shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 26 juli 2021

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Harmen BrandwijkMOL565151719
2Martijn vd LaanMOL5215111115
3Koen MolenaarKNW510161817
4Jurjen den BestenJVA39161850
5Jaimie HeijnenBAR380101513
6Sander SpoolderMOL37001918
7Kevin TimmerMOL3110975
8Stefan KramerMOL3013557
9Noach StaatMOL2912089
10Martijn de PutterCCC29013016
11Robert ReijersMOL28002081
12Chris NoorlanderCTW2711655
13Kees SlingerlandKNW2785140
14Jeffrey vd HovenMOL20020001
15Corne VerhoeksMWA20000201
16Jeroen BijnagteMOL1901900
17Tijn HubertsMOL17170001
18Leon BrouwerBAR1701700
19Steven van ArdenneBAR1700125
20Kris VerhulstMOL1600160
21Len WesterbroekSPA150555
22Mark BoomBAR1500105
23Manoah de GrootKNW1414000
24Dennis LemsMOL1401400
25Gert-Jan SpeksnijderMOL1400014
26Niels VinkMOL1300130
27Niels van OosterhoutMOL1201200
28Ronald BervoetsMOL120066
29Thijs ElandMOL1200012
30Raul DelhaasBAR1100011
31Jean-Pierre BolsiusCCC100550
32Paul HooghwerffMOL100550
33Andre HuijzerMOL100055
34Patrick BloklandJVA100055
35Rob RinkWRD1000010
36Michel GroenewoldMOL99000
37Sven GabrielsBCC90090
38Paul van SighemBRE80800
39Melvin van HoltMOL70700
40Matthijs BlomKNW55000
41Aart Jan PostKNW50500
42Dave HelminkJVA50500
43Guido PruimboomKNW50500
44Andries van DrielMOL50050
45Mark LugthartMOL50050
46Sebastiaan EgbersMOL50050
47Serge LamensBAR50050
48Theo HonkoopPAX50050
49Lieven AnthoniseZWA50005

 


 

Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Edwin BrouwersMOL5701720202
2Jan BassaJVA5712161514
3Tonny BerendsBAR5502017181
4John den BraberBAR511301919
5Andy van LoonTMZ4714141451
6Hans LapDHR450121617
7Arjan KambergMOL39111909
8Ron BreemanMOL38051815
9Frank van t SantBAR3579811
10Bas vd PoelMOL33801312
11Bert vd KloosterBAR33018105
12Edwin KasKNW31015016
13Erik Jan VisserMOL2306125
14Harm KienMOL21101100
15Jan VegterBAR205555
16Ed vd SteenFLA2005510
17Filip HazenbergMOL1908110
18Willem van DrielMOL1900613
19Jan BootsmanMOL1701070
20Theo LommersMOL150708
21Jan DukelMOL1301300
22Aat van EsMOL110056
23Chris GeertsBAR100505
24Johan MulderBAR100505
25Dave AndrieseBAR100055
26Robert DRC de MolMOL99000
27Martin de PeuterMOL90090
28Marco van WindenKNW70007
29Ray JoenoesMOL50500
30Rene LemsMOL50500
31Arjan ArendseMOL50050
32John EggersBAR50005
33Remco GouwMOL50005

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Eline HaarsmaMOL1690071
2Esther van LeeuweAHO100055
3Anouk BijlMOL900901
4Ingrid vd WijngaardDJR800081
5Adriani ChatzigeorgiouGRE88000
6Yva GelukDJR60600
7Ilse MiltenburgBAT55000
8Maud AdriaansenADE55000
9Emma van PeltDSM50050
10Laura vd ZwaanJVA50050

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft