shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

Rogelli Sportswear Maandagcompetitie Stand

Stand per 27 mei 2024

Mannen 50-

NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Peter VisscherKNW12521191715172313
2Harmen BrandwijkMOL12425210232317151
3Justin MeulpolderMOL1082325142521002
4Sander SpoolderBCC1071223211250252
5Marino HarinckMOL96159017191917
6Andre HuijzerMOL7251451401519
7Dennis LemsMOL590171551507
8Lennart NelisseMOL581911605116
9Stefan KramerMOL55751159135
10Joas HouwelingJVA530130552551
11Chris NoorlanderMOL51135855105
12Martijn vd LaanMOL50117085145
13Niels van OosterhoutTRI50557111255
14Kris VerhulstMOL475100211100
15Niels VinkJVA470023014010
16Siebe ZwemmerMOL4614890555
17Dennis MijnsbergenKNW42001900023
18Jeffrey vd HovenMOL38015013505
19Sebastiaan EgbersMOL36100050210
20Jurjen den BestenMOL29000191000
21Martijn de PutterCCC275505705
22Joost de KorteKNW27001300014
23Robert ReijersMOL2605000021
24Denian PietersKNW2600120095
25Gerard KooistraTRI25002500001
26Fabian AmmerlaanAHO255505055
27Johannes WibbensMOL25000121300
28Mike KruijthofDIS2217005000
29Erik KramerMOL2201205005
30Patrick KramerMOL2200050125
31Julian DoornheinMOL2105005011
32Henrik BoelePAX2050105000
33Henry HouwelingKNW2005010005
34Timo SchippersMOL200505505
35Eduard BergsmaKNW190509005
36Johan FrankenBCC155500005
37Serge LamensBAR150500505
38Koen MolenaarKNW140001805
39Hero GoldhoornTAN138000500
40Friso de KorteKNW1200000012
41Gert-Jan EskesKNW110500600
42Luuk BierkensKNW105000005
43Ardjan AltingMOL100505000
44Menko DrostKNW100505000
45Julian DingemansWWV100005500
46Manoah de GrootMOL100005005
47Maarten de NijsZWH100000055
48Bart PostKNW99000000
49Stefan SlagerCCC90000009
50Jaimie HeijnenMOL80000008
51Theus OomenMWA70007000
52Michael ValkKNW66000000
53Pim AchterkampKNW60600000
54Rens ToesKNW60006000
55Richard van SchieKNW55000000
56Arje de WaardCCC50500000
57Jeroen VegterBAR50500000
58Kylian de VroomenMOL50500000
59Maarten MolenaarKNW50500000
60Marco de HeerKNW50500000
61Michel GroenewoldKNW50500000
62Pim FlekkenKNW50500000
63Emiel van DijkFLA50005000
64Jelle van DijkFLA50005000
65Matthijs FeringaBRE50005000
66Timo de JongBAR50005000
67William WesterlakenKNW50005000
68Andre BaasMOL50000500
69Gideon de JongBAR50000500
70Bart Meester03050000005
71Bart StreefkerkJVA50000005
72Jan WeststrateMOL50000005
73Noach StaatMOL50000005

 


 

Mannen 50+

NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Edwin BrouwersMOL1090211723230252
2Bas vd PoelMOL1081414141917921
3Arjan KambergMOL103181313171510172
4Chris MaasMOL91025162525003
5Robert de PoelMOL8151915212100
6Jan BassaJVA77161512139012
7Andre SlagerFLA7702301219023
8Rene LemsMOL585121197014
9Melvin van HoltMOL5701101413019
10Erik Jan VisserMOL53179105570
11Richard SchippersMOL490100812811
12Filip HazenbergMOL36070151400
13Jan BootsmanMOL335555508
14Ron BreemanMOL33050105013
15Frank van t SantBAR295507660
16Leon LemmersMOL2800058015
17Edwin KasKNW27017001000
18Joop JansenMOL2550055010
19Jan VegterBAR195095000
20Marcel VerhagenFLA1908001100
21Andy van LoonBWF170606500
22Hans KruithofAHO1515000000
23Toine van RijsbergenMOL155550000
24Jan VerhaarKNW150505500
25Matthieu HendriksWRD1100011000
26Dave AndrieseBAR105000005
27David KraftKNW90000009
28Leon BrouwerAHO70000007
29Theo LommersMOL60000006
30Eric Jan JonkerMOL50050000
31Rob RowaanPED50005000

 


 

Vrouwen

NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anouk BijlMOL440810130584
2Jaimy MonsterMOL42859128002
3Manon BrandMOL2300511700
4Annieta AlblasMOL205080007
5Kelly van DijkDJR127050000
6Irene LamensMOL110005006
7Iris VerschurenMOL100505000
8Dagmar van WieringenMOL1000010000
9Alieke KemkesMOL90009000
10Ingrid HaastKNW50005000
11Maud van IzerlooMOL50000500

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft