shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear maandag competitie

Stand per 18 juni 2018

 

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Henrik BoeleJVA162152019171411201319952
2Martijn de PutterCYC1378751213151818111614
3Andre HuijzerMOL133161210111600201419151
4Robert ReijersMOL1251716170151905020161
5Sander SpoolderBAS121121920558017160191
6Marco van VlijmenTRI11551850180145181517
7Theo HonkoopPAX1130101514013171610180
8Merijn BrouwerMOL107140181901701920001
9Anton in t VeldMOL105191101501216812120
10Ronald BervoetsMOL1035505121819561711
11Olav EerlandCTW10001714202050051452
12Andries van DrielMOL9520140505151491301
13Bas vd PoelMOL80119955699575
14Martijn vd LaanMOL7705875511115119
15Koen MolenaarBAS659505516015505
16Paul VisserMOL655650510712555
17Matthijs de JongMOL65556555105757
18Erik Jan VisserMOL5955555585556
19Peter KooistraTRI5900510550017512
20Stan LuitenMOL580150011905558
21Bob LouterMOL5655555565555
22John den BraberBAR5200516000513013
23Arjan KambergMOL5118000105130050
24Gert-Jan de GrootJVA5165785505055
25Jan BassaJVA5055110514010000
26Gert-Jan SpeksnijderMOL48005137505580
27Andy BarendregtBAS47005555075510
28Jeffrey vd HovenHSW4600160000515100
29Tijn HubertsBAS4300018020005001
30Mark LugthartBAS4050555505550
31Sebastiaan EgbersMOL3700120050000201
32Michael PellikaanBAS3555555505000
33Mark BoomCTW3555505505500
34Johnny van StekBAS3358555500000
35Patrick DemperJVA32550050125000
36Gert-Jan EskesJVA3055059000060
37Niels van OosterhoutMOL3050505505500
38Janwillem SweepMOL3005550500550
39Eelco Van der LeerBAS3000055500555
40Paul HooghwerffMOL2600005506505
41Martijn NiehofBAS2550555500000
42Bram van HerkJVA2550055550000
43Cees QuintBAT2550050005055
44Johan MulderBAS2505500500550
45Kevin TimmerMOL2500555005005
46Dennie de WitBEL2500500005555
47Jan-Willem van AndelBAS24013006005000
48Ruben KuperusJVA2300005500850
49Gerard KooistraTRI22001390000000
50Tijmen PesselseJVA22000517000000
51Harmen BrandwijkJVA2105560000005
52William WesterlakenJVA2005505000050
53Maarten van AschMOL2005500005500
54Jaap van EsBAS2005055005000
55Aart Jan PostBAS2000055005500
56Robert WiekampBAS2000005005550
57Sandor MolBAS19000019000000
58Angelo VerhagenSTA18130005000000
59Daan BurggraafBAS1855008000000
60Joel VerleeJVA18000000000018
61Joost de JagerBAS1705500700000
62Rick VerhoeckxBAR1550550000000
63Raul DelhaasBAR1550050500000
64Jeroen HermesKAT1500505005000
65Guus JanssenBAS1500500505000
66Michel GroenewoldMOL1500055000005
67Jan van EsBAS1500050505000
68Arjan de JongeMOL1500050005005
69Jacco EuserMOL1500000505500
70Kenny BongersBAS10100000000000
71Maarten RampBAS1055000000000
72Henry HouwelingBAS1005050000000
73Sander BleijenberghMOL1005050000000
74Frank JansenPRI1005000000500
75Dave AndrieseBAR1000505000000
76Martijn GoudriaanBAS1000005500000
77Arno HartogJVA1000005000005
78Arie WemmersBAS1000000505000
79Peter RikkersCYC1000000505000
80Ozkan LarcinAHO770000000000
81Dave HelminkJVA550000000000
82Jaimy HakkesteegtBAS550000000000
83Michiel van AttenBAS550000000000
84Miguel VerhagenSTA550000000000
85Stefan van KlinkAVA550000000000
86Arjan vd HamJVA505000000000
87Huib RietveldBAS505000000000
88Marien VogelBAS505000000000
89Nash UmarellaAHO505000000000
90Peter MeskerJVA505000000000
91Rik KoorevaarJVA500500000000
92Leon HokkeDEL500050000000
93Wiebe NiehofBAS500005000000
94Arno vd VeenJVA500000500000
95Dennis BlommendaalBAS500000500000
96Mark vd WardtBAS500000500000
97Jaap VisscherBAS500000000500
98Peter GolverdingenBAS500000000500
99Jan-Cees KortelandBAS500000000050
100Huibert MonsterBAS500000000005

 


Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1John EggersCTW177019202020200192019206
2Hans LapDHR1761718171817171820016182
3Kees StuijMOL14415161919131117519010
4Jan DukelDHR14318141317141501718017
5Arie LuitenMOL14113151415101315161659
6Walter KosterMOL13620171516191600017161
7Jan BootsmanMOL12516912140141311141012
8Henk BloklandMOL1141111913151010131390
9Marco van SteeMOL103105859981491313
10Frank van t SantMOL97951196798101211
11Salvatore CretellaBAS895516121812165000
12Pim JacobsBAR787131060612121200
13Ron BreemanMOL7705580180517019
14Rene LemsMOL670550551456148
15Chris MaasMOL66520180500180001
16Tonny BerendsBAR6300005190150186
17Willem van DrielMOL516105100505505
18Jaap UijlMOL5055555555505
19Harm KienMOL4988078805500
20Robert WerkmanMOL4501205120115000
21Aat van EsMOL3705555500507
22Bert vd KloosterMOL341900000000015
23Gertjan RoestBAS330700500101100
24Maurice WoltersMOL3250005575500
25Leon LemmersMOL31050070008110
26Ruud CapiteinMOL3000550505550
27Richard BootsTRI290000000015014
28Joop JansenMOL27000005070150
29Marco VerhoefMOL2106500505000
30Dirk HogewegMOL2105700009000
31Matthieu HendriksFLA200000000002001
32Eric Jan JonkerMOL2005550005000
33Marcel VerhagenFLA18000110000700
34Frank KlarenbeekMOL1655600000000
35Marco OerlemansOLD16000016000000
36Leon van VugtBAS1505500000500
37Niclas VermaasBAR14140000000000
38Erik SandifortGAU12120000000000
39Mark VonkJVA11000011000000
40Rinus van GemertMOL1000000000550
41Floor DemperJVA600000006000
42Aad VingerlingDHR500500000000
43Lorenz KagenaarPED500050000000
44Aad van EsMOL500000005000
45Jan VerhaarBAS500000000500
46Bas van GorselMOL500000000005
47Leo HerrewijnenMOL500000000005

 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 11Rit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anneke LubeekMOL6886606669795
2Danielle QuintBAT33500500070881
3Eltina van WijkRES2910009000001002
4Larissa MeskerJVA2200080000950
5Ingrid vd WijngaardDJR1600000008800
6Eva vd BornMZL111100000000001
7Morag WoutersDJR100000000100001
8Ilse MiltenburgRES100000000010001
9Mascha MulderRES990000000000
10Lotte JansenMOL770000000000
11Mariska KruidenierRES700070000000
12Zoe KroonenDJR600000006000
13Marieke van SteeMOL500000000500
14Amber BlokhuisBAS500000000050
15Wendy VengeHOZ500000000005

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft

X
X
X