3700000000017000000000-0-02012
52Johan MulderBAR3505550555000000500000-0-07
53Steffen vd SteenBAS3200000017000050000500-0-054
54Andy BarendregtSCC320000000005055055000-07-06
55Rob HardemanMOL3155500000000000050515-0-07
56Bram van HerkJVA310161500000000000000000-0-02
57Johnny van StekSCC3100000055000650550000-0-06
58Dave HelminkJVA3005050050000000005055-0-06
59Wilco SmetsersMOL3000000055505000000550-0-06
60Simon HaberlahBAS300000000000000019110000-0-02
61Andre HuijzerMOL29000000000000000000-0-016132
62Patrick DemperJVA28000700050000011000500-0-04
63Maarten MolenaarBAS27180000000000009000000-0-02
64Guus JanssenBAS250005555000000000000-0-055
65Michael LemsMOL250000000000555050000-0-055
66Jacco EuserMOL2500000000000550555000-0-05
67Julian BonouvrieVOL220001100000110000000000-0-02
68Joel VerleeJVA2100000000000001200000-0-092
69Jordan van ScheersBAS2100000000000000005-0-05654
70Huib RietveldBAS2010000000000005000000-05-03
71Aart Jan PostBAS2000500005505000000000-0-04
72Koen van WijngaardenBAS2000500000550050000000-0-04
73Marijn DingemansWIL2000050050000000050050-0-04
74Stan LuitenMOL20000000000000005050-05-054
75Gerard KooistraTRI200000000000000000500-0-0152
76Arno HartogJVA1808500000000000000005-0-03
77Paul van SighemBRE17000000000000000000170-0-01
78Alwin NiewoldAHO16000000000000500011000-0-02
79Andre BaasMOL1555500000000000000000-0-03
80Jan Cees KortelandJVA1500000055000500000000-0-03
81Camiel KoevoetsBAR1500000050000050000005-0-03
82Paul HooghwerffMOL1500000000005000500005-0-03
83Ivan Monteiro da LuzMOL150000000000005000005-0-053
84Sander BijlMOL1500000000000000555000-0-03
85Gert-Jan de GrootJVA150000000000000055000-0-053
86Bas van VeelenMOL15000000000000000500-05-053
87Michiel van VlietRES14000140000000000000000-0-01
88Patrick BoeleMOL1400000000000950000000-0-02
89Mark KornetBCC1400000000000000090005-0-02
90Jacco van HoorenMOL13000001300000000000000-0-01
91Dennis MijnsbergenBWF13000000000013000000000-0-01
92Tijmen PesselseJVA13000000000000000130000-0-01
93Jaimy HakkesteegtBAS1105000000000006000000-0-02
94Maurits NeeleWWV1100060050000000000000-0-02
95Paul BakkerDEL11000000011000000000000-0-01
96Michiel HuijgenBAS10001000000000000000000-0-01
97Guido PruimboomBAS1000050000005000000000-0-02
98Michel GroenewoldMOL1000050000000000005000-0-02
99Desmond BuijkDHR1000000050500000000000-0-02
100Jaap VisscherBAS1000000050000000005000-0-02
101Beau DrijdijkWIL100000005000000000000-05-02
102Bart MeslandBAS1000000000550000000000-0-02
103Hermen BodeBAS1000000000550000000000-0-02
104Peter MeskerJVA1000000000005000005000-0-02
105Jan van EsSCC1000000000000000550000-0-02
106Martijn NiehofBAS1000000000000000050005-0-02
107Harmen BrandwijkJVA1000000000000000000550-0-02
108Arno vd VeenJVA900000090000000000000-0-01
109Koen VogelBAS800800000000000000000-0-01
110Simon JansenTMZ700000000000000000070-0-01
111Edwin de RuijterBAS600600000000000000000-0-01
112Michiel van AttenBAS550000000000000000000-0-01
113Menno VonkJVA500500000000000000000-0-01
114Stefan KramerMOL500500000000000000000-0-01
115Bram de KortDJR500050000000000000000-0-01
116Corne VerhoeksCYC500000050000000000000-0-01
117Jaap ArkenboutBAR500000050000000000000-0-01
118Ton IppelDEL500000005000000000000-0-01
119Kees SlingerlandBAS500000000050000000000-0-01
120Arjan vd HamJVA500000000005000000000-0-01
121Bas den OudenBWF500000000005000000000-0-01
122Jaap van EsSCC500000000000500000000-0-01
123Joost de JagerBAS500000000000050000000-0-01
124David VisserBAS500000000000005000000-0-01
125Maurice ReindersMOL500000000000005000000-0-01
126Mielus van VlietBAS500000000000005000000-0-01
127Emile MaasMOL500000000000000005000-0-01
128Mike vd HamJVA500000000000000005000-0-01
129Cor vd ZalmMOL500000000000000000050-0-01
130Jan de GeusBAR500000000000000000050-0-01
131Nash UmarellaAHO500000000000000000050-0-01
132Bram AernsAHO500000000000000000005-0-01
133Fedor SlegtenhorstBAR500000000000000000005-0-01
134Aart BurggraafBAS50000000000000000000-05-01
135Kevin TimmerMOL50000000000000000000-0-051
136Leo van VlietMOL50000000000000000000-0-051

