shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 7 september 2020

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tijn HubertsMOL1481712002020192020205
2Andries van DrielMOL128201919000171618191
3Kris VerhulstMOL126181518151916001312
4Jan BassaJVA124135140181914131018
5Theo HonkoopPAX108101415000201917131
6Serge LamensMOL94129101700814159
7Ronald BervoetsMOL90717121217013750
8Martijn de PutterCCC87191190005121615
9Janwillem SweepMOL8555513151411557
10Robert ReijersMOL830200013015019161
11Arjan KambergMOL82013111601712580
12Koen MolenaarBAS73161616000001411
13Martijn vd LaanMOL725105001596517
14Guus JanssenMOL535567956550
15Arno HartogJVA511155200000551
16Arie-Peter BrouwerJVA500000161316500
17Johan MulderBAR4600095125555
18Sebastiaan EgbersSCC42550012005510
19Jaimie HeijnenBAR4107001050865
20Jan HordijkMOL38052080000501
21Jeroen BijnagteMOL37000190180000
22Dave AndrieseBAR365075000955
23Kevin TimmerMOL3555010005505
24Arjen van DijkMOL33501700110000
25Gert-Jan SpeksnijderMOL3150000001196
26Andre HuijzerMOL305550055050
27Ivan Monteiro da LuzBAS300500555550
28Paul VisserMOL300000555555
29Sandor MolBAS2905514000500
30Martijn ColsenFLA2900001400555
31Sander SpoolderJVA2900000055514
32Arjan vd MinkelisBAR29000000018110
33Noach StaatMOL288000000578
34Oliver Sanchez RodriguezWWV2805018500000
35Guido PruimboomBAS2600511000550
36Rick vd Berg JethsAHO2566130000000
37Davy BroosBAS255550550000
38Paul HooghwerffMOL255050000555
39Wilco SmetsersMOL2350001107000
40Marien VogelSCC2300000018050
41Marco van VlijmenTRI205050005050
42Harmen BrandwijkJVA200550500050
43Jeffrey vd HovenMOL2005500001000
44Bob LouterMOL200500005505
45Henrik BoeleJVA1914500000000
46Maarten SpeksnijderWRD1801800000000
47Arje de WaardCCC1700000001700
48Jeroen vd KnaapBAS1515000000000
49Aart Jan PostBAS155000005050
50Niels van OosterhoutMOL155000000550
51Cees QuintBAT150505000050
52Matthijs BlomBAS150500000055
53Pierre vd KieboomWWV1500000001500
54Gert-Jan EskesJVA130800000050
55Sjoerd BultBAR1200000000120
56Hermen BodeJVA100550000000
57Niels BongersBAS1000000010000
58Jean-Pierre BolsiusCCC100000000055
59Niels VinkMOL99000000000
60Daniel LiefferinkAHO80080000000
61Adriaan van MeeterenBAS55000000000
62Casper VeltenaarAHO55000000000
63Geert van GorpBAS55000000000
64Jeroen HermesBAS55000000000
65Kevin KooymanVOL55000000000
66Pieter van EijkBAS55000000000
67Yul BinkenBAS55000000000
68Jan WeststrateFLA50050000000
69Jurjen den BestenJVA50050000000
70Freek de JongBAT50005000000
71G Steen RedekerBAS50000050000
72Rick Maas01050000005000
73Rick VerhoeckxBAR50000005000
74Dennis LemsMOL50000000500
75Jan Cees KortelandJVA50000000500
76Michel BolsBAR50000000500
77Peter RikkersCCC50000000500
78Dave HelminkJVA50000000050
79Paul van SighemBRE50000000050
80William WesterlakenJVA50000000050
81Berco van GoolBAS50000000005
82Jaap ArkenboutBAR50000000005
83Juan MeijerAHO50000000005
84Maarten van AschMOL50000000005
85Olav EerlandCTW50000000005
86Remco GouwMOL50000000005

 


 

Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tonny BerendsBAR178191920161819191814162
2Edwin BrouwersMOL1500201819191715519181
3Hans LapDHR1481717161514161616165
4Jan DukelDHR128161817171301717130
5John EggersBAR11300192017020018192
6Erik Jan VisserMOL112121271312141113108
7Rob RowaanPED82015120810015913
8Andy van LoonTMZ797611189013555
9Frank van t SantMOL7813106001391287
10Ron BreemanMOL780813915117555
11Walter KosterWIL75201615070000171
12Willem van DrielMOL65870550551515
13Frank KlarenbeekMOL61109512555550
14John den BraberBAR6015000000520202
15Andre KraanEXC550000018181900
16Jan VegterBAR530001010128760
17Gertjan RoestBAR510080001451212
18Jan BootsmanMOL48115000512870
19Aat van EsMOL455555555550
20Jelle KramerCOU410000001011119
21Robert WerkmanMOL37014914000000
22Ed vd SteenFLA35001050001406
23Martin de PeuterOME34013550000011
24Marco van WindenBAS299550550000
25Robert DRC de MolMOL28000820000001
26Rene LemsMOL2750001100650
27Hans KruithofAHO2601150000550
28Chris GeertsBAR250055000555
29Cor de GraafBAS2300140000900
30Chris MaasMOL2300006000170
31Marco van SteeMOL2100511005000
32Lars DolmanCTW20000000020001
33Gerrit Steen RedekerBAS205505500000
34Bas vd PoelMOL1818000000000
35Henk CeelenFLA1600001600000
36Harm KienMOL155500005000
37Martin van KempenBAS150505500000
38Remy KnaapMOL1500000150000
39Stefan van SteekelenburgBAS1414000000000
40Ron DingemansCCC1400000000014
41Ray JoenoesMOL110000006500
42Anton in t VeldMOL100055000000
43Cor SpeijerAHO100055000000
44Michel SlingsMOL100000500050
45Joop JansenMOL1000000001000
46Kees StuijMOL100000000505
47Marcel VerhagenFLA1000000000010
48Bregt vd VlistAHO66000000000
49Erik HerleEXC55000000000
50Pieter LuyckxAHO50050000000
51Ronald van BlerckMOL50005000000
52Jan van HamburgBAR50000005000
53Leo HerrewijnenMOL50000005000
54Wout DelwelBAR50000005000
55Edwin BosJVA50000000005
56John VerschurenMOL50000000005

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Eline HaarsmaBAS35555555500
2Merel HartogJVA175500000701
3Danielle QuintCCW15055000050
4Marit KoeneWWV1000000010001
5Alieke KemkesBAS10000000505
6Ingrid vd WijngaardDJR9000000900
7Laura vd ZwaanJVA80000000081
8Borg SennekerRES8000000800
9Kim BaptistaRES70000070001
10Gaia TortolinaITA5005000000
11Iris VerschurenMOL5000000005

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft