shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear maandag competitie

Stand per 15 april 2019

 

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Sander SpoolderBAS571820191
2Theo HonkoopPAX46101917
3Martijn de PutterCYC44171710
4Marien VogelSCC43121516
5Henrik BoeleJVA3214180
6Arjen van DijkMOL309138
7Andre HuijzerMOL2901613
8Martijn vd LaanMOL287147
9John den BraberBAR2615011
10William WesterlakenJVA2520501
11Serge LamensBAR236125
12Michel BolsBAR221390
13Koen MolenaarBAS211650
14Matthijs de JongMOL215115
15Arje de WaardMOL2000201
16Ronald BervoetsMOL205105
17Kenny BongersBAS191900
18Arjan KambergMOL195014
19Olav EerlandCTW18585
20Peter KooistraTRI180018
21Robert ReijersMOL175012
22Jordan van ScheersBAS16565
23Gert-Jan SpeksnijderMOL15555
24Merijn BrouwerSCC15555
25Michael PellikaanSCC15555
26Gerard KooistraTRI150015
27Raul DelhaasBAR13805
28Mark BoomCTW111100
29Mark LugthartMOL11506
30Bas van VeelenMOL10505
31Bob LouterMOL10505
32Dave AndrieseBAR10505
33Frank JansenPRI10505
34Jeffrey vd HovenMOL10505
35Kris VerhulstMOL10505
36Niels VinkMOL10505
37Paul VisserMOL10505
38Peter RikkersCYC10505
39Stan LuitenMOL10505
40Janwillem SweepMOL10055
41Joel VerleeJVA9009
42Andy BarendregtSCC7070
43Andries van DrielMOL5500
44Arno HartogJVA5500
45Bram AernsAHO5500
46Camiel KoevoetsBAR5500
47Dave HelminkJVA5500
48Fedor SlegtenhorstBAR5500
49Gert-Jan EskesJVA5500
50Jakob SigmondKAT5500
51Jan HordijkMOL5500
52Mark KornetBCC5500
53Martijn NiehofBAS5500
54Paul HooghwerffMOL5500
55Rick VerhoeckxBAR5500
56Rob HardemanMOL5500
57Steven van ArdenneBAR5500
58Aart BurggraafBAS5050
59Beau DrijdijkWIL5050
60Huib RietveldBAS5050
61Pierre vd KieboomWIL5050
62Gert-Jan de GrootJVA5005
63Guus JanssenBAS5005
64Ivan Monteiro da LuzMOL5005
65Kevin TimmerMOL5005
66Leo van VlietMOL5005
67Marco van VlijmenTRI5005
68Michael LemsMOL5005
69Niels van OosterhoutMOL5005
70Steffen vd SteenBAS5005

 


Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tonny BerendsBAR531815202
2John EggersCTW38200181
3Bert vd KloosterMOL3617019
4Bas vd PoelMOL36121311
5Frank van t SantMOL36111114
6Hans LapDHR2915140
7Arie LuitenMOL2913016
8Erik Jan VisserMOL2851013
9Jan DukelDHR2614012
10Henk BloklandMOL266128
11Walter KosterMOL191900
12Pim JacobsBAR191090
13Willem van DrielMOL18585
14Chris MaasMOL170017
15Edwin BrouwersMOL161600
16Rene LemsMOL15807
17Jan BootsmanMOL150015
18Gertjan RoestBAS14905
19Leon van VugtBAS14509
20Salvatore CretellaMOL12075
21Maurice WoltersMOL10550
22Ron BreemanMOL10505
23Bregt vd VlistAHO100010
24Harm KienMOL7700
25Eric Jan JonkerMOL6006
26Jan VerhaarBAS5500
27Leo HerrewijnenMOL5500
28Aat van EsMOL5005
29Dirk HogewegMOL5005
30Frank de LoosMOL5005
31Jaap UijlMOL5005
32Marco van van WindenBAS5005

 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Lotte JansenRES158071
2Jocelyn JoostenAHO15555
3Esther van LeeuweAHO99001
4Sharon DommanschetKEM70701
5Anneke LubeekMOL7700

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X