 


Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Tonny BerendsBAR344171918181818-0192018181851817171419-0181520320
2Chris MaasMOL294202020019201920020202020192002000-0-0171115
3Edwin BrouwersMOL27119181220141900161917170819191901916-0-0116
4Jan BootsmanMOL25315121515161214141400018131414181717-0-01517
5John EggersCTW2300016190161515191200020020-0202020-018513
6Hans LapDHR2221409135111713151415017161800-0161514-016
7Bas vd PoelMOL21811105-0-05101213131313155101011121412131120
8Bert vd KloosterMOL210001900171817170019191700-0131817-01912
9Salvatore CretellaMOL175514105111001112611013913-015108-07518
10Anton in t VeldMOL1731616131415016161816191400000000-0-011
11Erik Jan VisserMOL17313755985711-0-010127115514115101320
12Frank van t SantMOL1565565897510565-568-16111311111422
13Jan DukelDHR1461213110000000161516150013-0914-01211
14Henk BloklandMOL1457508-051196105-081269765612819
15Robert WerkmanMOL1449118101071300014510516129050-0-015
16Ron BreemanMOL1130617120500015716055555-05-0514
17Martin de PeuterOME10185511015589981170000000-0-012
18Aat van EsMOL905555555555500555555-0-0518
19Eric Jan JonkerMOL8110555014510050011500000-0-0611
20Jaap UijlMOL805505555055555005555-0-0516
21Leon van VugtBAS800000050071105511780-075-0911
22Rene LemsMOL64650500555850500000-08-0711
23Ray JoenoesMOL5755550555005005060060-0-011
24Walter KosterMOL1290171417000000012000161618019-0-08
25Rob RowaanPED960150017132018805000000000-0-017
26Andy van LoonTMZ93189771200000000051817000-0-08
27Arie LuitenMOL880000000000000-012155151213-0167
28Willem van DrielMOL71000000000000141415-055-05858
29Niclas VermaasBAR65000162000001712000000000-0-014
30Gertjan RoestBAS6000000000009501091300-09-057
31Peter HuismanBAS5055050000555555050000-0-010
32Maurice WoltersMOL50000005550005505055-055-010
33Pim JacobsBAR46000000000000000-08910109-05
34Kees StuijMOL4550500555000555500000-0-09
35Hans van StatenBAR4358055055550000000000-0-08
36Jan VerhaarBAS4000550500000050070805-0-07
37Bregt vd VlistAHO315550060000000000000-0-0105
38Marco van van WindenBAS3100000000500000011505-0-055
39Rinus van GemertBAS3055500055500000000000-0-06
40Wim TinkeBAR3000007590000090000000-0-04
41Harm KienMOL3000000050000060005707-0-05
42Jan VegterBAR29005613500000000000000-0-04
43Mark VonkJVA25005000500000000000150-0-03
44Leo HerrewijnenMOL2500000000000005550055-0-05
45Marcel VerhagenFLA19000900000000000010000-0-02
46John HiemstraBAR17000000000000000012500-0-02
47Ed vd SteenFLA1600000065500000000000-0-03
48Henk CeelenFLA16000000000000000001600-0-01
49Martin van KempenBAS1505000550000000000000-0-03
50Marco van SteeMOL1500050000000050500000-0-03
51Perry LeijdsmanMOL15000000000010005000000-0-02
52Matthieu HendriksFLA12000000120000000000000-0-01
53Wout DelwelBAR1000000055000000000000-0-02
54Jeffrie JanssenBAR800000080000000000000-0-01
55Theo LeendertsTRI700000000070000000000-0-01
56Teunis vd WerfDHR600000006000000000000-0-01
57Wim OvereemBAS500500000000000000000-0-01
58Jan van HamburgBAR500000050000000000000-0-01
59Wilco vd TakMOL500000000000000500000-0-01
60Dirk HogewegMOL50000000000000000000-0-051
61Frank de LoosMOL50000000000000000000-0-051
62Maikel OssewaardeMOL100000000000000000010-0-01

 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 22Rit 21Rit 20Rit 19Rit 18Rit 17Rit 16Rit 15Rit 14Rit 13Rit 12Rit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1ZegesStarts
1Lotte JansenRES1196667676666668700-0788-07318
2Larissa MeskerJVA5307080070070098007000-0-047
3Jocelyn JoostenAHO3000000000000000-0-05555556
4Willemijn LeijtenMOL1900000000000005770000-0-023
5Ingrid vd WijngaardDJR1800090000000000000090-0-022
6Anneke LubeekMOL1700000000000050000057-0-03
7Elizabeth StannardNZL900000000000009000000-0-011
8Esther van LeeuweAHO900000000000000000009-0-011
9Ingrit VerhoeffCCP808000000000000000000-0-011
10Minna UusivirtaFIN700000007000000000000-0-011
11Sharon DommanschetKEM70000000000000000000-07-011
12Yva GelukADE500050000000000000000-0-01
13Eltina van WijkZWH500000500000000000000-0-01
14Ingrid HaastBAS500000000000050000000-0-01
15Renka vd TakRES500000000000000500000-0-01
16Nadia VermeerenMOL500000000000000050000-0-01

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft