shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 3 augustus 2020

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tijn HubertsMOL9920192020204
2Jan BassaJVA741914131018
3Andries van DrielMOL70017161819
4Theo HonkoopPAX690201917131
5Martijn vd LaanMOL521596517
6Robert ReijersMOL5001501916
7Martijn de PutterCCC4805121615
8Serge LamensMOL460814159
9Arjan KambergMOL421712580
10Janwillem SweepMOL421411557
11Kris VerhulstMOL4116001312
12Arie-Peter BrouwerJVA341316500
13Johan MulderBAR32125555
14Sander SpoolderJVA29055514
15Arjan vd MinkelisBAR290018110
16Gert-Jan SpeksnijderMOL26001196
17Paul VisserMOL2555555
18Ronald BervoetsMOL25013750
19Koen MolenaarBAS250001411
20Jaimie HeijnenBAR2450865
21Marien VogelSCC23018050
22Guus JanssenMOL2156550
23Ivan Monteiro da LuzBAS2055550
24Noach StaatMOL2000578
25Sebastiaan EgbersSCC20005510
26Dave AndrieseBAR1900955
27Jeroen BijnagteMOL18180000
28Arje de WaardCCC17001700
29Andre HuijzerMOL1555050
30Bob LouterMOL1505505
31Kevin TimmerMOL1505505
32Pierre vd KieboomWWV15001500
33Martijn ColsenFLA1500555
34Paul HooghwerffMOL1500555
35Sjoerd BultBAR12000120
36Arjen van DijkMOL11110000
37Niels BongersBAS10010000
38Aart Jan PostBAS1005050
39Marco van VlijmenTRI1005050
40Jeffrey vd HovenMOL10001000
41Guido PruimboomBAS1000550
42Niels van OosterhoutMOL1000550
43Arno HartogJVA1000055
44Jean-Pierre BolsiusCCC1000055
45Matthijs BlomBAS1000055
46Wilco SmetsersMOL707000
47Davy BroosBAS550000
48G Steen RedekerBAS550000
49Rick Maas010505000
50Rick VerhoeckxBAR505000
51Dennis LemsMOL500500
52Jan Cees KortelandJVA500500
53Michel BolsBAR500500
54Peter RikkersCCC500500
55Sandor MolBAS500500
56Cees QuintBAT500050
57Dave HelminkJVA500050
58Gert-Jan EskesJVA500050
59Harmen BrandwijkJVA500050
60Jan HordijkMOL500050
61Paul van SighemBRE500050
62William WesterlakenJVA500050
63Berco van GoolBAS500005
64Jaap ArkenboutBAR500005
65Juan MeijerAHO500005
66Maarten van AschMOL500005
67Olav EerlandCTW500005
68Remco GouwMOL500005

 


 

Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tonny BerendsBAR8619191814161
2Edwin BrouwersMOL74171551918
3Hans LapDHR69161616165
4John EggersBAR57020018191
5Erik Jan VisserMOL56141113108
6Andre KraanEXC5518181900
7Frank van t SantMOL491391287
8Rob RowaanPED4710015913
9Jan DukelDHR4701717130
10John den BraberBAR4500520202
11Gertjan RoestBAR4301451212
12Jelle KramerCOU4101011119
13Willem van DrielMOL400551515
14Jan VegterBAR33128760
15Ron BreemanMOL33117555
16Jan BootsmanMOL32512870
17Andy van LoonTMZ28013555
18Lars DolmanCTW200020001
19Aat van EsMOL2055550
20Frank KlarenbeekMOL2055550
21Ed vd SteenFLA20001406
22Chris MaasMOL17000170
23Walter KosterWIL17000017
24Remy KnaapMOL15150000
25Chris GeertsBAR1500555
26Ron DingemansCCC14000014
27Ray JoenoesMOL1106500
28Rene LemsMOL1100650
29Martin de PeuterOME11000011
30Joop JansenMOL10001000
31Hans KruithofAHO1000550
32Kees StuijMOL1000505
33Marcel VerhagenFLA10000010
34Cor de GraafBAS900900
35Marco van WindenBAS550000
36Harm KienMOL505000
37Jan van HamburgBAR505000
38Leo HerrewijnenMOL505000
39Marco van SteeMOL505000
40Wout DelwelBAR505000
41Michel SlingsMOL500050
42Edwin BosJVA500005
43John VerschurenMOL500005

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Eline HaarsmaBAS1665500
2Marit KoeneWWV100010001
3Alieke KemkesBAS1000505
4Ingrid vd WijngaardDJR900900
5Laura vd ZwaanJVA8000081
6Borg SennekerRES800800
7Kim BaptistaRES7070001
8Merel HartogJVA7000701
9Danielle QuintCCW500050
10Iris VerschurenMOL500005

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft