shopping-bag 0
Items : 0
Subtotaal : 0.00
Winkelmand Check Out

De Mol / Delta / Ahoy Veldritcompetitie Stand

Stand per 27 november 2022

A-Klasse

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Andre BaasMOL10413111218171518
2Stefan KramerMOL10112121017151817
3Thomas van BommelAHO8915131412019161
4Daan den BreejenMOL79160032020204
5Mark MandemakerDJR720141116181301
6Michel GroenewoldMOL68101001311915
7Niels van OosterhoutMOL570003191619
8Leon vd NatMOL55989100109
9Erik KramerMOL450081113013
10Wilco SmetsersMOL377760557
11Kevin van EckDEL330906963
12Niels VisserAHO330000101112
13Bram JansenJVA27000151200
14Vincent VisserKNW2600008711
15Lennard vd BergAHO2400700170
16Merijn BrouwerKNW2200080014
17Tim vd PoelMOL20000200001
18Donny BraunWWV2080000120
19Christiaan van ReesWWV1900019000
20Maarten SpeksnijderWRD1900001450
21Youri DeelenWRD1600001600
22Patrick KramerMOL150009600
23Merijn DamMOL1414000000
24Rick vd PoelMOL1400014000
25Mischa van CaspelAHO1400000140
26Stefan NeeleWTO1300130000
27Thijs BoumanAHO1300000310
28Rick MaasCS01111000000
29Henk MeliesieTRI80000080
30Christiaan GrootveldDEL80000008
31Andy BarendregtMOL70007000
32Niels vd VeldenWRD70000700
33Harmen FluitsmaMOL66000000
34Ruud JacobsSPA50000050
356dave lagendijkDEL30300000
36Dave LagendijkDEL30300000
37Bart MonhemiusKNW30000030

 


 

B-Klasse

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Edwin BosJVA11719192020171932
2Rogier den BraberPED11518181713181516
3Leon WuismanBCC11016171617131615
4Teun vd PolsDEL9815131414101418
5Wouter vd GaagCOU951715180111717
6Christiaan GrootveldDEL67141013116130
7Tim van DuinKNW6512121280813
8Alexandr KarpenkoDEL6401415016019
9Mikel KoemanKNW6211111139710
10Peter PijlMOL4813353798
11Arco FlikweertCOU4380815057
12Kevin TimmerMOL430009121012
13Robert WerkmanMOL4293058314
14Willem BatenburgKNW416875555
15Nick WarnerMOL380001800201
16Sebastiaan WittenbergDEL360160002001
17Niels vd EntAHO33000015180
18Remco GouwMOL2700016056
19Quino da EncarnacaoAHO2203190000
20Patrick HeijnenTBR20200000001
21Joachim LuijendijkDEL20020000001
22Sven vd GraafWWV20000020001
23Arjan vd DoesCOU1909100000
24Dico van OsPED1900019000
25Ed VermeulenAHO1900001900
26Emile MaasKNW1800070110
27Marco de HeerKNW150000069
28Dave AndrieseBAR1400001400
29Jayden de JongMOL1200012000
30Marcel vd MeerAHO1200000120
31Bas van GorselMOL1100000011
32Cyriel HooghwerffMOL1010000000
33Bas vd PoelMOL1000010000
34Marco de GraaffPED93060000
35Jim PostDEL90090000
36dennis broeckaertAHO77000000
37Marko van OsPED60006000
38John Eriksson01050005000
39Thijs BijlMOL50005000
40Chiel van LoonCOU50000050
41Melvin StraathofSPA50000050
42Paul HooghwerffMOL33000000
43Kasper SchotteDEL30300000
44Wouter KettingDEL30300000
45Ge ScholtenCOU30000030

 


 

Vrouwen

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Anneke LubeekMOL1900070661
2Veraa BroeckaertAHO1370600001
3Dorien van IwaardenGAU800000801
4Anouk BijlMOL700000071
5Iris VerschurenMOL70000070
6Kiki van LentAHO66000000
7Roxanne de BoeffMOL60600000
8Anne FreijDEL60006000

 


 

G-Klasse

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Dennis ZeldenthuisULY5888988981
2Nick AertsBEL44110011011114
3Jean HamersMOL417783673
4Jesse FlikweertWWV40100101001001
5Roxanne de BoeffMOL333677037
6Celine de VreedeWWV200039080
7Tim de SaegerBEL1990000010
8Nicolas KuyperBEL900009001
9Brian NugterenMOL90000009
10Silke BastiaensenBEL70000700

 


 

Jeugd 5-7

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Kylian de VroomenMOL8817010111718156
2Liam VerslootMOL70150010151713
3Siebe ZwemmerMOL671169810149
4Finn WuismanDEL661386614127
5Dyaro de VroomenMOL578087111310
6Collin WittenbergDEL5509001616141
7Jesse vd ZandenMOL5516000121512
8Brett TimmerMOL39000913611
9Daan de GraaffPED309070770
10Bob van PuttenAHO236000098
11Ruben vd BurgDIH1900008110
12Joost VrijDEL160700900
13Yara GouwMOL1600000106
14Cas DickhoffSWI1414000000
15Sebastiaan NyagaAHO137000600
16Niels van EeghemCOU1212000000
17Sep TeklenburgSWI1010000000
18Claire VletterSWI80000080

 


 

Jeugd 3-4

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Bram GrootveldDEL6381088111086
2Tristan van PeltMOL446976907
3Skylar MullerDEL3278071000
4Aimy WittenbergDEL270600876
5Faeline van OsPED12000001201
6Sven KatzAHO120060060
7Owen TasDIH1100000110
8Kick de JongWWV90000090
9Faas van OphemertWRD80000080
10Marieke ZuidamDEL70700000
11Olivier NyagaAHO70000700
12Noud WIttenbergDEL60000600

 


 

Jeugd 1-2

 NaamClubTotaalRit 7Rit 6Rit 5Rit 4Rit 3Rit 2Rit 1Zeges
1Brett WarnerMOL186006006
2Mare SchotteDEL1306007001
3Julia vd WoudenAHO120000660

Deze lijst is gemaakt met Cycliram van RoPiSoft