shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear maandag competitie

Stand per 17 juni 2019

 

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Sander SpoolderBAS187181916202017201820194
2Martijn de PutterCYC15317181115161616171710
3Theo HonkoopPAX15019171310181512101917
4Henrik BoeleJVA130160181719131514180
5John den BraberBAR124202017501818150112
6Jeffrey vd HovenMOL991202018020195052
7Kris VerhulstMOL801314816586505
8Mark BoomCTW791170141312111100
9Martijn vd LaanMOL781057765107147
10Marien VogelSCC78006121700121516
11Arjen van DijkMOL7615005121409138
12Serge LamensBAR6985557796125
13Koen MolenaarBAS661416005551650
14William WesterlakenJVA6201012550520501
15Ronald BervoetsMOL5955555955105
16Gert-Jan SpeksnijderMOL5505559115555
17Merijn BrouwerSCC49001519000555
18Kenny BongersBAS480014015001900
19Stan LuteBAR47513901460000
20Paul VisserMOL455555555505
21Michael PellikaanSCC455555505555
22Robert ReijersMOL4255555005012
23Niels VinkMOL4100058108505
24Andries van DrielMOL405555555500
25Bob LouterMOL405555550505
26Frank JansenPRI405555505505
27Janwillem SweepMOL399050555055
28Olav EerlandCTW395056050585
29Matthijs de JongMOL3905580005115
30Jan HordijkMOL355550555500
31Jeroen HermesBAR34501050014000
32Marco van VlijmenTRI335855050005
33Peter KooistraTRI33015000000018
34Mark LugthartMOL326500550506
35Michel BolsBAR32000010001390
36Rick VerhoeckxBAR305550505500
37Simon HaberlahBAS30001911000000
38Arjan KambergMOL2900505005014
39Andre HuijzerMOL29000000001613
40Raul DelhaasBAR285500005805
41Pierre vd KieboomWIL2805050013050
42Gert-Jan EskesJVA255050550500
43Andy BarendregtSCC225055000070
44Joel VerleeJVA2101200000009
45Jordan van ScheersBAS210000500565
46Arje de WaardMOL20000000000201
47Andre de GeusBAS205555000000
48Steven van ArdenneBAR205500005500
49Jacco EuserMOL205055500000
50Niels van OosterhoutMOL205050005005
51Dave AndrieseBAR205000500505
52Stan LuitenMOL200050500505
53Rob HardemanMOL200005055500
54Peter RikkersCYC200000505505
55Gerard KooistraTRI2000005000015
56Tijn HubertsBAS1900000190000
57Paul van SighemBRE1700000017000
58Alwin NiewoldAHO1650001100000
59Patrick DemperJVA1601100050000
60Jakob SigmondKAT155500000500
61Johnny van StekSCC155055000000
62Michael LemsMOL155050000005
63Ivan Monteiro da LuzMOL155000005005
64Sandor MolMOL150500055000
65Sander BijlMOL150055500000
66Gert-Jan de GrootJVA150055000005
67Bas van VeelenMOL150005000505
68Dave HelminkJVA150000505500
69Mark KornetBCC140009000500
70Tijmen PesselseJVA1300013000000
71Camiel KoevoetsBAR105000000500
72Huib RietveldBAS105000000050
73Jan van EsSCC100055000000
74Paul HooghwerffMOL100050000500
75Marijn DingemansWIL100005005000
76Martijn NiehofBAS100005000500
77Steffen vd SteenBAS100000500005
78Harmen BrandwijkJVA100000055000
79Wilco SmetsersMOL100000055000
80Maarten MolenaarBAS90900000000
81Jan BassaJVA77000000000
82Simon JansenTMZ70000007000
83Jaimy HakkesteegtBAS60600000000
84Joost de JagerBAS55000000000
85Koen van WijngaardenBAS55000000000
86Patrick BoeleMOL55000000000
87Bart de HaasBAS50500000000
88David VisserBAS50500000000
89Maurice ReindersMOL50500000000
90Mielus van VlietBAS50500000000
91Johan MulderBAR50050000000
92Emile MaasMOL50000500000
93Jaap VisscherBAS50000500000
94Michel GroenewoldMOL50000500000
95Mike vd HamJVA50000500000
96Peter MeskerJVA50000500000
97Cor vd ZalmMOL50000005000
98Jan de GeusBAR50000005000
99Nash UmarellaAHO50000005000
100Arno HartogJVA50000000500
101Bram AernsAHO50000000500
102Fedor SlegtenhorstBAR50000000500
103Aart BurggraafBAS50000000050
104Beau DrijdijkWIL50000000050
105Guus JanssenBAS50000000005
106Kevin TimmerMOL50000000005
107Leo van VlietMOL50000000005

 


Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tonny BerendsBAR1435181717141901815202
2Jan BootsmanMOL126181314141817170015
3John EggersCTW11802002002020200185
4Bas vd PoelMOL1131551010111214121311
5Bert vd KloosterMOL1031917000131817019
6Edwin BrouwersMOL100081919190191600
7Chris MaasMOL962019200200000173
8Hans LapDHR961716180001615140
9Erik Jan VisserMOL931271155141151013
10Frank van t SantMOL90568561113111114
11Arie LuitenMOL880012155151213016
12Salvatore CretellaMOL8013913015108075
13Jan DukelDHR79161500130914012
14Henk BloklandMOL79812697656128
15Willem van DrielMOL711414150550585
16Walter KosterMOL6900016161801900
17Robert WerkmanMOL571051612905000
18Leon van VugtBAS5251178007509
19Gertjan RoestBAS46010913000905
20Pim JacobsBAR46000089101090
21Andy van LoonTMZ40005181700000
22Aat van EsMOL350555555005
23Ron BreemanMOL350555550505
24Maurice WoltersMOL305050550550
25Jaap UijlMOL305005555005
26Marco van van WindenBAS2600011505005
27Harm KienMOL256000570700
28Jan VerhaarBAS255007080500
29Leo HerrewijnenMOL250555005500
30Eric Jan JonkerMOL2211500000006
31Rene LemsMOL205000000807
32Ray JoenoesMOL170506006000
33John HiemstraBAR1700001250000
34Henk CeelenFLA1600000160000
35Kees StuijMOL155550000000
36Peter HuismanBAS155505000000
37Mark VonkJVA1500000015000
38Marco van SteeMOL105050000000
39Marcel VerhagenFLA1000001000000
40Bregt vd VlistAHO1000000000010
41Wim TinkeBAR99000000000
42Martin de PeuterOME77000000000
43Perry LeijdsmanMOL50500000000
44Wilco vd TakMOL50050000000
45Maikel OssewaardeMOL50000005000
46Dirk HogewegMOL50000000005
47Frank de LoosMOL50000000005

 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Lotte JansenRES4587000788072
2Jocelyn JoostenAHO300000555555
3Larissa MeskerJVA2498007000002
4Willemijn LeijtenMOL1905770000002
5Anneke LubeekMOL175000005700
6Elizabeth StannardNZL909000000001
7Ingrid vd WijngaardDJR900000090001
8Esther van LeeuweAHO900000009001
9Sharon DommanschetKEM700000000701
10Ingrid HaastBAS55000000000
11Renka vd TakRES50050000000
12Nadia VermeerenMOL50005000000

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X