shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 6 september 2021

Mannen 50-

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Harmen BrandwijkMOL12417151700195151719
2Sander SpoolderMOL122151016131615001918
3Martijn de PutterCCC10816018141813013016
4Jeroen BijnagteMOL912019001914019001
5Koen MolenaarKNW901113150000161817
6Martijn vd LaanMOL89914600815111115
7Andre HuijzerMOL88182019165000552
8Chris NoorlanderCTW780791115911655
9Robert ReijersMOL7555002017002082
10Melvin van HoltMOL648581214100700
11Kris VerhulstMOL6200141517000160
12Jeffrey vd HovenMOL5351100125020001
13Kevin TimmerMOL52055001110975
14Theo HonkoopPAX481418110000050
15Patrick BloklandJVA42101205050055
16Stefan KramerMOL4050000513557
17Jan HordijkMOL391902000000001
18Jurjen den BestenJVA39000000161850
19Jaimie HeijnenBAR380000000101513
20Tijn HubertsMOL370000020170002
21Niels van OosterhoutMOL3656508001200
22Jacco van HoorenMWA35616130000000
23Noach StaatMOL3400500012089
24Manoah de GrootKNW32000001814000
25Lieven AnthoniseZWA305505550005
26Mark BoomBAR30501000000105
27Gert-Jan EskesJVA30000101370000
28Paul HooghwerffMOL277550000550
29Henrik BoelePAX27017001000000
30Kees SlingerlandKNW2700000085140
31Rob RinkWRD2600709000010
32Michel GroenewoldMOL255500069000
33Corne VerhoeksMWA20000000000201
34Paul van SighemBRE2000000120800
35Guido PruimboomKNW185800000500
36Leon BrouwerBAR1700000001700
37Steven van ArdenneBAR1700000000125
38Sjoerd BultMOL1600000160000
39Raul DelhaasBAR1600000500011
40Jakob SigmondKAT155505000000
41Aart Jan PostKNW155050000500
42Sebastiaan EgbersMOL150550000050
43Davy BroosKNW150050550000
44Max de JongKNW150005550000
45Len WesterbroekSPA150000000555
46Mark LugthartMOL140900000050
47Dennis LemsMOL1400000001400
48Gert-Jan SpeksnijderMOL1400000000014
49Jasper LounioKNW1313000000000
50Niels VinkMOL1300000000130
51Rico KruijtBAR1212000000000
52Patrick BoeleMOL1200120000000
53Ronald BervoetsMOL120000000066
54Thijs ElandMOL1200000000012
55Ron LambregtsDEL1100001100000
56Guus JanssenMOL105500000000
57Rob KantersMOL105000500000
58Jan WeststrateFLA100550000000
59Aart vd WulpKNW100050050000
60Dave HelminkJVA100000050500
61Jean-Pierre BolsiusCCC100000000550
62Sven GabrielsBCC90000000090
63Erik KramerMOL55000000000
64Mustafa NoyanMOL55000000000
65Thomas WierengaAHO55000000000
66Bart van DongenKNW50500000000
67Sjoerd PreesmanKNW50500000000
68Edwin KompierVOL50050000000
69Joey MaalBAR50050000000
70Sandor MolAHO50050000000
71Martijn VermeulenKNW50000050000
72Matthijs BlomMOL50000005000
73Andries van DrielMOL50000000050
74Serge LamensBAR50000000050

 


 

Mannen 50+

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Tonny BerendsBAR16316181916201902017182
2Edwin BrouwersMOL1542019519171701720203
3Bas vd PoelMOL136141718171918801312
4Andy van LoonTMZ13213151315131614141451
5Jan BassaJVA1281716012151112161514
6Chris MaasMOL11719202020182000004
7John den BraberBAR1139501816141301919
8Hans LapDHR11111915138100121617
9Arjan KambergMOL7600551215111909
10Bert vd KloosterBAR7315017008018105
11Erik Jan VisserMOL736127119506125
12Frank van t SantBAR708111000679811
13Edwin KasKNW5712140000015016
14Ron BreemanMOL57550900051815
15Rene LemsMOL567811101050500
16Harm KienMOL54010001112101100
17Jan VegterBAR400555055555
18Willem van DrielMOL3950505500613
19Martin de PeuterMOL3801388000090
20Johan MulderBAR365650550505
21Aat van EsMOL365550550056
22Dave AndrieseBAR355550550055
23Jan DukelMOL35009001301300
24Jan BootsmanMOL3450007501070
25Ray JoenoesMOL335750650500
26Arjan ArendseMOL315560550050
27Floris vd BasSPA30001601400000
28John EggersBAR2818000050005
29Filip HazenbergMOL2800000908110
30Marco van WindenKNW270505550007
31Theo LommersMOL255500000708
32Ed vd SteenFLA2500000505510
33Robert WerkmanMOL2400145500000
34Simon WierengaAHO205005550000
35Chris GeertsBAR150050000505
36Walter KosterWWV1400014000000
37Marco van SteeMOL120507000000
38Hans KruithofAHO1200120000000
39Serge VerschuurAHO1010000000000
40Rob RowaanPED105050000000
41Remco GouwMOL100500000005
42Cor de GraafKNW70000070000
43Joop JansenMOL50000050000
44Richard BootsWRD50000050000

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 10Rit 9Rit 8Rit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Eline HaarsmaMOL47607071190074
2Andriani ChatzigeorgiouGRE2406000108000
3Anneke LubeekMOL160060550000
4Yva GelukDJR1480000006001
5Esther van LeeuweAHO100000000055
6Anouk BijlMOL900000000901
7Ingrid vd WijngaardDJR800000000081
8Hester de GraafAHO77000000000
9Clara LundmarkSWE50000050000
10Eva vd BornKNW50000050000
11Ingrid HaastKNW50000050000
12Ilse MiltenburgBAT50000005000
13Maud AdriaansenADE50000005000
14Emma van PeltDSM50000000050
15Laura vd ZwaanJVA50000000050

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft